Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

Sklepy internetowe z częściami

Tematy ogólno-techniczne
Awatar użytkownika
marek_igor
Forumowicz
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2011, 06:32
Auto: Alfa 166
Model: 2.4 jtd
Skąd?: Niepołomice

Re: Sklepy internetowe z częściami

Post autor: marek_igor »

Ja od kilku lat zaopatruję się w hurtowni mojego kolegi:
http://sklepmotonet.eu

Ceny bardzo dobre, po zalogowaniu dodatkowy rabat.
Jeśli chodzi o oleje to tutaj:
http://www.palis.pl/strona-glowna,1

Znam właścicieli obu sklepów i pewnie niewielu z Was wie, jaka była sytuacja z nimi i naszym klubem kilka lat temu - otóż oba sklepy zgodziły się, aby zostać partnerem/sponsorem forum.
Na powołanie się na TCP były dodatkowe zniżki, a także mieliśmy od nich dostawać darmowe gadżety (w tym również oleje, kosmetyki), które byłyby dla uczestników zlotów, spotów i jako nagrody w różnych konkursach które są w tym czasie organizowane.
Do nich miał dołączyć trzeci sklep/serwis.... W zamian za to, na samym dole stron głównej, miało znaleźć się małe logo z odnośnikiem do ich sklepu.
Wszystko dogadałem z nimi, a następnie wyszedłem na debila.
Cóż... szefostwo forum zlało temat, Remiq w tej sprawie kilkukrotnie interweniował, ale bez odzewu. Wyszedł sam więc przed szereg i pomimo braku odpowiedzi od administracji, dodał odnośniki (naprawdę niewielkie na samym dole, a nie jakieś uciążliwe mrugające gówno).
No i wtedy zaczęło się, afera, bo milczący założyciele nagle odnaleźli się i nakazali wszystko usunąć. Lepiej się nie udzielać, nie interesować, a jak ktoś coś chce zrobić to jest źle. No i dobrze... niech będzie. Lepiej nie mieć nic, żadnych perspektyw dla zdychającego forum. Więcej się dzieje na fejsbuku niż tutaj i non stop pier.dolenie o niedziałającym zamku i cieknących drzwiach.
Na "zlot" przyjedzie aż 15 samochodów na całą Polskę ,bo i tak ciągle te same osoby znające się już tyle lat, że istnienie bądź nieistnienie tej strony nic nie zmieni.
ODPOWIEDZ