Kanapa - urwany zaczep

Tematy ogólno-techniczne
lusi
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2009, 15:47

Kanapa - urwany zaczep

Post autor: lusi »

Cześć, powiedzcie mi jak naprawić urwany zaczep kanapy?
Nie mam pomysłu jak się do tego zabrać a metoda siła razy gwałt raczej nie jest na miejscu:)
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 17:03 przez lusi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kristof
Zasłużony
Posty: 712
Rejestracja: 18 maja 2008, 13:35
Auto: BMW
Model: X5
Skąd?: Wolomin

Kanapa - urwany zaczep

Post autor: kristof »

Lusi sformułuj lepiej temat aby definiował twój problem inaczej nikt tu nie wejdzie aby Ci pomóc .Czas do wieczora inaczej kosz
kamilwsp
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 17 lut 2010, 22:54

Kanapa - urwany zaczep

Post autor: kamilwsp »

tez mam podobny problem. ciagne za ten zaczep i kanapa nie chce sie otworzyc. mam pruc tapicerke czy ktos mial podobny problem i go rozwiazal? :-/
diagnostyka VAG, elektromechanika samochodowa
VAG i inne...
Awatar użytkownika
SZUBAR
Forumowicz
Posty: 272
Rejestracja: 19 gru 2009, 15:25

Kanapa - urwany zaczep

Post autor: SZUBAR »

kamilwsp pisze:ciagne za ten zaczep i kanapa nie chce sie otworzyc

A czy ten uchwyt ci się podnosi czy nie???
SZUBAR
kamilwsp
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 17 lut 2010, 22:54

Kanapa - urwany zaczep

Post autor: kamilwsp »

podnosi sie troche i sie zatrzymuje. taki luzny ruch robi. tak jakby cos w srodku nie odskakiwalo.
diagnostyka VAG, elektromechanika samochodowa
VAG i inne...
Awatar użytkownika
SZUBAR
Forumowicz
Posty: 272
Rejestracja: 19 gru 2009, 15:25

Kanapa - urwany zaczep

Post autor: SZUBAR »

Więc musisz się dostać do bagażnika i odhaczyć zatrzask tylnej kanapy żeby oparcie się złożyło. Jak już oparcie będziesz miał złożone to zajrzyj w otwór w oparciu tam gdzie wchodzi zatrzask trzymający kanapę w pionie. Poruszaj uchwytem do składania i zobacz czy uchwyt podnosi zapadkę. U mnie uchwyt odczepił się od tej zapadki i nie dało się złożyć kanapy.Objawy są takie że uchwyt chodzi sobie luźno gdzieś 3cm do góry i nie odczepiał oparcia. Tylko tak się do tego zabierzesz, nic nie musisz pruć.
SZUBAR
kamilwsp
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 17 lut 2010, 22:54

Kanapa - urwany zaczep

Post autor: kamilwsp »

Ok to elegancko. bede musial zanurkowac do bagaznika i tam jakos ten zatrzask odhaczyc. Mam u siebie tak samo, wlasnie na okolo 3 cm sie rusza uchwyt. Jeszcze nie bylo mi potrzebne skaladac te oparcie ale wiadomo lepiej miec zrobione i miec z tym swiety spokoj. Dzieki za dokladna instrukcje. ; :mrgreen:
diagnostyka VAG, elektromechanika samochodowa
VAG i inne...
lusi
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2009, 15:47

Kanapa - urwany zaczep

Post autor: lusi »

Udało mi się dziś znaleść chwilę czasu i dostałem się do tej upierdliwej usterki. Niestety ale u mnie zaczep jest urwany. Kombinuje teraz co tam wsadzić i na jakim kleju by to trzymało na wieki.
Awatar użytkownika
bymistake
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 18 mar 2011, 13:09

Kanapa - urwany zaczep

Post autor: bymistake »

lusi, naprawiłeś zaczep? właśnie odkryłem ten sam problem u siebie i nie do końca wiem jak to ugryźć ;)
rozpuszczalna z mlekiem V5
lusi
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2009, 15:47

Kanapa - urwany zaczep

Post autor: lusi »

Niestety ale nie zlikwidowałem problemu:( ale to tylko z braku czasu. Jak to w życiu bywa są ważniejsze sprawy.
Ale jak tylko wyjde na prostą z czasem to się za to wezme i za szybe która po zimie wypadla z prowadnicy (chyba) i opada:(
ODPOWIEDZ