Spoty - region łódzki

Spoty łódzkie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Spoty - region łódzki

Post autor: Sony »

Ja bym się wcale nie zdziwił gdyby Młody przyjechał i Nas wszystkich zaskoczył ściemniając że miał wypadek etc. :D Nieobliczalny ten delikwent jest :) Jednak jeśli faktycznie cosik jest nie tak to duuuuuuużo zdrowia życzę :) Oczywiście wypijemy %%% ;)

==============================================
Na spocie mieliśmy nie lada atrakcje.

1. Podchody (wprowadzenie w błąd) w tym wypadku mnie w kwestii dojechania do Ady - przynajmniej sobie kawałek miasta zwiedziłem :D
2. Odstraszanie komarów specjalnym ultradźwiękowym sygnałem z telefonu Jimmiego :D
Jeden jednak uparcie do Jimmiego się przylepiał, stwierdziliśmy że był głuchy :D
3. Holowanie na czas w niesprzyjających warunkach atmosferycznych z podwójnym zerwaniem się linki :P
4. My do przodu a za nami CZARNO, czyli burza i poszukiwanie stacji.
5. Szarżowanie po mieście z wycieraczkami włączonymi na max prędkość i widocznością samochodu przed sobą. Poza tym sprawdzanie szczelności aut jadąc przez ulice zalane wodą (gdzieś tak do połowy koła)...
5. Piwko, pyszna sałatka Ady wraz z równie pysznym sosem czosnkowym Jimmiego i rozmowy kontrolowane do późnej godziny nocnej :D

FOTKI

Nie obyło się bez holowania :P
Obrazek

Nie obyło się bez piwka...
Obrazek

...i to nie jednego :D
Obrazek

Ada dzięki serdeczne za spocik i gościnę :)
JIMMY dzięki za hol :) Flacha przy next okazji :)

Dzięki serdeczne i do następnego razu w mam nadzieję większym gronie ;)
Awatar użytkownika
bartek
Forumowicz
Posty: 2115
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:12
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Olsztyn

Spoty - region łódzki

Post autor: bartek »

:-D Pogratulować spocisza.
Koleżanka się postarała - gratki ;-)
RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
www.rbauto.eu
Zapraszamy
ada

Spoty - region łódzki

Post autor: ada »

Ale Sony - chwila, moment - we w żaden błąd Cię nie wprowadziłam, Jimmy może powiedzieć, bo słyszał jak z Tobą gadałam. I NIGDZIE nie kazałam Ci skręcać:P La ryn go log zaprasza na wizytę:P
Bardzo Wam dziękuję za przyjazd - było naprawdę super - przynajmniej w moim odczuciu. Tacy goście to marzenie: niekłopotliwi, bezobsługowi prawie. Super:) Wielkie dzięki jeszcze raz. To do następnego spota.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Spoty - region łódzki

Post autor: Sony »

Tiaaa jasne :D Widać Ty powiedziałaś prosto przez światła a ja zrozumiałem w prawo na światłach - fakt brzmi bardzo podobnie :D Nie ściemniaj artystko jedna :D Ważne że w końcu trafiłem hehe ;)
ada

Spoty - region łódzki

Post autor: ada »

Jedno sprostowanie: rozmowy raczej MAŁO kontrolowane, raczej bym rzekła wcale nie były pod kontrolą. Dobrze, że po 32 piwie niewiele się pamięta :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
Jimmy
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 26 lut 2009, 21:33
Kontakt:

Spoty - region łódzki

Post autor: Jimmy »

Spot rewelacyjny, wprost brak słów do opisu. Ada "stanęła" na wysokości zadania. Było wszystko, co można było sobie wykminić. No prawie wszystko ;-) . Humor, emocje, chwile grozy, alko itd... <zygi> .
Dzięki za uznanie w sprawie sosu, polecam się na przyszłość. Sałatka Ady pierwsza liga. Cieszę się, że pogoda powstrzymała mnie przed powrotem do Łodzi w sobotni wieczór.
Sony, daruj sobie flaszkę. Cieszę się, że mogłem Ci pomóc. :mrgreen: Jesteśmy po to, aby sobie pomagać. Następnym razem zatankuj przed spotem.
Młody, Szparagb szkoda, że Was nie było. Młody wracaj szybko do zdrowia.
Zaraz wrzucę fotki, muszę je tylko obrobić.
ada

Spoty - region łódzki

Post autor: ada »

Dzękuję Jimmy za uznanie. Trochę naginanie faktów z tym straszliwym deszczem, potopem wręcz. Też się cieszę, że było tak jak planowaliśmy w Piotrkowie - że spot dwudniowy. Młody obiecał odrobić straty w nieobecności. Jak ozdrowieje.
Acha. Mam w telefonie zapis: "stoi i czeka na ciebie". Który się przyznaje? Swoją drogą bardzo trafne i zgrabne powiedzenie. Do wykorzystania na przyszłych potencjalnych spotach :-D
Awatar użytkownika
bartek
Forumowicz
Posty: 2115
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:12
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Olsztyn

Spoty - region łódzki

Post autor: bartek »

:-D heehe, coraz ciekawiej się robi :-P
RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
www.rbauto.eu
Zapraszamy
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Spoty - region łódzki

Post autor: Sony »

ada pisze:Trochę naginanie faktów z tym straszliwym deszczem, potopem wręcz.
No cóż w sumie fakt, my jechaliśmy środkiem drogi, a Ty koło krawężnika więc miałaś wody na 3/4 koła, przepraszam za pomyłkę :D :D :D

ada pisze:Który się przyznaje?
Jimmy to Ty :D ? No dobra fakt faktem, że ten tekst rzucony przeze mnie będzie na długo w naszej pamięci :D
Awatar użytkownika
Jimmy
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 26 lut 2009, 21:33
Kontakt:

Spoty - region łódzki

Post autor: Jimmy »

Było bardzo ciekawie, ale proponowałbym zostawić trochę niedopowiedzeń i nie opisywać wszystkiego.
Oto kilka obiecanych zdjęć. Jak zawsze link do picasy.
http://picasaweb.google.pl/wosik.jakub/ ... rKTntr1kwE
Pozdrawiam i dziękuję na ten weekend.
Ada ;-), Ty już wiesz co:lol:
ODPOWIEDZ