Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

Poszerzenia na blotniki

Wieksze felgi, spojler, ciemne szyby to wszystko tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
haszczu
Moderator
Posty: 3380
Rejestracja: 01 mar 2013, 18:50
Auto: Seat
Model: Leon 1.8T AUQ
Skąd?: Pilzno

Poszerzenia na blotniki

Post autor: haszczu »

Witam.
Od momentu założenia alu o niskim ET chodzi mi po głowie montaż poszerzeń na błotniki.
Wiem, nie każdemu może się to podobać, każdy ma swoje gusta. Dodam tylko, że napewno nie mam zamiaru zakładać czegoś takiego jak w golfach 3 i 4 albo innych civicach gdzie otwory montażowe na śruby są widoczne od zewnątrz tylko całe gładkie z zewnątrz i lakierowane w kolor nadwozia.
No i tu pojawia się moje pytanie: czy nie woe ktoś z Was w jakich autach występowały listwy zewnętrzne błotników w kształcie księżyca (wiadomo bo jakie by inne) tylko nie za wysokie ale i też nie jakoś strasznie szerokie.
Chciałbym to zrobić w 3 częściach w taki sposób aby zaczynały się od samego progu a kończyły na spodzie zderzaka.
Wiem że nic nie będzie P&P, wiem że potrzebna będzie spora modyfikacja żeby je dopasować. Do montaży na błotnikach nie przewiduje ingerencji inwazyjnej (śruby, rolowanie ani wypychanie lub cięcie blotnikow)

Zdjęcie podglądowe o co mi chodzi

Obrazek

Obrazek

P.S. Były próby kontaktu z właścicielem tego toledo ale zakończyły się niepowodzeniem. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi
Było 1.8 20v AGN 125KM
Było 1.8 20VT AUQ 180KM
Było 1.9 TDI ASV 110KM
Jest Leon 1.8T AUQ 180KM
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3128
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Re: Poszerzenia na blotniki

Post autor: DzieX »

Nie masz więcej fot? Bo poszerzenia wyglądają spoko. W odróżnieniu od reszty festyniarskich rzeczy w tym aucie.
ODPOWIEDZ