[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Wszystko o elektryce w aucie
ODPOWIEDZ
kamil880510
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 08 cze 2009, 21:50

centralny nie dziala w tylnych drzwiach

Post autor: kamil880510 »

Koledzy nie zamykaja mi sie drzwi z centalnego, tylne lewe, szyba elektryczna dziala, a zamek nie reaguje, ani na otwarcie ani na zamkniecie czy to z pilota czy z kluczyka. Co to moze byc za przyczyna?
Awatar użytkownika
szparagb
Forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:55

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: szparagb »

Proponuję się najpierw przywitać -> viewtopic.php?t=12&postdays=0&postorder=asc&start=1050 oraz wypełnić opis, ponieważ nie wiadomo, które posiadasz Toledo.
kamil880510
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 08 cze 2009, 21:50

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: kamil880510 »

Juz wszystko zrobiłem co mowiłes, to teraz moze ktpos pomoze??:)
Awatar użytkownika
peter174
Zasłużony
Posty: 634
Rejestracja: 01 sie 2008, 13:24
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Białystok

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: peter174 »

sprawdz czy silownik dostaje sygnał sterujący (elektryczny CZ) lub czy wezyk nie zleciał (pneumatyczne sterow CZ)
[center][you] jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to[/center]
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Misiek
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 19 wrz 2009, 12:50

Re: centralny nie dziala w tylnych drzwiach

Post autor: Misiek »

kamil880510 pisze:Koledzy nie zamykaja mi sie drzwi z centalnego, tylne lewe, szyba elektryczna dziala, a zamek nie reaguje, ani na otwarcie ani na zamkniecie czy to z pilota czy z kluczyka. Co to moze byc za przyczyna?


Miałem dokładnie to samo, i również w tylnych lewych drzwiach. Podjechałem do kogoś, kto się takimi sprawami może zająć i zostawiłem auto. Na drugi dzień odebrałem. Oczywiście chciałem wiedzieć co to było. Podobno coś z zamkiem się stało, i trzeba było rozebrać na części, przesmarować i coś tam jeszcze. Generalnie da się to zrobić, u mnie teraz działa. Łącznie za tą usługę wraz z doraźnym naprawieniem klamki w tylnej klapie zapłaciłem 100 zł. Po podłączeniu kabelka i VAG-COM'a pokazało jakiś błąd właśnie w tych drzwiach. Niestety nie pamiętam co to za błąd, bo skasowałem.
Obrazek
Obrazek
kamil880510
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 08 cze 2009, 21:50

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: kamil880510 »

Dziś wziałem sie za robieranie drzwi, zdjalem boczek, odkrecilem blache, ale za cholere nie moge wyjac szyby, w przednich drzwiach jest przykrecona na 2 sruby a z tyłu w tym okienku jest jakis plastik z ktorym nie wiem co zrobic?? :roll: Moze ktos wie co zrobic z tym plastikiem?? Zamek jest elektryczny, wiecie ktory kabel odpowiada za zamek?
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: koti »

kamil880510, opcja SZUKAJ się kłania. Był już taki temat viewtopic.php?t=1663
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
kamil880510
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 08 cze 2009, 21:50

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: kamil880510 »

dzieki dzieki, po napisanieu tego posta znalazlem ten temat i juz sie dokształciłem, jutro biore sie a rozbieranie:)
Awatar użytkownika
friger
Forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2009, 10:49

centralny zamek

Post autor: friger »

kupilem tolka i dostalem od goscia tylko jeden kluczyk, auto bylo scigniete z niemiec. czy to mozliwe ze moje auto nie mialo centralnego zamka z pilota a tylko z kluczyka? jezeli mialo jak to mozna sprawdzic? gdzie czego szukac? ewentualnie czy da sie dorobic pilot i czy ktos cos takiego robil, bylbym wdzieczny za porade. Drazni mnie ten temat bo ponoc to full opcja a ja drzwi musze kluczykiem otwierac
Awatar użytkownika
gurszczak
Zasłużony
Posty: 644
Rejestracja: 20 maja 2008, 06:05
Auto: Hyundai
Model: ix35
Skąd?: Grudusk

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: gurszczak »

A moze napisz nam coś więcej jaki to tolek który rok itp generalnie kluczyk z pilotem możesz zawsze dorobić może główny kluczyk został zgubiony i masz tylko ten bez pilota... o kluczykach już był temat jaki dorobić gdzie i za ile
Pozdrawiam Gurszczak

Obrazek

Gurszczak i jego Hultaj
ODPOWIEDZ