Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Jaki program do GPS Nokia N82

Wszystko o nawigacjach samochodowych.
Bocian

Jaki program do GPS Nokia N82

Post autor: Bocian »

Według mnie rzeczywiście jakby ktokolwiek miał instalować na komórce program do navi powinien się kierować dwiema rzeczami:

- darmowość
- aktualna mapa (lub możliwość wgrywania coraz nowszych map bez potrzeby ponownej instalacji całego programu)
Awatar użytkownika
grobowiec
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 11 wrz 2009, 12:03
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Garmin?

Post autor: grobowiec »

tony pisze:Ja na Nokii E71 mam Garmina i jest oki jako produkt "darmowy" :)


Jakieś półtora roku temu bawiłem się Garminem, pokrycie Polski było w nim dużo większe niż np. w TomTom-ie. Zraziłem się do niego gdy przy skrzyżowaniach, zamiast przybliżać mapę, oddalał ją i to do tego stopnia,że widziałem plan całego miasta :cry: Jako, że trochę czasu minęło od tej traumy :-D sądzę, iż Garmin się zmienił ale zostanę przy Automapie, tym bardziej, że zamiast strzałki mam Tolka ;-)
pozdro
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Jaki program do GPS Nokia N82

Post autor: tony »

ja używam sporadycznie i przeważnie w opcji "ostatnie 5 km" :)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
grobowiec
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 11 wrz 2009, 12:03
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Jaki program do GPS Nokia N82

Post autor: grobowiec »

Bocian pisze:Według mnie rzeczywiście jakby ktokolwiek miał instalować na komórce program do navi powinien się kierować dwiema rzeczami:

- darmowość
- aktualna mapa (lub możliwość wgrywania coraz nowszych map bez potrzeby ponownej instalacji całego programu)


Za darmowością jestem jestem jak najbardziej za :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Aktualizacja również jest wskazana choć instalacja nowej, bardziej aktualnej mapy nie stanowi większego problemu. Aparaty których do tej pory używałem (długo Symbian a teraz Windows Mobile 6.1), wymagały częstego przywracania systemu i ponownej instalacji wszystkich aplikacji zatem czym jest instalacja tylko jednego programu :lol: ;-) :-o :mrgreen: Da się przeżyć.
ODPOWIEDZ