Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
blazej25

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: blazej25 »

Szczelina między maską a prawym błotnikiem jest większa więc raczej coś było grzebane z przodu.
Przebieg nie realny ale to juz norma.
Prophet

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Prophet »

Dzieki, za komentarze. Co do przebiegu to raczej w obecnych czasach w żaden nie wierze, to samo ks. serwisowa, chyba, że kupujesz znajome auto. Dzwoniłem do seata żeby po vin`ie sprawdzić, ale nie mają tego auta w bazie. Z przodem raczej było coś robione z tego co mówicie, pytanie jak bardzo? Na żywo może coś więcej zobacze, ew. może po lampach coś się pozna. Natomiast usunięcie emblematów z tyłu albo specjalnie albo coś było. Dziś oglądam auto.

PS. Możecie polecić jakieś pewne osoby sprowadzające auta?
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Sony »

Prophet mój chrzestny sprowadza autka, tylko odrazu mówię, że on sprowadza autka lekko bite, czyli przykładowo:
- błotnik walnięty,
lub
- zderzak do wymiany
lub
- lampa + nadkole do roboty

Zagranicą można takie auto w bardzo fajnej kasie kupić, a zrobisz i śmigasz aż miło ;-)

Jak cuś to pisz na PW.
lipton1977
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 maja 2010, 09:40
Auto: Octavia
Model: 1.4 Tsi
Skąd?: piaseczno

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: lipton1977 »

auto od handlarza ,zobacz na inne przedmioty sprzedającego opis niemal identyczny co volvo,trzeba by było się lepiej przyjrzeć.

P.s. "jestem Polakiem, piszę po Polsku"- ludzie jak wam podkreśli słowniczek wyraz, to poprawcie go- bo już mi się takich postów czytać nie chce.- maniekmc
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2010, 19:25 przez lipton1977, łącznie zmieniany 1 raz.
lipton1977
ostap
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 24 sie 2010, 18:35
Auto: 1M
Model: 1.9 TDI ALH
Skąd?: Biała Podlaska

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: ostap »

Dostałem zdjęcie wklejki i odkodowałem sobie co tam pisze. Mam jednak pytanie czy wszystko co jest w samochodzie powinno być tam podane, bo nie ma: klimy, halogenow nic o szybach lusterkach i moglbym jeszcze wymieniać.

[ Dodano: 2010-09-28, 08:12 ]
Byłem i obejrzałem ten samochód:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1240236408


Poniżej przestawiam to co zobaczyłem:
- początki korozji nad szybą przednią na dachu tuz nad linią szyby
- bardzo poniszczona maska z dziurami od kamieni i dwoma zamalowanymi byle czym dziurami średnicy 3cm
- lewy tylny bok obok lampy bity a zrobiony tak że już szpachla pękła
- jak sprawdziłem pod wykładziną w bagażniku to był tam rdzawy nalot czyli początki korozji - pewnie byl nieźle strzelony i stał troche niezrobiony skoro naciekło tam tyle wody ze korozja sie zaczeła wdawać
- poza normą że przednia szyba wymieniana to również prawy tył i jeśli dobrze pamiętam to prawy tylny trójkącik
- tylny zderzak fatalnie spasowany wiec napewno odkręcany i źle założony lub wymieniany
- silnik chodził gorzej niz moje 90 koni w vencie
- środek bez większych przeciwskazań poza ogolnym nieporządkiem i brudem

Takie wrażenia z obejrzanego modelu, wiec poluje dalej

[ Dodano: 2010-10-12, 21:25 ]
pojawiło sie coś takiego
http://otomoto.pl/seat-toledo-C15643255.html
poprosze o opinie
Rockstone
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:41

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Rockstone »

Co sądzicie o tym tolku
http://allegro.pl/show_item.php?item=1267414107
Z góry dzięki za opinie.
Awatar użytkownika
Wyplosz
Forumowicz
Posty: 868
Rejestracja: 11 cze 2010, 12:01
Auto: TOLEDO 1M
Model: AGZ
Skąd?: Krosno / Rzeszów / Stalowa Wola

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Wyplosz »

ostap, duża szpara miedzy llewą lampa a zderzakiem( prawdopodobnie był ruszony przodem) akumulator cos maly , brak obudowy na akumulator, wysmigany przełacznik od świateł i mieszek, a przebieg jak każdy okolo 200000, Obejrzeć można a czemu nie ale cena zadzwiwiająco niska
- Miałeś kiedyś marzenia ??
- Tak miałem zostać kierowcą rajdowym
- I co ?
- I zostałem piratem drogowym :D
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: szymekgd »

Ladnie odpicowany, silnik umyty, ale toledziak pewnie wart obejrzenia i probnej jazdy, cena do negocjacji w dol oczywiscie. No i nie wierze, ze nie bylo sladow korozji w dole drzwi, wystarczy sobie obejrzec auta na mobilu, tylko wszystkie z alledrogo sa idealne ;)

Widac, ze byl trafiony z lewej strony: zlamany wlot powietrza, dol zderzaka przetarty, widac, ze cos grzebane z nadkolem, ale to platik fantastik :) Oslony silnika tez brak.
Ostatnio zmieniony 13 paź 2010, 20:17 przez szymekgd, łącznie zmieniany 1 raz.
ostap
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 24 sie 2010, 18:35
Auto: 1M
Model: 1.9 TDI ALH
Skąd?: Biała Podlaska

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: ostap »

Byłem obejrzec tego grafitowego Tolka i jest całkiem spoko, nie mogłem znaleźć wklejki w bagażniku i pasa na tylnej kanapie środkowego, Zderzak przedni malowany tylny też nie zgrywają sie szczeliny, po bagażniku widać że nie był tam strzelony bo pod wykładziną wszystko spoko. Z przodu jak we wszystkich tolkach mokra wykładzina. szyba jest pęknieta wiec do wymiany. Ma troche zeczy do podczyszczenia i ponaprawiania ale cena jest zachęcająca, pewnie wezme
ODPOWIEDZ