Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pinio Gdynia
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 14 sie 2009, 17:56

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Pinio Gdynia »

nie chciałbym zostać źle odebrany, ale czy nie uważacie Panowie, ze klapa bagażnika ma dwie różne szpary? może jestem trochę przewrażliwiony, ale w połączeniu z tym dziwnym napisem i stwierdzeniem sprzedającego" ja nic nie robiłem z blacharką" tak dziwnie to wygląda. Nie mówie tutaj by zlekceważyć tą ofertę, ale chociaż targować cene, bo znaleźć zupełnie zdrowy samochód jest naprawdę ciężko:(
taki piękny dźwięk, nie potrzebna Ci muzyka...
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Sony »

Pinio dla mnie jest OK :)
Bodek

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Bodek »

niech jedzie i oceni naocznie i po problemie
Awatar użytkownika
Pinio Gdynia
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 14 sie 2009, 17:56

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Pinio Gdynia »

trzeba sprawdzic i oceniec na zywo, pod okiem neutralnego znawcy:) niemożna ufać osobom z miasta, badz miesciny potencjalnego sprzedawcy! nie raz slyszalem o takich przypadkach, ze wedlug warsztatu samochod byl w stanie perfekcyjnym a okazywalo sie ze obok perfekcyjnego nigdy nie stał. ja przepraszam, ze w taki sposob, dosc demotywujacy wypowiadam sie, jednak sam kupilem go*** pod krypotnimem super samochodu i po prostu uważam, ze w dzisiejszych czasach wydajac około 20k tys trzeba sie poswiecic i dobrze szukac, by nie pasc ofiara oszusta!a to popłaca, bo pozniej koszta ograniczaja sie do benzyny badz olej napedowego a nie etatowych odwiedzin warsztatu!
taki piękny dźwięk, nie potrzebna Ci muzyka...
gregstone
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 14 kwie 2010, 11:42

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: gregstone »

Stałem się właśnie dzisiaj posiadaczem Toledo 1.8 20 V z 1999 r. kolorek czarny:). Zrobię niebawem zdjęcia i Wam pokaże. Dzisiaj wieczorem odwoziłem auto na parking i otóż pojawił się problem z przednia lewa szyba od kierowcy, zacząłem ją opuszczać w celu pobrania bilecika od parkingowego i jak spuszczałem szybę na dol, zaczęło coś trzeszczeć w drzwiach, szyba zablokowała sie w połowie i ani do góry ani na dol nie drgnie. Słychać cykanie silniczka. Dodam jeszcze, ze dzisiaj wiele razy spuszczałem i zamykałem szybę i nie było żadnych problemów. Czy czeka mnie wymiana jakiegos mechanizmu? Co sie moglo stac? Z gory dziekuje za porady i sugestie:)
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Sony »

Hmmm, możliwe że coś nie tak z silniczkiem :/ Byłby kiepski początek współpracy z autkiem... Jak dla mnie to widać silniczek jakiś opór ma i nie może podnieść albo siada całkowicie... tak bym obstawiał.
gregstone
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 14 kwie 2010, 11:42

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: gregstone »

a czy jest tam jakas linka ? troszke sie rozczarowalem i zmartwilem :(
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Sony »

Gdyby Ci linka strzeliła to chyba by Ci całkowicie szyba opadła (tak mi się wydaje)... Niech ktoś mądrzejszy się wypowie... Poresztą możesz na forum poszukać, bo pewnie było już gdzieś o tym. Będzie dobrze ;)
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: kornat »

gregstone, Trzeba rozebrać i zobaczyć. Mogą być to linki, mogą być to plastiki mocowania szyby.
Bodek

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Bodek »

Ja bym obstawił linkę, która się postrzępiła. Zdejmij boczek a sam zobaczysz co i jak :)
ODPOWIEDZ