Co mnie w..rwia??

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
remiq
Zasłużony
Posty: 2973
Rejestracja: 04 kwie 2009, 21:55
Auto: Passat B5/Octavia 1U
Model: 1,9TDI AJM/1,9TDI AGR
Skąd?: Świętochłowice

Co mnie w..rwia??

Post autor: remiq »

Mnie wk@#$% korektor siły hamowania w 1L. Dlaczego nie ma do niego zestawu naprawczego?

I miękka blacha na progach. Chyba będzie trzeba się bliżej z migomatem zaprzyjaźnić...
Możemy wróżyć z fusów, ale najpierw musimy je POMACAĆ

Były: Seat Toledo 1/,6i=>1,9D '94 |Audi 80 B4 2,0E '91 | Citroen Saxo 1,5D '99
Jest: Volkswagen Passat B5 1,9TDI '00 | Skoda Octavia 1U 1,9TDI '99
Awatar użytkownika
irocket
Forumowicz
Posty: 1132
Rejestracja: 03 sie 2013, 12:46
Auto: Seat Toledo 1L
Model: 1.9TDi 1Z
Skąd?: Rzeszów / Krosno

Co mnie w..rwia??

Post autor: irocket »

remiq, w którym miejscu jest korektor? Bo jak gdzieś z tyłu pod autem, to u mnie chyba nie ma ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3172
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Re: Co mnie w..rwia??

Post autor: DzieX »

vwir pisze:Zawsze można wziąć play i wtedy możesz sobie korzystać z takich nadajników z jakich tylko chcesz.


Byłem w play dość długo i to tak nie działa.. Jesteś klientem drugiej kategorii. Baaardzo często miałem brak zasięgu. Zanim znajdzie nadajnik mija długo a sieć LTE to powiem tak - zwykłe HSDPA+ w innych sieciach szybciej śmiga. Z podobnych powodów odrzuciłem Virgin Mobile. Oczywiście zaraz się zlecą osoby, którym "wszystko śmiga", ale za długo byłem w tej sieci żeby w to wierzyć.
Szkoda mi tego nju, bo w innych lokalizacjach jest ok, ale niestety w biurze przebywam najczęściej i tam najbardziej potrzebuję.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2016, 23:52 przez DzieX, łącznie zmieniany 1 raz.
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
Awatar użytkownika
Bartek26
Forumowicz
Posty: 733
Rejestracja: 22 gru 2013, 21:27
Auto: Mazda
Model: 5 cr19
Skąd?: Żary

Co mnie w..rwia??

Post autor: Bartek26 »

mam play i niby powinno być LTE , a prędkość neta jest taka że youtuba ogladnać czy zaladowac jakiś temat tutaj z fotkami to dramat . Bardzo rzadko jedzie to pełną predkościa i LTE dla mnie to tylko z nazwy , bo jak potrzebuje to nigdy go nie mam :-/
Skill.... You can't buy it ....
Awatar użytkownika
szymlis
Forumowicz
Posty: 289
Rejestracja: 29 mar 2014, 15:12
Auto: Seat Toledo 1L
Model: 1.6i oraz 2.0 16V
Skąd?: Radom

Co mnie w..rwia??

Post autor: szymlis »

Ja tam nie mam LTE wcale w telefonie (kupiłem nowy świadomie bez LTE) Do ogladania itd wystarcza dobre HSDPA+ czyli jakies 6 Mbit/s w play. Z zasięgiem nie mam najmniejszego problemu. Zawsze jakaś sieć jest pod ręką i internet dizała zawsze i wszędzie bardzo dobrze (ale tak jak mowie nie korzytam z LTE) . LTE korzystam na co bdzien w domu mam domowy zestaw z polsatu (antena na dach) i jest w miare zadowolony chociaż przy pełnym zasięgu i tak osiąga maks 40 Mbit/s. No i obecnie po pakiecie juz a mamy poczatek miesiąca xD
Awatar użytkownika
remiq
Zasłużony
Posty: 2973
Rejestracja: 04 kwie 2009, 21:55
Auto: Passat B5/Octavia 1U
Model: 1,9TDI AJM/1,9TDI AGR
Skąd?: Świętochłowice

Re: Co mnie w..rwia??

