[1M] Centralny z kluczyka kaput

Wszystko o elektryce w aucie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rednight20
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 20 lip 2010, 22:24

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: rednight20 »

Witam! A ja zapytam jaką baterie należy kupić do tego kluczyka? mam tolka z 99 i kluczyk z 2 przyciskami?
Awatar użytkownika
Wyplosz
Forumowicz
Posty: 868
Rejestracja: 11 cze 2010, 12:01
Auto: TOLEDO 1M
Model: AGZ
Skąd?: Krosno / Rzeszów / Stalowa Wola

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: Wyplosz »

u mnie jest CR 2032 3v mała płaska o srednicy 20 mm a grubosc 4 mm. mam taki sam kluczyk

[ Dodano: 2010-09-09, 13:13 ]
ale spróboj jeszcze odbiac te blaszki co wystają, ktore podaja napiecie z bateri bo lubia czasem nie łaczyc i u mnie tak było odgiołem jes troszke do wewnatrz i smiga bez wymiany bateri
- Miałeś kiedyś marzenia ??
- Tak miałem zostać kierowcą rajdowym
- I co ?
- I zostałem piratem drogowym :D
Awatar użytkownika
kuryl87
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 16 lis 2009, 10:55
Auto: Toledo 1L
Model: 1.9 tdi 90 km
Skąd?: Krapkowice/Otmęt

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: kuryl87 »

A ja mam inny problem. Centralny z pilota w kluczyku się otwiera ale nie chce się zamknąć na początku możne kilka razy się zamykał teraz już nie chce lampka normalnie w pilocie się świeci a w kabinie słychać tylko dziwne pyknięcie cokolwiek to znaczy. Z kluczyka idzie normalnie zamknąć a potem z pilota otworzyć . Ma ktoś jakieś pomysły lub wie o co chodzi?
Awatar użytkownika
Exotic
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 17 maja 2010, 15:44

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: Exotic »

rednight20 u mnie są 2x cr 2016.
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
Awatar użytkownika
Wyplosz
Forumowicz
Posty: 868
Rejestracja: 11 cze 2010, 12:01
Auto: TOLEDO 1M
Model: AGZ
Skąd?: Krosno / Rzeszów / Stalowa Wola

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: Wyplosz »

kuryl87,spróbuj zmienic baterie powinno pomóc
- Miałeś kiedyś marzenia ??
- Tak miałem zostać kierowcą rajdowym
- I co ?
- I zostałem piratem drogowym :D
Awatar użytkownika
kuryl87
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 16 lis 2009, 10:55
Auto: Toledo 1L
Model: 1.9 tdi 90 km
Skąd?: Krapkowice/Otmęt

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: kuryl87 »

Kurcze tylko baterie były nie tak dawno wymienione jakieś pół roku temu i pilota nie używałem bo nie miałem lusterka z czujnikiem dopiero wczoraj go zamontowałem i zaprogramowałem kluczyk. Na początku działał normalnie a teraz nie zamyka tylko otwiera. Może rzeczywiście baterie trzeba będzie znów poświęcić 10 zł :P na nowe. Zastanawia mnie tylko te dziwne strzelanie jak chcę zamknąć dobiega to jakby z tylnich siedzeń może się coś spaliło :o, ale z kluczyka zamyka normalnie
forester
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2011, 08:45
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Piotrków Tryb.

Nie można zamknąć amochodu z pilota kluczyka

Post autor: forester »

Przywitałem i przedstawiłem się także do dzieła.
Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy więc wybaczcie wszelkie niedociągnięcia.
Szukałem mojego problemu w całym forum jednak znajdywałem tylko pojedyncze elementy problemu. Mój polega na tym, że nie mogę zamknąć samochodu z pilota w kluczyku. Zamykanie kluczykiem w drzwiach powoduje, że zamykają się tylko drzwi zamykane kluczykiem. Zamknięcie ze środka przyciskiem w drzwiach rygluje wszystkie drzwi (!?), jednak jak są otwarte od strony kierowcy to one nie są zamykane. Otwiera się bez problemu z kluczyka. Wymieniłem już batere w kluczyku i nic. Okazuje się, że nie gaśnie także oświetlenie we wnętrzu samochodu podczas jazdy i w drzwiach od kierowcy (musiałem ją wyjąć bo ciągle świeciła i się grzała). Tak jakby czujnik zamkniętych drzwi nie działał, jednak nie bardzo wiem jak go sprawdzić bo go nie widać, poza tym jak wczesniej napisałem przy zamknietych drzwiach kierowcy od środka (przy pomocy guzika w drzwiach) zamykają się wszystkie, natomiast przy otwartych drzwiach kierowcy wszystkie z wyjątkiem tych otwartych - tak więc czujnik chyba działa. Kable w gumie pomiędzy drzwiami także OK. Może jescze coś muszę sprawdzić. Jak ktoś wie o co w tym chodzi proszę o info.
Forester
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: regii.kr »

chodzi ze kod kluczyka nie działa z centralką od alarmu
forester
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2011, 08:45
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Piotrków Tryb.

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: forester »

Nie mam zainstalowanego alarmu.
Nie mogę zamknąć dzwi przy pomocy przycisku w kluczyku. Inne objawy jak w poprzednim poscie.
Forester
Awatar użytkownika
tomektak
Forumowicz
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2010, 11:06

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: tomektak »

Czujnik otwarcia drzwi w zamku w drzwiach kierowcy ma zwarcie. Należy wymienić.
ODPOWIEDZ