[1M] Czujnik otwartych drzwi

Wszystko o elektryce w aucie
ODPOWIEDZ
rybakowy
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 01 wrz 2009, 21:20

[1M] Czujnik otwartych drzwi

Post autor: rybakowy »

Ja sie tez dopisze, od dnia zakupu nie działa ta lampka w drzwiach tylnych prawych i po otwarciu nie zapalało sie światło w środku ale dziś dopadło to następne, padło Oświetlenie jak otworze drzwi prawe przednie... Pomocy :shock: Ponoć sie wyciąga ten zamek i lutuje, ma ktoś jakieś fotki....
tomik
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 14 sie 2009, 11:25

[1M] Czujnik otwartych drzwi

Post autor: tomik »

Witam.Ktoś kiedyś na forum podał stronę na allegro z tymi właśnie mikro stykami,ale proponuję ci kupić używany zamek i go wymienić.Na allegro chodzą od stówki.
U mnie jest to samo,ale zacznę od sprawdzenia przewodów między drzwiami a kabiną w gumowej uszczelce,moze coś tam się dzieje.POzdrawiam
TOMIK
Awatar użytkownika
Lucas
Forumowicz
Posty: 1359
Rejestracja: 05 lip 2009, 23:54
Auto: inne
Model: inny
Skąd?: Warszawa

[1M] Czujnik otwartych drzwi

Post autor: Lucas »

A ktoś może sie orientuje ile by wziął elektryk za rozłożenie zamka, przelutowanie tych miikrostyków i złożenie tego z powrotem ? Tak mniej więcej jakiego rzędu to jest koszt :P
Jamal20
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 25 paź 2009, 11:09

[1M] Czujnik otwartych drzwi

Post autor: Jamal20 »

Jak chcesz to ja ci to przylutuje za zupełnego Gratiska :-) :-) :-) Niestety troche daleko od siebie mieszkamy :-( więc chyba musisz szukać kogoś innego. Koszt nie powinien być wielki bo żadnej "mecyji" w tym lutowaniu nie będzie. Powidzenia
tomik
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 14 sie 2009, 11:25

[1M] Czujnik otwartych drzwi

Post autor: tomik »

A masz te mikro styki.że chcesz je lutować bo chętnie też bym kupił???Dzięki i pozdrawiam
TOMIK
Jamal20
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 25 paź 2009, 11:09

[1M] Czujnik otwartych drzwi

Post autor: Jamal20 »

Jeśli pisałeś do mnie Tomik to ja ich nie mam. Moge to tylko wykonać. ( polutować) :)
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

[1M] Czujnik otwartych drzwi

Post autor: koti »

tomik,
Takie mikrostyki, tylko że zamienniki można kupić na allegro albo TUTAJ typ V4NST7UL.
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
ww200
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 25 paź 2008, 23:00

[1M] Czujnik otwartych drzwi

Post autor: ww200 »

Tylko te zamienniki z TME,z tego co pamiętam to mają chyba inne wymiary i trzeba dorabiać do nich nowe mocowanie,ale mogę się mylić.Jeśli chodzi o krańcówkę to można ją rozebrać i przeczyścić styki,sam to robiłem(Polak potrafi :-D )
Lucas,jeśli masz jakąś miejscówkę gdzie będzie można rozebrać drzwi na spokojnie,to w miarę możliwości chętnie pomogę.
rybakowy
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 01 wrz 2009, 21:20

[1M] Czujnik otwartych drzwi

Post autor: rybakowy »

Musze sie za to zabrać, dzieki za pomoc chłopaki,narazie nic nie zdziałam bo garażu nie miec:( aaa jeszcze jedno, moze wiecie... jak bym se załatwił oryginalny ALARM z Toledo i chciał go zamontować u siebie duzzo to robory,mam pilota w kluczyku i centralny:)??
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

[1M] Czujnik otwartych drzwi

Post autor: kornat »

Ja mam taki problem że otwieram drzwi kierowcy to:
-światełko w drzwiach nie świeci
-lampka u góry nie świeci
-brzęczyk od pozostawionych świateł nie brzęczy
Reszta drzwi działa jak należy
myślałem że to krańcówka ale może jednak nie jak wyciągnąłem lampkę w drzwiach to napięcie na czarnej kostce wynosiło 8,5V a nie 12V a w gnieździe żarówki w tym szarym plastiku to napięcie wynosi 0V. Wie ktoś co jest grane :?: Wcześniej działało bez problemu.
ODPOWIEDZ