Grzebanie nasze codzienne

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
kristof
Zasłużony
Posty: 712
Rejestracja: 18 maja 2008, 13:35
Auto: BMW
Model: X5
Skąd?: Wolomin

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: kristof »

za 30zł to w Wawie nikt nie podejdzie nawet do auta wiec nie rozpaczaj
Bodek

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Bodek »

kwota do przeżycia :) Poczekaj na wymianę popychaczy :D
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Sony »

Kristof nie rozpaczam, ale skoro nieznajomy mechanik powiedział mi za kompletną wymianę klocków hamulcowych 50zł to ciekaw jestem ile ten znajomy by mi krzyknął :)
Nie chcę żeby wyszło na to, że jestem jakiś dusigrosz, bo za takowego się nie uważam. A tak BTW okolice Piotrkowa to nie Wawa więc nie ma co porównywać ;)
motyka8

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: motyka8 »

Czlowieku za 30zl to u mnie w okolicy przy takim aucie nikt maski nie podnosi wiec nie nazekaj. Jak myslales ze ktos ci zrobi te wszystkie rzeczy za10zl to troche niepowazny jestas.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Sony »

Czlowieku za 30zl to u mnie w okolicy przy takim aucie nikt maski nie podnosi wiec nie nazekaj. Jak myslales ze ktos ci zrobi te wszystkie rzeczy za10zl to troche niepowazny jestas.
Motyka tak naprawdę to mechanik mi tylko poprawił coś przy kole, poza tym przy osłonie silnika pomógł, podciągnął ręczny i praktycznie wsio. Nie spinaj się tak, bo uważam się za poważna osobę i 20zł + 2 strongi w butelce to jak dla mnie git wynagrodzenie. Tymbardziej, że to jest porządny znajomy mechanik i cały czas wszystko się u niego robi. Zapłaciłem ile zapłaciłem i z głowy. Skoro nikt u Ciebie za 3 dychy maski nie otwiera to masz popieprzone ceny :D
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: CYRULIK »

Sony pisze:20zł + 2 strongi w butelce
za wiadomość o zatartym tloczku i ze można z wymiana poczekać :DDD dobry jest :DDD w zasadzie po co Ci tylne hamulce ;)


Sony pisze:Skoro nikt u Ciebie za 3 dychy maski nie otwiera to masz popieprzone ceny
takie sa realia Sony, a jak byłeś u kumpla to sie nie dziw ze Cie nie skasował
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
Bodek

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Bodek »

Oj tam było minęło nie ma co rozpamiętywać :564:
motyka8

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: motyka8 »

Jezeli byl znajomy to zwracam honor
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Sony »

No dobra pies to gryzł :P Dobrze jest ;)
motyka8

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: motyka8 »

W sumie mysle ze kazdy ma jakiegos znajomego prywatnego mechanika bo jakby trzeba z wszystkim trzeba bylo jezdzic do zakladu naprawczego lub do ASO to kogo bylo by na to stac.
ODPOWIEDZ