Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Sony »

gonzi111 pisze:- na wyświetlaczu zegarów nie wyświetla się informacja z radia

Koti tam nie ma tych dwóch malutkich wyświetlaczy tylko ich imitacja (miejsce na nie) bez "szybki". Ja tak samo u siebie mam.
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: koti »

Sony pisze:tam nie ma tych dwóch malutkich wyświetlaczy


Aha, no to spoko.
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
luk19911

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: luk19911 »

Co do tego licznika od radia to większość tolków z climatronikiem tego nie ma :] U mnie też nie ma tego wyświetlacza.Fakt że radio ma RDS to wystarcza :]
gonzi111
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 16 mar 2010, 21:35

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: gonzi111 »

sony Ty chyba tez toledo wystawiales na allegro jak pamietam ale u ciebie nie bylo klimatronica dobrze kojarze?
Awatar użytkownika
Lucas
Forumowicz
Posty: 1359
Rejestracja: 05 lip 2009, 23:54
Auto: inne
Model: inny
Skąd?: Warszawa

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Lucas »

Sony ma climatronic
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Sony »

Lucas pisze:Sony ma climatronic
i NIGDY w życiu nie wystawiał swojego pupilka na allegro :D Jeszcze się chcę nim długo nacieszyć :P
Awatar użytkownika
marcin81
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 07 lut 2010, 21:56

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: marcin81 »

Jesli mogę coś dopowiedziec,to to,że ten bordowy był trafiony w tył-widać to wyrażnie na szparach miedzy błotnikiem a klapą bagażnika :-/
A ten czarny...ładny,ale najlepiej sprawdzic samemu ;-)
Jesli koleś jest pewny auta,to nieodmówi ci sprawdzenia go w ASO,czy innego mechanika.Wiem cos o tym i sam szukałem Tolka nie bitego :-D W końcu sie udało,ale sam po niego jechałem do Niemiec-ponieważ jak szukałem w Polsce to trafiałem na nieuczciwych sprzedawców,któży nie wiedzieli ze sam jestem mechanikiem samochodowym :-D
Wiec moja rada taka,aby cierpliwie szukac i upierac sie przy zakupie na oględziny w warsztacie ;-)
Zyczę powodzenie :-)
gonzi111
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 16 mar 2010, 21:35

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: gonzi111 »

Wróciłem po urlopie i zaczynam poszukiwania
więc tak ten czarny nie jest zly ale powycierana kierownica i rączki od 4 dzwi tylny zderzak bylby do poleki badz malowania koles sie tlumaczyl ze ktos na parkingu go zawadzil ale nie chacial go robic na AC bo za mala szkoda i znizki by mu polecialy dalej lusterko jest do malowania bo farba zeszła a tak to więkrzych wad nie widzę koles zgadza sie na diagnostyke auta przez mechanika badz diagnoste
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12233641 cos takiego wpadlo mi w oko

[ Dodano: 2010-04-11, 13:29 ]
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12453544 to jest ten czarny widac nie było ofert kupna i 600 koles zjechal tylko foty porobione w innym miejscu

[ Dodano: 2010-04-11, 13:33 ]
nie doczytałem mówil mi ze z holandi sprowadził teraz pisze ze niemcy ale moze to wina komisu bo na tej ulicy jest komis i chyba go wstawil do komisu

[ Dodano: 2010-04-11, 13:35 ]
:evil: widze ze komis podniosł cene o 600 a nie opuścił

[ Dodano: 2010-04-11, 13:49 ]
co myslicie o tym
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12335847
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Sony »

Gonzi widzę, że z jednego rejonu jesteśmy :D Może mnie widziałeś gdzieś na mieście ;) ?

Co do 1 linku...
Sreberko za 17 tysi... Ciekawa sprawa za taką kasę, zobaczyć można, gość wszystko "wymieniał" - ciekawe czy jakieś papiery na to ma. Jeśli nie to może sobie gadać - na słowo w dzisiejszych czasach nie warto wierzyć. Poza tym dziwna sprawa bo ma na jednej focie inne alusy i na kolejnej tez inne :-? Już mam mieszane uczucia...

Co do 2 linku...
2 lata różnicy - no i 4 tys. zł droższy. Dziwi mnie fakt, że koleś natrzepał fotek od zewnątrz mnóstwo, a nawet nie zapodał zdjęcia od wewnątrz i silnika etc... Zanim bym miał pojechać to o foty bym go ścigał.

Co do 3 linku
Sprawdziłem autko po VIN odrazu :) Raczej wsio gra i ściemy żadnej nie ma ;)
Data produkcji: 01.09.1999
W przebieg nie uwierzę - kręcony. Wkurzające małe lusterko od strony pasażera, no ale do tego idzie przywyknąć pewnie :P Fajny kolor wnętrza, ale tez trudniejszy w utrzymaniu czystości :) Ogółem autko mi się podoba, obejrzeć można.

Zawsze najlepiej sprzedającego podpytać o nr VIN. Wtedy zapodajesz nr i możemy co nieco rozszyfrować autko.

Jednak jak chcesz mieć pewne i sprawdzone Toledo to ja polecam Ci Tolka od kumpla z forum -> http://allegro.pl/item965601476.html

Poczytać o historii auta możesz tutaj -> viewtopic.php?t=1055

Pozdrawiam :)
gonzi111
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 16 mar 2010, 21:35

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: gonzi111 »

wiem ogladałem wczesniej tego lokla na allegro i podoba się tylko ten chip jakos tego sie obawam co sie z silnikiem dzieje :-? a co do regionu to jestem z gorzkowic :-)
ODPOWIEDZ