Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[ALL] Emulator zmieniarki z USB

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
timig
Forumowicz
Posty: 196
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:27

[ALL] Emulator zmieniarki z USB

Post autor: timig »

A więc jako że płyty CD odchodzą już do lamusa a w radiu najczęściej nie ma czego słuchać przyszedł czas aby podgonić (celowo nie piszę dogonić :) )cywilizację w sferze "audio in car".
Obecnie zamontowane jest cuś takiego - http://allegro.pl/seat-toledo-iii-radio ... 30482.html - czyli zwykłe CD (bez MP3, nie wiem czy obsługuje zmieniarki, może każde obsługuje?) a czy dam radę podpiąć coś takiego http://allegro.pl/new-zmieniarka-mp3-sd ... 84532.html.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tego typu sprzętem? Może jest jeszcze jakaś tańsza alternatywa? Zależy mi głównie na wejściu USB.
Awatar użytkownika
CandyCane
Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2012, 19:21

[ALL] Emulator zmieniarki z USB

Post autor: CandyCane »

Ja mam całkiem podobną, z tym że innej firmy.
Katalogów mogę mieć tylko 5. Tyle ile przycisków mam na radiu z numerkami, prócz 1nki.
W każdym z katalogów, jest w stanie zobaczyć tylko około 6-8 kawałków, z czego nie wiem na jakiej zasadzie, sama sobie wybiera które, a niektórych wcale nie widzi. Nawet jeśli format plików jest ten sam.
Moja uwielbia się zawieszać, czy to podczas słuchania, czy czasami wcale nie chce się jej wystartować.
Davee92

Aura CD cyfrowa zmieniarka płyt Yatour

Post autor: Davee92 »

Witam.

Mam pytanie odnośnie cyfrowej zmieniarki Yatour, czy posiada ktoś taką? chciał bym się dowiedzieć jak się ona sprawuje, czy jest sens zakupić taką?

Yatour YT M06
Yatour YT M07
To 2 modele nad którymi się zastanawiam.

Dodam ze radio to Aura CD
Ostatnio zmieniony 18 lip 2017, 19:21 przez Davee92, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Danpol
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2016, 14:41
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Bytom

Aura CD cyfrowa zmieniarka płyt Yatour

Post autor: Danpol »

W kwestii sensu to rozważyłbym sam sens kupowania zmieniarki, ale jeżeli masz pokaźną kolekcje płyt, to czemu nie. Co do modeli niestety się nie wypowiem, nie mam zmieniarki, korzystam tylko z kasety vhs połączonej z telefonem ;)
Toledo II 1.8 125 KM 1998 r.
Przejechane 260000 (według licznika)
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3122
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Aura CD cyfrowa zmieniarka płyt Yatour

Post autor: DzieX »

Kliknąłeś w ogóle w link(i)? To emulator zmieniarki.
Davee92

Re: Aura CD cyfrowa zmieniarka płyt Yatour

Post autor: Davee92 »

Wiem ze to emulator, ale czy określenie cyfrowej zmieniarki jest złe?

EDIT:
I przy okazji jak jesteśmy w temacie, czy jest możliwość podpięcia tego do radia i wrzucenia do schowka? jest tam jakiś otwór czy trzeba samemu go zrobić?
Awatar użytkownika
Danpol
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2016, 14:41
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Bytom

Aura CD cyfrowa zmieniarka płyt Yatour

Post autor: Danpol »

To ja zwaliłem, nie kliknąłem w linki i wypowiadałem się na temat fizycznej zmieniarki, w którą wkłada się płyty. To wygląda o wiele sensowniej i sam szczerze przemyślałbym taki zakup. Jakbyś zakupił i zamontował, to nie zapomnij podzielić się wrażeniami ;)
Toledo II 1.8 125 KM 1998 r.
Przejechane 260000 (według licznika)
Davee92

Re: Aura CD cyfrowa zmieniarka płyt Yatour

Post autor: Davee92 »

Na pewno się podzielę, myślę ją zakupić w przeciągu najbliższych 2 tyg, z tego co czytałem, opinie z rożnych portali aukcyjnych, itp, to opinie są podzielone, nie znalazłem jednak nic o działaniu z radiem aura CD.
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4493
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Re: Aura CD cyfrowa zmieniarka płyt Yatour

Post autor: Roxon40 »

Obejrzałem linki i nie jestem pewny czy końcówka ta czarna ci podpasuje. O ile niebieska to jest mini iso i w Aurze CD powinieneś mieć wejście na nią o tyle do tej czarnej mam wątpliwość.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Davee92

Re: Aura CD cyfrowa zmieniarka płyt Yatour

Post autor: Davee92 »

Z tego co mi się wydaje to czarna końcówka jest do podpięcia zwykłej zmieniarki, ale jeszcze poszukam więcej o tym.

EDIT:
Na aukcji jest napisane ze istnieje możliwość podpięcia zwykłej zmieniarki cd, wiec to wyjście musi być na nią.
ODPOWIEDZ