Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Detailing

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Detailing

Post autor: Sony »

Od kiedy to wedle tradycji wnętrze myje się płynem do mycia szyb ?

On służy wyłącznie do mycia powierzchni szklanych. Do plastików są specjalne preparaty czyszczące i zabezpieczające. Do pielęgnacji i zabezpieczenia skóry czy też weluru również są specjalne preparaty. Zapytaj wujka google, poczytaj ten wątek i dość łatwo się wszystkiego dowiesz. Trochę własnej inicjatywy wykaż, ja rozumiem, że można być zielonym w temacie, ale chyba nie aż tak, żeby nie wiedzieć jak auto odkurzyć czy też wyczyścić w środku.
MamSeataToledo
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 03 kwie 2017, 21:34
Auto: toledo 2
Model: 2.3 v5 agz
Skąd?: Warszawa

Detailing

Post autor: MamSeataToledo »

Pytam tutaj bo to forum i wole opinie osoby ktora sama cos testowala niz opinie sprzedawców/redaktorów z internetu. Jesli nie chcesz odpowiadac nie musisz w sposob wywyzszajacy sie probowac mnie ponizyc. Nie kazdy jest znawca kazdego tematu lub januszem ktory uwaza ze sie na wszystkim zna. Osoby inteligetne potrafia przyznac sie do braku wiedzdy i szukac jej od innych inteligetnych osob ktore sa w stanie sie nią podzielić.

Nie rozumiem w ogole idei w ktorej na forum pisze się "idz szukac w google". Zamiast pisac cos takiego mogłes poprostu wstrzymac sie od komentarza.

Dzieki <zygi>
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Detailing

Post autor: Sony »

Nie wiedziałem, że owi sprzedawcy tudzież "redaktorzy" prezentujący Ci swój sposób sprzątania auta, dający wskazówki od czego zacząć i w jakiej kolejności rozpocząć prace to takie zło konieczne :lol: Skoro szukasz pomocy na forum to licz się również z możliwą krytyką i nie płacz następnym razem na SB, że nikt Ci nie odpisuje. Osobiście wolę działać zamiast czekać na gotowe rozwiązania i po prostu zwyczajnie śmieszy mnie Twoje podejście do tematu. Odniosłem wrażenie, że szukasz przysłowiowej instrukcji dla blondynek (z całym szacunkiem dla nich). Są takie serwisy jak youtube itp. w których możesz sobie obejrzeć jak działa piana aktywna, jak stosować glinkę itp. itd. No, ale przecież podobno inteligentny jesteś to sobie poradzisz, więc ja już nic nie piszę. Nie będę Ci się narzucał - PEACE :580:
MamSeataToledo
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 03 kwie 2017, 21:34
Auto: toledo 2
Model: 2.3 v5 agz
Skąd?: Warszawa

Detailing

Post autor: MamSeataToledo »

"Nie będę Ci się narzucał"

Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
wojtekm
Forumowicz
Posty: 937
Rejestracja: 14 cze 2011, 21:54

Re: Detailing

Post autor: wojtekm »

Lol, Sony tu pisze kulturalnie i sensownie a tu hejt O.o
Awatar użytkownika
brtk
Forumowicz
Posty: 131
Rejestracja: 08 maja 2016, 23:38
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Warszawa

Detailing

Post autor: brtk »

Wejdź na forum kosmetykaaut i wszystkiego się dowiesz. To, że masz seata nie znaczy, że na forum seata musisz się wszystkiego dowiedzieć jak już to zostało opisane na forum do tego przeznaczonego.
ODPOWIEDZ