Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[1L] nowe toledo na nasza kieszen

Toledo I generacji
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

[1L] nowe toledo na nasza kieszen

Post autor: CYRULIK »

jak dzieci, ogolić i do przedszkola :-D
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
SAGAL

[1L] nowe toledo na nasza kieszen

Post autor: SAGAL »

bo moja Pchełka jest jak DUCH NIE WIDAC JEJ ALE ZA TO SŁYCHAC :D:D:D:D:D heheh kazdy z nas jest dzieckiem ;p;p
SMILE
Forumowicz
Posty: 312
Rejestracja: 25 maja 2008, 16:54
Kontakt:

[1L] nowe toledo na nasza kieszen

Post autor: SMILE »

hmm tylko ze ja mam juz objechane 125KM tolka a niejkieś prawie ponad 100KM.. I jest sie czym chwalić :P
darkghoust

[1L] nowe toledo na nasza kieszen

Post autor: darkghoust »

jak dzieci, ogolić i do przedszkola

Cyrulik to ty niewiesz że każdy facet to takie duże dziecko? Tylko zabawki muszą być odpowiednio większe.... :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

[1L] nowe toledo na nasza kieszen

Post autor: CYRULIK »

wiem sam nim jestem dlatego tu jestem :) , pozatym moje 110KM was pokona :509: :573:
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
SAGAL

[1L] nowe toledo na nasza kieszen

Post autor: SAGAL »

cyrulik tony z 105km nie dał rady wiec ty masz mnie niby pojechac heheh ;] twe nie doczekanie :p;p ;p;p hehe ide ogladac film narazie
SMILE
Forumowicz
Posty: 312
Rejestracja: 25 maja 2008, 16:54
Kontakt:

[1L] nowe toledo na nasza kieszen

Post autor: SMILE »

I tu akurat nie przeczę Cyrul :oops:
SMILE
Forumowicz
Posty: 312
Rejestracja: 25 maja 2008, 16:54
Kontakt:

[1L] nowe toledo na nasza kieszen

Post autor: SMILE »

Sagal jesteś niepoważny,nie powrównuj benzki do ropki,bo nasze silniczki troche inaczej chodza :lol:
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

[1L] nowe toledo na nasza kieszen

Post autor: tony »

Sagal po poprostu jeszcze nie stanął z 110 KM TDI na kresce. Powiem szybko i na temat jak Sagal włączysz dwójkę to rejestracji TDi już nie dojrzysz (chyba że jakaś "pipa" jedzie). Widziałeś jak jeździły Ibizki w Tdi na zlocie SR??
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

[1L] nowe toledo na nasza kieszen

Post autor: maniekmc »

O czym wy wogóle dyskutujecie, po pierwsze Silnik wolnossący a turbo doładowany o zbliżonych pojemnościach nie ma szans, a po drugie moment obrotowy w Dieslach jest o niebo większy i dostępny już przy niskich obrotach, więc o czym tu mowa?
Tym bardziej, że mówimy tu o SERIACH..... :mrgreen:
[center]Obrazek[/center]
ODPOWIEDZ