Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

81 latka posiadająca Subaru Impreza STI

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

81 latka posiadająca Subaru Impreza STI

Post autor: kornat »

Awatar użytkownika
szymlis
Forumowicz
Posty: 289
Rejestracja: 29 mar 2014, 15:12
Auto: Seat Toledo 1L
Model: 1.6i oraz 2.0 16V
Skąd?: Radom

81 latka posiadająca Subaru Impreza STI

Post autor: szymlis »

Oglądałem dzisiaj xD Fajnie fajnie, tlyko nasuwa się pytanie czy jej wiek nie jest pewnego rodzaju zagrożeniem dla innych :)
No i jak z emeryturki mieć na taką fure :D
Lamelkaa
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2016, 20:30
Auto: SEAT Toledo 1L
Model: 1.6i E
Skąd?: Oświęcim

81 latka posiadająca Subaru Impreza STI

Post autor: Lamelkaa »

Jestem zakochana w Subarynach i poszperałam, po internetach chodzi info, że pani Michalina dostała jakiś spadek, dlatego ją stać na to cudeńko.
Ale fakt, faktem, ja tam bym się jej bała na drodze, jeszcze zacznie różaniec na światłach odmawiać czy coś :-D
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

81 latka posiadająca Subaru Impreza STI

Post autor: CYRULIK »

Jeszcze by Was babcia z pod świateł objechała z tym różańcem :D
Kiedyś jeszcze jako małolat idę ulicą a tu stoi M3 piękna perełka taka, a obok babcia o lasce w dresikach stoi i grzebie coś w torebce. Nagle bunia miga kierunkami, babcia ładuje się do środka, my z kumplami szok, babcia zaskoczyła nasze miny odpaliła zawineła bunia z miejsca 180 stopni i poszła :D Do tej pory zawsze to wspominam Podobnie Pani Michalina Morał jest taki TRZEBA MIEC FANTAZJE I PIENIĄDZE SYNKI :D
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
Lamelkaa
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2016, 20:30
Auto: SEAT Toledo 1L
Model: 1.6i E
Skąd?: Oświęcim

81 latka posiadająca Subaru Impreza STI

Post autor: Lamelkaa »

No z moim silnikiem 1.6 to dziwne, żeby mnie nie "pojechała" :-D
Fantazję mam, teraz tylko zbierać pieniądze i czekać, aż moja twarzyczka pokryje się zmarszczkami, wtedy będę się bujała Genesisami!
ODPOWIEDZ