[ALL] Wkład lusterek

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: koti »

Romano, zależy jakie. Ja mówiłem o takim LINK Asferyczny niebieski z matą grzewczą.

U mnie oba są duże.
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
Awatar użytkownika
neostar
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 30 kwie 2010, 20:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6
Skąd?: Okolice Płocka (WPL)

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: neostar »

znacie jakiś dobry klej do złączenia lusterka z plastikiem, po włożeniu maty? Mata z allegro ma niestety klej po jeden stronie, wewnętrznej. Póki co trzyma się na starym kleju w miejscach gdzie nie ma maty ale z uwagi na dosyć wysoką temp. mat i lusterek po nagrzaniu boje się żeby mi szkło nie poleciało.
Awatar użytkownika
money555
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 19 lip 2010, 10:19

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: money555 »

neostar pisze:znacie jakiś dobry klej do złączenia lusterka z plastikiem, po włożeniu maty? Mata z allegro ma niestety klej po jeden stronie, wewnętrznej.


Chodzi Ci o przyklejenie lustra z matą do obudowy??? Przecież lusterko jest wkładane na małe zatrzaski, a nie na klej.... A mata prawidłowo ma tylko klej z jednej strony...
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: koti »

money555, samo szkło przykleja się do takiego plastiku który dopiero umieszcza się w obudowie lusterka.

neostar, może taśma dwustronnie klejąca?
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
Awatar użytkownika
money555
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 19 lip 2010, 10:19

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: money555 »

koti pisze:samo szkło przykleja się do takiego plastiku który dopiero umieszcza się w obudowie lusterka.


Aaaaa no tak, bo ja kupiłem cały wkład lusterka z matą i tym plastikiem (35 zł.), dlatego też mogło mi się wydawać, że to mata ma przyklejony ten plastik na stałe...
Awatar użytkownika
neostar
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 30 kwie 2010, 20:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6
Skąd?: Okolice Płocka (WPL)

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: neostar »

koti, taśma musiała by być naprawdę konkretna bo po rozgrzaniu do lusterka są naprawdę gorące. Póki co prawe jeszcze trzyma się na starym kleju i nie zauważyłem żeby coś się odklejało, lewe na samym początku podkleiłem kropelką bo od razu zaczęło się rozłazić. Pożyjemy zobaczymy.
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: Romano »

Wczoraj kupiłem w intercars wkłady do lusterek i założyłem je. I mam pytanie do Was, czy po włączenia ogrzewania lusterek macie te lusterka gorące (parzą Was jak je dotkniecie) czy po prostu ciepłe?
Aha no i w lewym lusterku lewy dolny róg się rozkleił, wziąłem przycisnąłem ten plastik do lusterka i zobaczę czy dzisiaj będzie dalej trzymać czy nie. Jak nie to chyba pojadę odwieźć ten wkład i niech wymieniają mi na nowy.
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: jonson22 »

Romano, ile zapłaciłeś?
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: Romano »

21,78 zł za lewe, 18,79 zł prawe.
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: jonson22 »

to taniej niz na allegro masz numery katalogowe to sam tez pójdę i nabędę masz te od pasażera mniejsze niż te od kierowcy czy 2 identyczne?
ODPOWIEDZ