Szyba

Czyli kogo objechaleś, a kogo nie.
PIOTR ARL
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2015, 17:31
Auto: seat toledo 1M
Model: 1,9tdi arl
Skąd?: Lębork

Szyba

Post autor: PIOTR ARL »

Witam kupiłem mojego toltka z pękniętą przednią szybą wymieniłem na nową,z czasem zaczęły mnie irytować dobiegające szumy wrażenie jak by niedomknięta boczna.Wyguszyłem drzwi podłogę profesjonalnymi matami i nic żadnej zmiany czy jest taka możliwość żłe wklejonej szyby czołowej dodam że woda nie zacieka.Co otym sądzicie??????
Awatar użytkownika
irocket
Forumowicz
Posty: 1131
Rejestracja: 03 sie 2013, 12:46
Auto: Seat Toledo 1L
Model: 1.9TDi 1Z
Skąd?: Rzeszów / Krosno

Szyba

Post autor: irocket »

To chyba takie zawirowania przy tylnych szybach
Obrazek
PIOTR ARL
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2015, 17:31
Auto: seat toledo 1M
Model: 1,9tdi arl
Skąd?: Lębork

Szyba

Post autor: PIOTR ARL »

Z tyłu cisza tak twierdzą pasażerowie a z przodu głośno.Doczytałem się na necie że żle wstawiona szyba będzie głośno ale woda nie zacieka.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Szyba

Post autor: Sony »

PIOTR ARL, jeżeli wcześniej nie było takich odgłosów, a po wymianie szyby się pojawiły to widocznie coś w tym musi być i teoria źle wklejonej szyby może być trafna.
PIOTR ARL
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2015, 17:31
Auto: seat toledo 1M
Model: 1,9tdi arl
Skąd?: Lębork

Szyba

Post autor: PIOTR ARL »

I tu jest problem nie zwróciłem uwagi zrobiłem zaledwie 50km do domu i wstawiłem go na warsztat w celu wymiany szyby.Po wymianie szyby zacząłem dojeżdżać do pracy 110km dziennie z dnia nadzień coraz bardziej irytowały mnie hałasy w kabinie to szumy głośny silnik wydech opony :-x kupiłem maty bitumiczne i coś w stylu pianki wygłuszającej wykleiłem podłogę drzwi :-( hałas jak był tak został.Padło na szybę szumy a co z odgłosami silnika ????
Alicante
Forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 25 gru 2010, 13:17
Auto: Toledo 1M Sport
Model: 1,9 TDI ASZ
Skąd?: Kraków / Mielec

Szyba

Post autor: Alicante »

Byłem sie zapytać w lokalnym serwisie szyb, o koszty, powiedziano mi ze liczą sobie 80zł/odprysk, mam 2x, nowa szyba za 390zł z założeniem
Wiec sie średnio opłaca tam robić te odpryski.
Czy udało sie wam je zrobić tańszym kosztem?
ODPOWIEDZ