Warsaw Seat Spot

Spoty mazowieckie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Warsaw Seat Spot

Post autor: tony »

dzięki za spota - było jak za starych dawnych czasów - dawno tak miło czasu nie spędziłem :) za 2 tygodnie mi się sesja zaczyna więc proponuję następny :)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

Warsaw Seat Spot

Post autor: maniekmc »

Dzięki chłopaki za spociki, zaliczone dzisiaj aż 2- Syberyjskie warunki i pogoda z Cyrulikiem i Fast Food z Lucasem, Tonym i Kristofem.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
frodo
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 20 paź 2008, 19:22
Kontakt:

Warsaw Seat Spot

Post autor: frodo »

chyba mocno wiało bo jakies facjaty rozmazane :lol: ale czapki z głów że wam sie chciało , pozdro :lol:
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Warsaw Seat Spot

Post autor: jonson22 »

no i jak odbył sie ten w galaeri mokotów? sorrki ale tak jak pisałem wcześniej ja nie mogłem:(
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

Warsaw Seat Spot

Post autor: CYRULIK »

jonson22 pisze:no i jak odbył sie ten w galaeri mokotów? sorrki ale tak jak pisałem wcześniej ja nie mogłem:(
a co problem z czytaniem ze zrozumieniem :D
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Warsaw Seat Spot

Post autor: jonson22 »

nie nie przeczytałem bo cos mi si enie wyświetliło :P miałem jakis błąd na stronie więc nie widziałem jak bym widział to bym nie pisał takiego pytania:P co jak co umiem czytac ze zrozumieniem:D:)
yelielo

Warsaw Seat Spot

Post autor: yelielo »

Panie i Panowie, zapraszam na integrację z klubem IKS (Internetowy Klub Seata, klubseata.pl), spotkania są w co druga środę o godz. 20:00 w GM na górnym parkingu w lewym rogu przy wjezdzie lub w macu, najbliższy spot 27.01.10. Zapraszam.
Awatar użytkownika
Lucas
Forumowicz
Posty: 1359
Rejestracja: 05 lip 2009, 23:54
Auto: inne
Model: inny
Skąd?: Warszawa

Warsaw Seat Spot

Post autor: Lucas »

Hehe czyli dokladnie tak samo jak my teraz staliśmy :D Najpierw ten róg potem mak :D
Ja się postaram pojawić na jakimś spocie, ale raczej najbliższy termin odpada ;/
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Warsaw Seat Spot

Post autor: jonson22 »

kurcze szkoda ze to w tygodniu:(
Awatar użytkownika
Przetak
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 07 lut 2009, 01:15

Warsaw Seat Spot

Post autor: Przetak »

Ja nie podjechałem bo byłem na sesji zdjęciowej i siedziałem tam cały dzień ehhh ^^ Ale zimno było , że wam się chciało :D
ODPOWIEDZ