[1L] Nierówna praca silnika, falujące obroty

Wszystko o silnikach benzynowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

[1L] Nierówna praca silnika, falujące obroty

Post autor: tony »

gina, witamy się tutaj :arrow: viewtopic.php?p=30580#30580
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
ALLka

[1L] Nierówna praca silnika, falujące obroty

Post autor: ALLka »

IMHO auto posiada kompa, więc po odłączeniu aku komp się resetuje. Być może to jest przyczyną szaleństw obrotów.



Pozdrawiam i witam :)
gina

[1L] Nierówna praca silnika, falujące obroty

Post autor: gina »

[quote="ALLka"]IMHO auto posiada kompa, więc po odłączeniu aku komp się resetuje. Być może to jest przyczyną szaleństw obrotów.



Tak to ja wiem tylko co ja mam z tym zrobic skoro VAG-a nie moge podłaczyc?
ALLka

[1L] Nierówna praca silnika, falujące obroty

Post autor: ALLka »

Nic :) to jest jakby adaptacja kompa po resecie, bo po przejechaniu jakiegoś dystansu rozumiem, że się wszystko uspokaja.
gina

[1L] Nierówna praca silnika, falujące obroty

Post autor: gina »

Własnie chodzi o to ze sie nie uspokaja... po przejechaniu 15km miałem już dość jazdy nim. Dalej w trasę się nie wybierałem.
Wczoraj znalazłem coś takiego jak się zrobi troche cieplej to spróbuje

http://www.auto-swiat.pl/asforum/forum, ... atora.aspx
patrykwis23
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 13 sie 2009, 00:07

2.3 v5 Spadające obroty poniżej wartości

Post autor: patrykwis23 »

gdy dojeżdżamy do skrzyżowań wciskamy sprzęgło i obroty spadają poniżej 500 400 obr min i pochwili wracaja do swoich norm.co jest przyczyna .dodam ze sprawa jest irytujaca poniewaz gdy akurat skrecam kierownica i wcisne sprzeglo w celu wolnych obrotow silnik potrafi zgasnac!!! znacie skutki i przyczyny?
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 09:21 przez patrykwis23, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

[1L] Nierówna praca silnika, falujące obroty

Post autor: CYRULIK »

Popraw temat i opisz to jaśniej :evil:
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
patrykwis23
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 13 sie 2009, 00:07

spade obrotow przy wyzuzeniu na tkz luz

Post autor: patrykwis23 »

obroty spadaja ponizej 500 400 obr min niekiedy potrafi zgasnac. spadaja i wracaja do normy.motor 2,3 v5 problem pojawil sie od jakis 2 mies. komputer niewykazuje bledow
Awatar użytkownika
kristof
Zasłużony
Posty: 712
Rejestracja: 18 maja 2008, 13:35
Auto: BMW
Model: X5
Skąd?: Wolomin

[1L] Nierówna praca silnika, falujące obroty

Post autor: kristof »

Patryk sformułuj lepiej temat aby definiował twój problem inaczej nikt tu nie wejdzie aby Ci pomóc .Czas do wieczora inaczej kosz
patrykwis23
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 13 sie 2009, 00:07

[1L] Nierówna praca silnika, falujące obroty

Post autor: patrykwis23 »

co inaczej mozna opisac? gdy podczas jazdy wciskam sprzeglo zeby wysprzeglic i tym bardziej jak wcisne hamulec zeby zwolnic obroty spadaj w okolice 400 500 obr min i po chwili wrosna na normalne . brakuje plynosci stabilizowania sie obrotow na poziomie normalnosci katalogowej. komputer nic niewykazuje .
ODPOWIEDZ