[1M] Nowe zegary

Oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne naszych Tolków.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[1M] Nowe zegary

Post autor: regii.kr »

Daro_70
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 13 sty 2009, 13:03
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 16V AUS
Skąd?: Słupsk

[1M] Nowe zegary

Post autor: Daro_70 »

Witaj regii.kr. Gdzieś już w którymś temacie pisałem o tych tarczach ale prosze bardzo. W moim tolku nie mam takich tarcz bo podoba mi się seryjne oświetlenie ale miałem takie tarcze w moim poprzednim autku tj. Golfie 3. I powiem Ci że jak dla mnie to rewelka. Kwestia gustu co do koloru podświetlenia i tarcz. Jedyną troche upierdliwą rzeczą jest inwerter gdyż miałem go zamontowanego za zegarami i wytwarza on takie ciche ale słyszalne piszczenie. Ale jak włączysz radyjko to praktycznie nie słychać. Można go też zamontować w komorze silnika wtedy cisza i spokój.
Osobiście wybrałem podświetlenie jak w golfie IV niebieskie podświetlenie tarcz i czerwone wskazóki. Zasilanie wziołem z zegarów tak więc regulacja też działała jak w serji. Jest troche z tym zabawy ale uwierz mi da się bez większego problemu to zrobić.
Jeżeli się zdecydujesz to nie będziesz mógł nacieszyć oczu. Jak zdemontować zegary w
Tolku znjdziesz na forum w temacie jak zamontować ringi (też fajny gadżet)
No ito tyle , myśle że nie namąciłem Ci za bardzo i chodź troche pomogłem podjąć decyzje ;-)
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[1M] Nowe zegary

Post autor: regii.kr »

no to spoko odpuszczam temat bo mam wzmacniacz więc będzie piszczeć jak znam życie dzięki za odpowiedź :-)
ODPOWIEDZ