Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
gregstone
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 14 kwie 2010, 11:42

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: gregstone »

Rozmawiałem z facetem. Jest on z Hiszpanii i powiedzial, ze byc moze tam sa takie oznaczenia znaczkow, za jego kadencji nie bylo nic robione z blacharka, dynamika tez jest ok i nie ma spadkow mocy, ale sprawdze jeszcze wagiem czy z turbo wszystko ok, wybiore sie do niego w srode na ogledziny. Powiedzial jeszcze, ze jesli chodzi o climatronic to nie swieca sie 2 kreski z drugiej cyfry temperatury, ale wyswietlacz nie jest rozlany. Wiec jesli wszystko bedzie ok to moze uda mi sie juz zostac szczesliwym nabywca Seata Toledo :)

[ Dodano: 2010-05-17, 18:15 ]
Jeszcze jedno mam pyutanie, bo podobno sa problemy z 1 biegiem w tym egzemplaqrzu, czasami ciezko wchodzi, i facet mi powiedzial, ze w tych autach tak juz jest i to podobno bolaczka, czy to prawda ?
Bodek

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Bodek »

u mnie wszytki biegi wchodzą płynnie także nie wiem hmmm
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Sony »

gregstone ja nie spotkałem się z takim problemem u siebie. Jednak może kwestia jest tego typu, że olej wystarczy zmienić w skrzyni i tyle...
gregstone
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 14 kwie 2010, 11:42

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: gregstone »

Tez tak sadze Sony, ze moze wymiana oleju pomoze, najwyzej zaryzykuje :)
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Sony »

Hmmm... No ryzyko jest i to spore, bo jak coś nie tak będzie ze skrzynią to koszty dużo większe. Oczywiście nie napalaj się na auto. VAG, stacja diagnostyczna, niech auto dobrze oblookają, podniosą ;-) Oczywiście nie muszę chyba mówić żebyś pojechał z kimś kto się zna :)
Awatar użytkownika
mlody158
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2008, 17:59

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: mlody158 »

Że z Hiszpanii nie znaczy że ma mieć tak naklejki tył na pewno był kombinowany, ogólnie za zdjęć warty oglądnięcia. Wszystkie biegi maja wchodzić lekko ewentualnie podregulować linki ja już w 2 seatach miałem problemy z biegami z 1 i wstecznym po regulacji idealnie.
gregstone
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 14 kwie 2010, 11:42

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: gregstone »

Znam sie troche na mechanice, poza tym duzo napraw dokonuje sam :) Wiem emocje na bok...bede mial swojego Vaga. Z tym tylem to nie wiadomo...miernik lakieru moze prawde by powiedzial
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Sony »

mlody158 pisze:tył na pewno był kombinowany
Akurat Ty i ja możemy to wiedzieć. Jakbym miał kaprys to bym sobie w pionie naklejki ponaklejał i też byś mówił że dzwon.

gregstone obadaj go i daj znać :)
Awatar użytkownika
mlody158
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2008, 17:59

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: mlody158 »

Sony pisze:
mlody158 pisze:tył na pewno był kombinowany
Akurat Ty i ja możemy to wiedzieć. Jakbym miał kaprys to bym sobie w pionie naklejki ponaklejał i też byś mówił że dzwon.

gregstone obadaj go i daj znać :)


Dobra już sie nie wypowiadam bo i tak mnie zaraz ktoś zgasi powiem tyle jestem w Hiszpanii bardzo często i wiem co i jak tam wygląda dodam że można tam trafić na bardzo dobre auta i za dobre pieniądze sam przytargałem już kilka dla siebie nie na handel zresztą choćby o moim toledo możecie tu poczytać za ile i wogóle. Nie pisze że miał dzwona tylko ze był kombinowany praktycznie nie ma auta z Hiszpanii żeby nie było stuknietę zarysowane itp ale to są drobiazgi. Dodam że przebieg może mieć prawdziwy chodź nie musi. Jeszcze raz dodam że warto oglądnąć i nie oceniam tego po naklejce z tyłu koniec.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Sony »

mlody158 pisze:Dobra już sie nie wypowiadam bo i tak mnie zaraz ktoś zgasi

Może zbyt dosłownie się wypowiedziałem. Dla mnie kombinowany poniekąd oznacza coś a'la dzwon :P Z naklejkami dziwna sprawa, bo nawet jakby był jak to nazwałeś kombinowany to ja osobiście bym przykleił napisał tak jak w oryginale ;-)
ODPOWIEDZ