[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Wszystko o elektryce w aucie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: kornat »

tony, a próbowałeś synchronizować ?może pomoże a jak nie to tylko dobry elektryk który coś tam przylutuje i będzie dobrze śmigać
http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php? ... ight=pilot
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: Sony »

Mało tego, ja ostatnio miałem taki manewr, że z pilota nie chciał otworzyć mi wszystkich drzwi tylko kierowcy otworzył. Otworzyłem z kluczyka i załapało. Natomiast zamykając z pilota wszystko zamknął poza drzwiami kierowcy, które z kluczyka musiałem zamykać. Już 2 razy taką fazę auto miało. teraz jak zamykam z pilota to zawsze sprawdzam drzwi kierowcy (takie zboczenie mi się zrobiło przez to)... Nie wiem co się dzieje, mam dość tej zimy :evil:
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: tony »

muszę chyba jakiegoś elektronika znaleźć i może coś poradzi :)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
Martinez
Forumowicz
Posty: 539
Rejestracja: 28 kwie 2009, 11:31

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: Martinez »

no dobra Panowie ale może jakieś sugestie co mogło spowodować taki stan rzeczy :)
Bóg stworzył Seata bo wie co to jest prawdziwe piękno... :)

http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=1212
ap05

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: ap05 »

kornat pisze:Te Seatowskie pilociki już tak mają że raz działają poprawnie raz się zacinają. Mi też raz otworzy za pierwszym a raz za np.3 razem.


To prawda. Może się zacinają, rozkodowują, może bateria itd. itp. Około 1,5 roku temu zamontowałem dodatkowy alarm z odzielnym, nowym pilotem, który co prawda przyczepiony na łańcuszku do kluczyka może denerwować, ale zapomniałem co znaczy irytujące zacinanie, kodowanie etc. pilota ori. Polecam
janek12

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: janek12 »

Witam koledzy prosze o pomoc bylem w serwisie seata dorobili mi kluczyk z pilotem i wszystko dzialalo tzn centralny z pilota teraz mam tak gdy zamykam pilotem zamykaja sie wszystkie drzwi ale gdy otworze pilotem to tylko otwieraja sie lewe drzwi od kierowcy i tylne cala prawa strona nie dziala i bagaznik gdy wezme kluczykiem otworze przez bagaznik wtedy wszystkie sie otworza nie wiem co to moze byc prosze o jakies porady z gory dziekuje
piotr33bydg
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:10

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: piotr33bydg »

Witam w moim Tolku miałem troszkę inną sytuacje, ale ja nie mogłem ani zamknąć ani otworzyć a pompka pompowała i kupiłem na allegro pompkę wstawiłem i nadal nic?Jak się okazało na łączniku wężyków w drzwiach mi przepuszczało powietrze skleiłem działa i mam zapasową pompkę.Więc jak by była potrzebna odsprzedam ;-)
mari018
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 01 wrz 2009, 10:11

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: mari018 »

pompka sprawna jak będą jakieś warunki to posprawdzam wszystkie drzwi
Awatar użytkownika
wengan
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 08 mar 2009, 22:24

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: wengan »

Jeżeli pompka ci pompuje po zamknięcie drzwi to na 100% jest gdzieś nieszczelność. NIestety żeby zlokalizować trzeba sprawdzać po kolei wszystkie furtki. Bawiłem się tak kiedyś w Passacie, u mnie pękła guma na siłowniku od wlewu paliwa. Nie wiem jak to jest rozwiązane w Toledo ale może znależć gdzieś wcześniej rozdzielenie na poszczególne drzwi (żeby nie rozbierac wszystkich po kolei). Zdejmujesz i zatykasz po kolei weżyki palcem i próbujesz zamykać centralny. Jeżeli pompka ucichnie szybko to na tym weżyku trzeba szukać problemu.
Powodzenia.
mari018
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 01 wrz 2009, 10:11

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: mari018 »

Zamek mi nie zamyka drzwi --pisałem. Tylko otwiera gdy wszystkie drzwi mam zamknięte. Dzisiaj sprawdzałem łączenia na srodkowym słupku i są ok nie wiem gdzie dalej szykac.
ODPOWIEDZ