Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

[1M] Seryjne głośniki

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
Awatar użytkownika
Art
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 24 lis 2012, 09:12

[1M] Seryjne głośniki

Post autor: Art »

dzuda pisze:
kalafek pisze:adix62, glosniki maja srednice 168 mm, firma no name, czy sa takie same jak w cordobie - nie wiem:)


Czy ten wymiar 168mm to jest wymiar głośnika w przednich drzwiach?Trochę mi trzeszczy jeden głośnik i chciałbym kupić nowe tylko nie wiem jaki rozmiar.


U mnie też czasem lubi zatrzeszczeć głośnik z przodu od strony pasażera, a od strony kierowcy często "nie włącza się" przy niższej głośności ( np. volume 6 nic, a volume 12 działa).
Nie pomoże koni kupa, gdy kierowca dupa.
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

[1M] Seryjne głośniki

Post autor: kornat »

Tak przednie mają 165mm, ale jak będziesz wymieniał na nie fabryczne to musisz dokupić jeszcze dystanse.
PRZEMO0078

[1M] Seryjne głośniki

Post autor: PRZEMO0078 »

a czy w tolku są orginalnie montowane jakieś zwrotnice do głośników ??
u mnie po ustawieniu w radiu na bardziej sopran i słuchaniu muzyki na prawie fula przez jakieś 2 godziny zaczęło coś trzeszczeć ale jak ustawie na basa to grają normalnie i teraz nie wiem czy siadły głośniki czy radio i czy to jest możliwe że siadły by wszystkie głośniki na raz??
ODPOWIEDZ