[ALL] Gdzie udać się na VAG-a w ... ?

graz1974

[ALL] Gdzie udać się na VAG-a w ... ?

Post autor: graz1974 »

a masz do niego nr telefonu?
cobi
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2010, 17:47

[ALL] Gdzie udać się na VAG-a w ... ?

Post autor: cobi »

nr telefonu nie mam, ale na necie wpisz sobie spoldzielnia inwalidow wrocław ul. niedzwiedzia i na pewno Ci wyskoczy
Cobi
graz1974

[ALL] Gdzie udać się na VAG-a w ... ?

Post autor: graz1974 »

Dziękuję, znalazłam i mąż już tam dziś zostawił auto
cobi
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2010, 17:47

[ALL] Gdzie udać się na VAG-a w ... ?

Post autor: cobi »

Super... :D szerokości :)
Cobi
graz1974

[ALL] Gdzie udać się na VAG-a w ... ?

Post autor: graz1974 »

No i zawiózł auto do warsztatu, ten coś tam ponaprawiał i auto jeździło przez 1 dzień
Znów zawiózł, faset stwierdził, że to jednak przepustnica. Kupiliśmy używaną i daliśmy do wymiany, no zobaczymy co teraz...
Niestety, to już nasza ostateczna decyzja - samochód idzie na sprzedaż. Już nie mamy zamiaru więcej do niego dokładać. A tak byliśmy zadowoleni z tego autka
Bodek

[ALL] Gdzie udać się na VAG-a w ... ?

Post autor: Bodek »

Zmień mechanika a nie auto.
graz1974

[ALL] Gdzie udać się na VAG-a w ... ?

Post autor: graz1974 »

zmieniliśmy już 3 razy... to chyba już koniec żywotnościa autka i nic a raczej nikt nie pomoże

[ Dodano: 2010-06-26, 19:49 ]
Wiecie co... po tygodniu przeglądu w serwisie stwierdzono, że poszedł komputer, że było tam pełno wody. Czy to możliwe? Czy to da się naprawić? Czy trzeba kupić nowy komputer? Jeśli tak, to jaka cena i gdzie najlepiej kupić?

[ Dodano: 2010-07-05, 13:44 ]
Komputer zakupiony za 300 zł i już naprawiony. Mąż dojechał do domu.. więc na razie działa
prymusnmr
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 14 paź 2009, 21:27
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Mrągowo,Derby

Pomoc potrzebna okolice mragowa lub torunia i olsztyn

Post autor: prymusnmr »

Witam jak w temacie poszukuje osoby ktora wgrala by mi vag coma na windowsa 7 oczywiscie nie za friko(proponuje buteleczke whyski).Mialem juz pare programow ale albo nie chodzily albo nie pelna wersja,interesuje mnie pelna wersia vaga jak sie nie myle to 409.1 lub 311.9 lub polski vag .Sam juz nie mam sily a kable leza chyba pol roku bez uzytku.Posiadam kabel OBD2 oraz K+CAN obydwa na USB,pozdrawiam i prosze o szybkie info to sie dogadamy co i jak .Przemek. :568:
POLSKA-tutaj nawet kryzys sie nie udal....
Awatar użytkownika
goomis86
Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 25 lip 2009, 07:35
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ARL
Skąd?: Bielsko-Biała

[ALL] Gdzie udać się na VAG-a w ... ?

Post autor: goomis86 »

prymusnmr, jaka wersja systemu? 32bit czy 64bit? Ja używam na lapku VAG-COM Release 311-2 z Win7 32bit i śmiga, uruchamiany w trybie zgodności z WinXP SP3. (prawym na skrót > właściwości, zakładka zgodność). Jeszcze jedna ważna rzecz - zaisntalować sterowniki z dołączonej płytki, nie tak jak Win7 swoje instaluje.
prymusnmr
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 14 paź 2009, 21:27
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Mrągowo,Derby

vag

Post autor: prymusnmr »

Wiec system 32 bitowy i nic mi nie dziala tak jak powinno wiec jesli by ktos mial chwilke to bardzo bym byl ucieszony ,posiadam program do skorygowania licznikow wiec moge sie odwdzieczyc i poinstruowac jak skorygowac licznik.
POLSKA-tutaj nawet kryzys sie nie udal....
ODPOWIEDZ