Co mnie w..rwia??

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
bartek
Forumowicz
Posty: 2115
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:12
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Olsztyn

Co mnie w..rwia??

Post autor: bartek »

zablokowane drzwi pasażera!!! :evil:
RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
www.rbauto.eu
Zapraszamy
ghul17
Forumowicz
Posty: 184
Rejestracja: 23 lut 2013, 18:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Wojnicz Małopolska

Co mnie w..rwia??

Post autor: ghul17 »

@bartek
mam to samo swirował mi zamek kiedys jak jechałem (zamykały sie wszystkie drzwi i otwierały) no i teraz pasazera nie reaguje na zamykanie i otwieranie. jeszcze na to nie patrzyłem ale grzybek (guzik) od ryglowania w pozycji zamknietej jest ... a drzwi nie ma jak otworzyc a i wiosełko chyba popsute mam od kluczyka.....szkoda gadac
Awatar użytkownika
szymlis
Forumowicz
Posty: 289
Rejestracja: 29 mar 2014, 15:12
Auto: Seat Toledo 1L
Model: 1.6i oraz 2.0 16V
Skąd?: Radom

Co mnie w..rwia??

Post autor: szymlis »

w***iają mnie całki oznaczone ;/
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Co mnie w..rwia??

Post autor: Sony »

Coś na forum zablokowane drzzwi pasażera to jakaś plaga... Już trzecia osoba to ma :P

A mnie wqrwia nawał pracy. Zarówno tej codziennej jak i dodatkowej pracy poza pracą.
eR
Forumowicz
Posty: 346
Rejestracja: 21 wrz 2010, 20:17
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Kielce

Co mnie w..rwia??

Post autor: eR »

Dzisiaj piękny poranek 5:00, tylko -16. Podchodzę do samochodu. Patrzę wszystkie szybki zamrożone na amen plus przednia od wewnątrz, oczywiście od góry do dołu. Cyk pilocikiem światełka mrugnęły. Ciągnę za klamkę i zaczyna się - zamek kierowcy zablokowany (przecież nie możliwe, że uszczelka przymarzła bo wysmarowałem sonaxem obficie). No ale ok - świetnie. Otwieram drzwi pasażera wkładam kluczyk - pisk i kontrolka spryskiwacza, płynu oczywiście do pełna (czujnik poziomu płynu do naprawy lub wymiany). Przekręcam kluczyk, Aku świeży świeczki również -odpala od strzała - chociaż tyle dobrego.
Skrobaczka i jazda szybki. Czasu coraz mniej. Ładuję swoje dupsko do środka od strony pasażera dlatego też cofam fotel kierowcy do końca bo nie mogę wleźć za cholerę. Siedzę zadowolony. Cofam fotel na swoje miejsce. Co do h***. Blokada nie zaskakuje. Szarpię wajchą bezskutecznie. Jazda do roboty na "ruchomym fotelu", oczywiście "na czołgistę" bo diesel po 7 min pracy ledwo ciepłym raczy dmuchać.
Wreszcie dojechałem. Wytaszczam z trudem dupę swą drzwiami pasażera. Ruchomy fotel kierowcy mam już gdzieś, niech sobie lata. Zamykam samochód. Upada mi kluczyk. Schylam się, czuje coś wali z tylnego prawego koła. Oczywiście ręczny nie puścił (pierwszy raz od 4 lat). Z drugiej strony ok.
Spóźniony 10 min do roboty i lekko w***** idę sobie i wiem już co powinienem zrobić przed następną zimą a czego przed tą mi się nie chciało
Joe*Quarry
Forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 12 lis 2009, 22:53

Co mnie w..rwia??

Post autor: Joe*Quarry »

Hmm co będziesz robił? :-P i tak dobrze bo u mnie rok temu jak wychodziłem z zakupami z marketu to nie mogłem otworzyć żadnych drzwi. Niby rygle poszły do góry, uszczelka nasmarowana, a zamek trzyma, a na dworze minus piętnaście, a ja bez rękawiczek, ale po kilku minutach pukania w zamki puścił tylny lewy, i wbita do auta, buty musiałem ściągnąć kurtkę też, a na dworze dalej na minusie i trochę mi zajęło zanim zwinnie bez przekleństw przebiłem się do przodu.
Awatar użytkownika
deejay-13
Forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 14 lis 2012, 16:15
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 2.3 V5
Skąd?: Krosno

Co mnie w..rwia??

Post autor: deejay-13 »

Mnie w***i*** krawężniki. Piątek rozwalona micha i kasa na mody poszła na naprawę a w sobotę krawężnik przestawił mi dwie kości w ręce a od poniedziałku miałem uczęszczać na siłownię. Wszystko w p***u poszło się je***
Na prostej drodze nie nauczysz się wychodzić z zakrętów...
Awatar użytkownika
irocket
Forumowicz
Posty: 1132
Rejestracja: 03 sie 2013, 12:46
Auto: Seat Toledo 1L
Model: 1.9TDi 1Z
Skąd?: Rzeszów / Krosno

Co mnie w..rwia??

Post autor: irocket »

szymlis, oznaczone całki to pikuś ;) liczysz pierwotną z nieoznaczonej, później robisz pierwotna F(koniec przedziału) - F(początek przedziału) i tyle :D
Obrazek
seeker84
Forumowicz
Posty: 535
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:06

Co mnie w..rwia??

Post autor: seeker84 »

Zamek....%$^#
Miałem wymieniane dwa zamki, nówki od strony kierowcy.
W każdym to samo.
Nie da się otwierać drzwi za pierwszym pociągnięciem klamki, dopiero za drugim lub trzecim razem zaskakują.
Jadę do mechanika i niech coś z tym zrobi.
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Co mnie w..rwia??

Post autor: vwir »

seeker84, poluzuj linki od zewnętrznej klamki. Ona musi mieć trochę luzu, bo na mrozie się skurczy.
ODPOWIEDZ