[ALL] Wkład lusterek

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: tony »

money555, kolega by poczytał regulamin na początek :evil:
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
kamilwsp
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 17 lut 2010, 22:54

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: kamilwsp »

ja powiem od siebie ze zamontowalem takie wlasnie chinskie maty i juz rok czasu i grzeja jak nalezy. nie narzekam ani zima ani na wiosne jak padal deszcz. zdziwiony jestem ze nie masz podgrzewanych lusterek. moze masz ale nie wiesz o tym, moze sa spalone.
diagnostyka VAG, elektromechanika samochodowa
VAG i inne...
robsonw1
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 04 lip 2009, 13:16

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: robsonw1 »

poprostu nie mam zadnej "ikonki" podgrzewania lusterek. a moze sa podgrzewane tylko o tym nie wiem?
wyposazenie jest dosyc bogate... skladane el lusterka, komputer, tempomt, climatron, el szyberdach itd itd... deszczowa pogoda wiec jutro to sprawdze. Szczerze mowiac, nie wiedzialem ze w oryginale bylo to wraz z podgrzewana tylnia szyba. i czy nie powinno byc zadnej ikonki? jutro test :)
Awatar użytkownika
peter174
Zasłużony
Posty: 634
Rejestracja: 01 sie 2008, 13:24
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Białystok

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: peter174 »

nie ma zadej ikonki podgrzewania lusterek bo te są wspolne z podgrzewaniem tylnej szyby ;-)
[center][you] jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to[/center]
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: Sony »

robsonw1 jeśli masz takie bogate wyposażenie to z pewnością posiadasz maty grzewcze. Najlepiej jest je sprawdzić zimą jak jest lód na lusterkach, a teraz to w sumie możesz sprawdzić czy ciepłe są po włączeniu ogrzewania tylnej szyby (bo chyba powinno być czuć że grzeją).
Awatar użytkownika
Exotic
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 17 maja 2010, 15:44

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: Exotic »

Włącz ogrzewanie tylnej szyby i nachuchaj na szkło lusterka, wtedy zobaczysz czy masz ogrzewane (woda zacznie schodzić z lusterka - nie da się nie zauważyć).
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: Romano »

Lub zdejmij osłonę lusterka i zobacz czy masz wsuwki przy wkładzie lusterka. Jeżeli są dwie wsuwki to znaczy że masz podgrzewanie lusterek tylko wtedy weź tak jak koledzy wyżej napisali włącz podgrzewanie tylnej szyby i po jakimś czasie sprawdz czy lusterko jest ciepłe. Jeżeli nie to będzie znaczyło (tak jak u mnie) że maty są przepalone.
robsonw1
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 04 lip 2009, 13:16

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: robsonw1 »

dzis testowalem. lekko padal deszcz a lusterka zimne i mokre przy wlaczonym ogrzewaniu tytlnej szyby. dzwonilem do ASO ale po numerze VIN nie byli w stanie sie okreslic. W weekend wyjme wkladki i sprawdze czy ma dwie wsuwki. Jesli tak - skąd wziac maty? całe nowe wkłady są drogie. Moge kupic te z allegro ale slyszalem, ze po wyjeciu wkladu ciezko zdjac plastik aby zamontowac mate... ciezko by nie peklo lusterko.
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: koti »

robsonw1, możesz również sprawdzić VAGiem czy są spalone, wywali błąd.

Ja kupiłem taką matę grzewczą za 5 zł ale nie zakładałem jej jeszcze. Wkłady na alledrogo chodzą po 50-60 zł.
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

[ALL] Wkład lusterek

Post autor: Romano »

Koti co Ty gadasz ? :) Ja na allegro widziałem całe wkłady lusterek z matami za 30 i 35zł a w Intercarsie bodajże są one w granicach 25zł. W ASO jak dzwoniłem zażyczyli sobie za ten wkład (jeden wkład) ponad 200 zeta. Ja zamierzam kupić te wkłady w intercarsie ale dopiero na jesień, teraz mi to nie jest potrzebne.
ODPOWIEDZ