Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: jonson22 »

barf, jak masz przynitowany głośnik i nei chcesz go odnitowywać to do okoła pociagnij silikonem jesli nadal bedzie ci woda leciała, u mnie leje cały dzien jutro zobacze czy mi nie naleciało, bo sie obawiam ale wszystko sie zobaczy jutro z rana:)
Awatar użytkownika
łapek
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 20 maja 2008, 21:50

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: łapek »

Popatrzcie jeszcze pod podwoziem korki gumowe w jakim są stanie. Ja porobiłem i podszybie i drzwi i klimę bo kapało do środka i po kilku dniach i teraz po deszczach miałem rosę na tylnym miejscu za kierowcą. Myślę ze co mogło by się jeszcze dziać jak nie korki spustowe. Pod autem woda z pod kół tak daje ciśnieniem jak się jedzie że może podmywać je. No i ze 2 miałem poharatane od niskiego zawieszenia. Nieraz gdzieś się przytrze. Posmarowałem masa do podwozi która zasycha i nie jest galaretowata jak silikon. Mam już dość tych borykań z tą woda w tym aucie hehe. Co za fachowcy składali je :mrgreen: .

Obrazek
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: jonson22 »

ja dziś wsiadam do auta otwieram drzwi i wylewa się wodospad wody z progów macam podłogę ale o dziwo wszędzie sucho więc banan na twarzy i radość w sercu ze na razie wszystko ok oby nie zapeszać:)
Awatar użytkownika
łapek
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 20 maja 2008, 21:50

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: łapek »

Zerknij z tyłu pod filcem. Musisz siedziska zdjąć i reke wsadz tam. Jak sucho to git. Zresztą ja sie borykałem jak wyżej czytałeś. I nadal mnie zaskakuje woda w różnych postaciach. Moze zalepienie korków juz zamknie etap wilgoci.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2010, 11:30 przez W3 [Sitesearch], łącznie zmieniany 1 raz.
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: jonson22 »

jeśli chodzi o korki w podwoziu to mam je ok już kiedyś lukałem, z tyłu zawsze miałem sucho problemem były tylko przednie drzwi:) no i jak się niedawno okazało obudowa filtra źle wsadzona .
barf
Forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 06 lut 2010, 12:23

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: barf »

Panowie, a jak sobie radzicie z woda dostającą się przez filtr pyłkowy? Macie na to jakiś patent?
Proszę o podpowiedź!
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: Sony »

barf wystarczy dobrze włożyć uszczelkę (ta "pokrywa") co przykrywa filtr i nic nie leci.
barf
Forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 06 lut 2010, 12:23

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: barf »

No myślałem ze mam dobrze włożoną, wcześniejsze deszcze długofalowe i nic nie lało a teraz po kilku dniach opadów znowu woda.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: Sony »

Sprawdź czy oby z pewnością jest szczelna, ja u siebie miałem dwa malutkie pęknięcia i zapodałem silikon na nie. Po lewej stronie ta guma musi nachodzić na plastik tak żeby luki nie byo i wtedy jest dobrze założona ;)
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: jonson22 »

barf, dobrym sposobem jest wyjecie tej osłony polanie jej wodą i zobacz czy nie jest właśnie popękana i czy nie przecieka, do tego jak już wyjmiesz filtr to wsadź rękę głęboko by zobaczyć czy woda tam nie stoi (tak jak to już wcześniej opisywałem ), ja chyba w weekend się zabiorę za tylne drzwi bo zobaczyłem ostatnio kilka kropelek wody na podłodze, ale to może z butów :) dla pewności i jak mis ie będzie nudziło to rozbiorę:) luknołem i zobaczyłem ze blachę pod podłogą mam lekko wilgotną tylko pytanie czy to po prostu nie resztki jakiejś poprzedniej lub skroplenia jakiegoś.
ODPOWIEDZ