Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[1M] Problem z włącznikiem świateł

Oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne naszych Tolków.
Klamone
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:37

brak świateł mijania pomocy....

Post autor: Klamone »

Witam forumowiczów dzis na trasie jadac za samochodem nie widzialem moich swiatel mijania a na desce kontrolka jest i dindong tez piszczy wszystkie swiatla dzialaja przelaczalem wlacznikiem i tylko nie bylo mijania dlugie postojowe typ przod ok mozecie cos doradzic koledzy zarowki tez sprawdzane .czekam koledzy na podpowiedzi.
TDI POWER!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
ziiksd
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 19 sie 2012, 10:03
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 AKL
Skąd?: Ostrołęka

[1M] Problem z włącznikiem świateł

Post autor: ziiksd »

Miałem to samo ostatnio wymieniłem włącznik świateł i wszystko wróciło do normy. Sa na forum tematy jak to samemu zregenerować jak masz możliwości i kumaty jestes to sam zrobisz. Ja wyrwałem caly włącznik org. nowke za 150zl wiec wolalem wymienic na nie zniszczony.

Pozdro

----
/Sony

Jeszcze raz napiszesz post wielkimi literami i otrzymasz ostrzeżenie. Póki co ten poprawiłem zostawiając oryginalną pisownię.
Ostatnio zmieniony 06 cze 2014, 09:01 przez ziiksd, łącznie zmieniany 1 raz.
Klamone
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:37

włącznik

Post autor: Klamone »

Dzis zajelo mi wszystko 2 h wtopiona blaszka od mijania we wlaczniku otworzenie wlacznika na czesci pierwsze i czyszczenie i formowanie blaszki szczerze latwa robotka . Pozdrawiam kończę swoj temacik
TDI POWER!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

[1M] Problem z włącznikiem świateł

Post autor: kornat »

Czy u Was też świeci słabiej żaróweczka na pokrętle od włącznika świateł w 1M?
tomczas
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 11 sty 2013, 22:19
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6
Skąd?: Opole

[1M] Problem z włącznikiem świateł

Post autor: tomczas »

przekręcajać włącznik świateł w pozycję mijania, kontrolka na zegarach od tych świtaeł raz świeci a raz nie (czasem przerywa)? gdzie szukać przyczyny - dioda ?
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Problem z włącznikiem świateł

Post autor: Sony »

tomczas, no to prawdopodobnie będzie właśnie problem z diodą, jeśli światła normalnie świecą. Możliwe zimne luty or something.
tomczas
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 11 sty 2013, 22:19
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6
Skąd?: Opole

[1M] Problem z włącznikiem świateł

Post autor: tomczas »

tak światła świecą wszystkie normalnie. a miganie szczególnie występuje przy starcie samochodu.
ODPOWIEDZ