Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
gregstone
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 14 kwie 2010, 11:42

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: gregstone »

maniekmc pisze:Kolego, przywitaj się w odpowiednim dziale.
A co do autka, to prawdopodobnie wersja Signo, kolorek ładny, ale cena jak za ten rocznik z 1-1,5k za duża, jak zejdzie do 14k i po dobrych oględzinach warty wzięcia. Praktycznie bezawaryjna jednostka. co do spalania- będzie Ci w mieście palił z 10L, w trasie 6,5-8L.
Sprawdź również przebieg, bo chyba jest ciut za mały.


Sorki juz to zrobilem :) Dzieki za wskazowki :)

[ Dodano: 2010-05-06, 12:33 ]
ww200 pisze:Klapa z lewej strony odstaje do góry,a kierownica bardziej wytarta niż u mnie przy 211tyś.
Na wyświetlaczu od klimy z prawej strony,jest jakaś dziwna czarna plama,chyba że coś tam się pojawia czego jeszcze nie widziałem :)


Napewno przebieg nie jest wiarygodny jak na ten rocznik i wytartą kierownice. Z racji tego, ze jestem z Bytomia, a mam kawalek drogi do Aleksandrowa Kujawskiego chcialbym byc pewien mniej wiecej w 80 % za to autko, oczywiscie cene wynegocjowalbym nizsza :)

[ Dodano: 2010-05-06, 12:34 ]
maniekmc pisze:Kolego, przywitaj się w odpowiednim dziale.
A co do autka, to prawdopodobnie wersja Signo, kolorek ładny, ale cena jak za ten rocznik z 1-1,5k za duża, jak zejdzie do 14k i po dobrych oględzinach warty wzięcia. Praktycznie bezawaryjna jednostka. co do spalania- będzie Ci w mieście palił z 10L, w trasie 6,5-8L.
Sprawdź również przebieg, bo chyba jest ciut za mały.


Spalanie nie najgorsze, czytalem wlasnie, ze to dobra jednostka, a co sadzisz o zagazowaniu? warto ?
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Romano »

Jeżeli chodzi o zagazowanie tej jednostki to powinieneś się zmieścić w granicach 2000-2500zł, sam zakładałem i powiem Ci że nie narzekam. Spalanie gazu wychodzi mi teraz ok 10l (jeżeli żyłujesz auta to będzie więcej). Różnica mocy nie jest odczuwalna.
gregstone
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 14 kwie 2010, 11:42

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: gregstone »

Romano pisze:Jeżeli chodzi o zagazowanie tej jednostki to powinieneś się zmieścić w granicach 2000-2500zł, sam zakładałem i powiem Ci że nie narzekam. Spalanie gazu wychodzi mi teraz ok 10l (jeżeli żyłujesz auta to będzie więcej). Różnica mocy nie jest odczuwalna.

Dzieki :) chyba bede gazowal, jak juz bede mial autko, to moze poradzisz mi z dobrym zakladem, bo widze, ze mieszkamy niedaleko siebie :)
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Romano »

Hm....mi polecił znajomy mechanik warsztat na kolejowej 19 w Katowicach, oni tylko gazują, zapłaciłem 2500zł. Ale teraz zastanawiam się nad zmianą gazownika bo ten koleś co mi zakładał nie odpowiada mi swoim zachowaniem (jak coś to na pw mogę Ci napisać o co chodzi). Znalazłem takie coś http://www.autogaz-katowice.pl/stronag.html jeszcze nie byłem tam, ale pewnie tam będę jeździł na przeglądy a to jeszcze ok 5000 km.
Awatar użytkownika
Pinio Gdynia
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 14 sie 2009, 17:56

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Pinio Gdynia »

moge CI poradzic tak, nie sugeruj sie za bardzo ksiazka bo i tak sa robione w domu a nie w ASO, w srebrnym zastanawia mnie szpara przy drzwiach pasażera(nie jest równa) a granatowy ma cofany przebieg(kierownica zdarta bardziej niż u mnie a mam ponad 200tys) :) gdybym kupowal samochod bralbym pieniadze i kogos znajomego z samochodem i sam udalbym sie na zachod:)
taki piękny dźwięk, nie potrzebna Ci muzyka...
gregstone
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 14 kwie 2010, 11:42

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: gregstone »

ww200 pisze:Klapa z lewej strony odstaje do góry,a kierownica bardziej wytarta niż u mnie przy 211tyś.
Na wyświetlaczu od klimy z prawej strony,jest jakaś dziwna czarna plama,chyba że coś tam się pojawia czego jeszcze nie widziałem :)


Mam jeszcze takie pytanie do znawcow Seata, nasuwa m isie pytanie, dlaczego znaczek widoczny na tych zdjeciach "20V" jest z prawej strony na tylnej klapie ? Czy byly takie modele ? Czy cos jest nie tak z ta klapa ? Co o tym sadzicie ?
Awatar użytkownika
sroczkin
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 16 sie 2009, 11:47

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: sroczkin »

ja mam Tolka z takim samym silnikiem, i u mnie oznaczenia na tylnej klapie sa identyczne wiec chyba to jest akurat git
gregstone
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 14 kwie 2010, 11:42

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: gregstone »

sroczkin pisze:ja mam Tolka z takim samym silnikiem, i u mnie oznaczenia na tylnej klapie sa identyczne wiec chyba to jest akurat git

Dzięki, wiec juz mam pewnosc, ze jest ok :)
Awatar użytkownika
wengan
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 08 mar 2009, 22:24

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: wengan »

Moim zdaniem z tymi oznaczeniami jest chyba troszkę inaczej:
Nad lampami po lewej SEAT, po prawej TOLEDO
20V mniejszą czcionką w prawym dolnym rogu poniżej lamp.

Obrazek

No chyba, że wychodziły różne wersje to mogę się mylić.

A tak wogóle to trochę dziwne, że sprzedający atakuje silniki 1.6 i tak bardzo zachwala 1.8. No ale każdy sposób jest dobry, żeby chwycić klienta
gregstone
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 14 kwie 2010, 11:42

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: gregstone »

wengan pisze:Moim zdaniem z tymi oznaczeniami jest chyba troszkę inaczej:
Nad lampami po lewej SEAT, po prawej TOLEDO
20V mniejszą czcionką w prawym dolnym rogu poniżej lamp.

[url=http://images42.fotosik.pl/203/ff7311d3618d19c1med.jpg]Obrazek[/URL]

No chyba, że wychodziły różne wersje to mogę się mylić.

A tak wogóle to trochę dziwne, że sprzedający atakuje silniki 1.6 i tak bardzo zachwala 1.8. No ale każdy sposób jest dobry, żeby chwycić klienta

Niestety, ale nei zdazylem za zakupem tego egzemplarza, oglosznenie juz jest nieaktualne, wiec musze szukac dalej, a z tego co widze ciezk oznalezc dobry egzemplarz...

[ Dodano: 2010-05-07, 18:52 ]
A co sadzicie o tym ogloszeniu:http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12932248
Czy warto kupować juz z gotowa instalacja LPG ? Wydaje mi sie, ze ten ma chyba realny przebieg. Prosze o opinie i wnioski :)
ODPOWIEDZ