Co mnie w..rwia??

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
piotrek148
Forumowicz
Posty: 263
Rejestracja: 28 mar 2011, 21:25
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 tdi AHF
Skąd?: Nowa Sól

Re: Co mnie w..rwia??

Post autor: piotrek148 »

.....to ze ktos przetarł mi tylny zderzak po stronie kierowcy i poszedł w długą....
Awatar użytkownika
irocket
Forumowicz
Posty: 1132
Rejestracja: 03 sie 2013, 12:46
Auto: Seat Toledo 1L
Model: 1.9TDi 1Z
Skąd?: Rzeszów / Krosno

Co mnie w..rwia??

Post autor: irocket »

Ku***, jakiś ch** znowu porysował mi tylne prawe drzwi, tym razem miał fantazję, bo "narysował" taką falę na prostokącie około 50cm x 20cm...
Obrazek
Awatar użytkownika
Bartek26
Forumowicz
Posty: 733
Rejestracja: 22 gru 2013, 21:27
Auto: Mazda
Model: 5 cr19
Skąd?: Żary

Co mnie w..rwia??

Post autor: Bartek26 »

ostatni tydzień 300km po mieście arosą , ciągle jakieś szybkie akcje i średnie spalanie wyszło mi dzisiaj 8.4 litra :lol: masakra 60koni... a żłopią jak poje..ne
Skill.... You can't buy it ....
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Co mnie w..rwia??

Post autor: vwir »

Zawsze uważałem, że słabe silniki są bez sensu, bo żeby jechały to trzeba im strasznie deptać. Punto 1.1 benzyna 54KM nie schodziło mi poniżej 8 litrów na benzynie, a częściej było 9. Założyłem gaz to żarło 10 litrów gazu. Ale fakt jest faktem - jeździłem nim podobnie jak znacznie mocniejszym toledo ;)
Awatar użytkownika
Bartek26
Forumowicz
Posty: 733
Rejestracja: 22 gru 2013, 21:27
Auto: Mazda
Model: 5 cr19
Skąd?: Żary

Re: Co mnie w..rwia??

Post autor: Bartek26 »

vwir pisze:Zawsze uważałem, że słabe silniki są bez sensu, bo żeby jechały to trzeba im strasznie deptać. Punto 1.1 benzyna 54KM nie schodziło mi poniżej 8 litrów na benzynie, a częściej było 9. Założyłem gaz to żarło 10 litrów gazu. Ale fakt jest faktem - jeździłem nim podobnie jak znacznie mocniejszym toledo ;)

powiem CI że tak jak jeździ się rossą normalnie to mieści się w 6 litrach , ale ostatnio Ojciec w szpitalu , teraz Żona na porodówce , młody do szkoły , jeszcze gdzieś tam praca i zawsze wsiadam w rossę i po prostu daje jej do pieca bez wytchnienia . Aż szkoda patrzeć ile ona znosi ,ale po to została kupiona.

Na wiosnę znajdę czas aby ją uturbić i już jazda będzie całkiem inna :-P
Skill.... You can't buy it ....
ghul17
Forumowicz
Posty: 184
Rejestracja: 23 lut 2013, 18:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Wojnicz Małopolska

Co mnie w..rwia??

Post autor: ghul17 »

smartfon lenovo k3 note po 2 miesiącach normalnego uzytkowania padł dotyk prezent dla zony (z polskiej dystrybuzji z allegro) dotyk nie działa w jednym miejscu dzowniłem do sprzedajacego to wszystko robi zeby mu wysłac telefon a on szybko naprawi odpłatnie za koszt 200=300zł (gwarancje mam 12 miesięcy wiec pierw wysyłka do honk kongu na ekspertyzę przez sprzedajacego, on chce mi wcisnać że to mechaniczne uszkodzenie i ze gwarancja nie bedzie uznana) cwaniak telefon ani nie upadł ani nie ma zbitej szybki i wyswietlacza z minuty na minuty padł dotyk poprostu wada lenovo ehhhh
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3172
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Re: Co mnie w..rwia??

Post autor: DzieX »

ghul17 pisze:(z polskiej dystrybuzji z allegro)


:D
Sam jesteś sobie winny - chciałeś przyciąć na cenie i tak się to kończy. Ja już się nauczyłem, że na allegro się takich rzeczy nie kupuje..
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
ghul17
Forumowicz
Posty: 184
Rejestracja: 23 lut 2013, 18:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Wojnicz Małopolska

Co mnie w..rwia??

Post autor: ghul17 »

lenovo ciezko gdzies znaleźć w sklepie w PL ogolnie gość ma dystrybucje na allegro i gwarancje daje 12 miechów ale jak przyszło co do czego straszy ze to mechaniczne uszkodzenie i ze bez problemu naprawi to odpładnie wiec po jakiego uja daje gwarancje?? tym bardziej ze dotyk sie sam od siebie zepsuł nie było upadku przycisniecia mocnego itd..... ekran cały swieci działa brak pękniec
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3172
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Co mnie w..rwia??

Post autor: DzieX »

Jedyne co to cisnąć go o zwrot kasy a jak nie to wykonać ekspertyzę w niezależny serwisie (z dokumentem) i wysłać mu to wraz z przedprocesowym poleceniem zapłaty. Powinien zmięknąć.
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
Awatar użytkownika
Bartek26
Forumowicz
Posty: 733
Rejestracja: 22 gru 2013, 21:27
Auto: Mazda
Model: 5 cr19
Skąd?: Żary

Co mnie w..rwia??

Post autor: Bartek26 »

tolek się spierdo..psuł. Znowu jakieś dziwne objawy choroby :roll:
Skill.... You can't buy it ....
ODPOWIEDZ