Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Toledo III z silnikiem 1.6

Toledo III generacji
ODPOWIEDZ
mucha

Toledo III z silnikiem 1.6

Post autor: mucha »

Myślę nad zakupem Toledo III. Konkretnie rocznik 2005 , benzyniak 1,6 102 KM, przebieg prawie 80tys km. Autko zadbane,bezwypadkowe, z książką serwisową. Koszt ok 30tys zł (plus wstawienie gazu), opłaca się?
Chciałabym wstawić gaz, ale nie jestem pewna czy dla tego modelu to dobry pomysł, czy przy codziennych, miejskich korkach nie będę musiała co rusz tankować? Zależy mi na stosunkowo ekonomicznym samochodzie.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2011, 12:10 przez mucha, łącznie zmieniany 1 raz.
ADIWWL

Toledo III z silnikiem 1.6

Post autor: ADIWWL »

Ciężko będzie tutaj o opinię na temat toledo 5p 1,6 105km bo nikt takiego tu nie ma tylko diesle.
Ogólnie z tego co słyszałem to gaz jak najbardziej można zamontować tylko raczej lepszą instalacje co za tym idzie droższą pewnie tylko w aso .
generalnie 1.6 nie jest zbyt dynamicznym silnikiem w jednak dużym aucie a spalanie wg producenta 9l/100km a jak mi powiedzieli w aso spokojne 12l nie czyni go super oszczędnym autem.
Warto zainteresować się dieslem 1,9 spala wg danych producenta 6,5l/100km w mój spala w granicach 7l/100km i nie trzeba bawić się w lpg ale oczywiście warto wziąć pod uwagę ile rocznie jeździsz.
Tylko tyle mogę doradzić ogólnie nie miałem okazji pojeździć 1.6 i nic na temat awaryjności i eksploatacji nie wiem .
ODPOWIEDZ