Post autor: remiq »

irocket pisze:remiq, w którym miejscu jest korektor? Bo jak gdzieś z tyłu pod autem, to u mnie chyba nie ma ;)

Nie ma, bo masz ABS.
Możemy wróżyć z fusów, ale najpierw musimy je POMACAĆ

Były: Seat Toledo 1/,6i=>1,9D '94 |Audi 80 B4 2,0E '91 | Citroen Saxo 1,5D '99
Jest: Volkswagen Passat B5 1,9TDI '00 | Skoda Octavia 1U 1,9TDI '99
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3172
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Re: Co mnie w..rwia??

Post autor: DzieX »

@szymlis
Tak jak pisałem - nie łykam tego po moich doświadczeniach z playem ;)
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Re: Co mnie w..rwia??

Post autor: vwir »

DzieX pisze:
vwir pisze:Zawsze można wziąć play i wtedy możesz sobie korzystać z takich nadajników z jakich tylko chcesz.


Byłem w play dość długo i to tak nie działa.. Jesteś klientem drugiej kategorii. Baaardzo często miałem brak zasięgu. Zanim znajdzie nadajnik mija długo a sieć LTE to powiem tak - zwykłe HSDPA+ w innych sieciach szybciej śmiga. Z podobnych powodów odrzuciłem Virgin Mobile. Oczywiście zaraz się zlecą osoby, którym "wszystko śmiga", ale za długo byłem w tej sieci żeby w to wierzyć.
Szkoda mi tego nju, bo w innych lokalizacjach jest ok, ale niestety w biurze przebywam najczęściej i tam najbardziej potrzebuję.


No nie wiem - tak jak mówisz - u mnie działa. Tyle tylko, że mam włączone ręczne wybieranie sieci i wybrany plus. W przeciwnym przypadku telefon automatycznie wybierze play, nawet gdy znajdzie jakiś śladowy zasięg play. To raczej normalne - play woli puszczać ruch przez swoje nadajniki. Wtedy faktycznie możesz mieć problem z zasięgiem. Ale po wybraniu ręcznego wybierania trzyma mi cały czas plus i nie mam najmniejszych problemów z zasięgiem (akurat tam gdzie ja przebywam plus ma najlepszy zasięg). Oczywiście o LTE w takiej sytuacji możesz zapomnieć, bo ono działa tylko gdy używasz macierzystej sieci.
Z kolei mam też ruter LTE i po wywaleniu anteny na zewnątrz LTE z play mi działa ale transfer tylko na poziomie 20mbps. Jako jedyną alternatywę mam 10mbps po kablu z tepsy więc zdecydowanie wolę LTE. Tym bardziej, że na LTE uplink mam na poziomie 7-8mbps, podczas gdy po kablu od tepsy mam niecały 1mbps (a akurat na uploadzie mi zależy, bo łącza używam do pracy, a nie do zabawy).
Awatar użytkownika
irocket
Forumowicz
Posty: 1132
Rejestracja: 03 sie 2013, 12:46
Auto: Seat Toledo 1L
Model: 1.9TDi 1Z
Skąd?: Rzeszów / Krosno

Co mnie w..rwia??

Post autor: irocket »

Wku**ia mnie Rockstar. Nie po to płacę 170zł za GTA, żeby po 2 dniach pobierania update'ów na końcu (8,37GB/8,37GB) pojawił się komunikat "Utracono połączenie z serwerem" i żebym musiał pobierać od nowa prawie 3GB. Skoro sprzedają wersję pudełkową, to powinna być to już kurna grywalna wersja, w sensie, że instaluję, uruchamiam i gram, a jak chcę grać online to wtedy update'y, a nie, że "zainstalujesz sobie pliki, ale exeka damy ci dopiero, jak pobierzesz kilka gb, w które i tak nie pograsz w trybie singleplayer"
Obrazek
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3172
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Co mnie w..rwia??

Post autor: DzieX »

Standard dziś - wypuszczają jakąś wersję i potem paczki do niej. Inna sprawa, że 8GB w dwa dni to strasznie wolno..
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
ODPOWIEDZ