Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Toledo II generacji
suhhar

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: suhhar »

daniel napewno przebieg nie jest oryginalny szczegolnie jak auto mialo 2 wlascicieli tak ze zdjec ciezko wywnioskowac jak nie poogladasz na zywo to nie bedziesz wiedział. 6 poduszek ? chyba sa 4. Z tyłu nie ma napisów seat toledo ale nie wiem czy we wszystkich to było.
Awatar użytkownika
xEuroSx
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 11 paź 2012, 15:34

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: xEuroSx »

Ja bym sie przyczepił do tyłu auta. Brak jakichkolwiek oznaczeń a po drugie tylna klapa nie zgrywa sie z karoserią, jest lekko podniesiona tak jak by w dupe dostał. Ale to tylko moje przypuszczenia, tak więc najlepiej na żywo zobaczyć.
Po za tym nie przepadam za ogłoszeniami handlarzy, wszystko z dużej. :-/
Bestia w zamknięciu ;)
Awatar użytkownika
marek_igor
Forumowicz
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2011, 06:32
Auto: Alfa 166
Model: 2.4 jtd
Skąd?: Niepołomice

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: marek_igor »

Brak oznaczeń na klapie nic nie oznacza, ale coś faktycznie źle ta klapa leży.
Tapicerka jak dla mnie to pochodzi z Leona, trzeba by rozkodować wlepkę z wyposażeniem.
Wygląda mi na to, że fotele nie pochodzą z tego auta, tymbardziej że nie komponują się z boczkami i podłokietnikiem. Mam takie fotele w Leonie i obicie drzwi mam czarne.
Mi wygląda na to że tam kiedyś były zwykłe, szare niekubełkowe fotele.

Zdanie: TEL. 609-184-465 -- BEZPOŚREDNI TELEFON DO WŁAŚCICIELA AUTA
do właściciela, czyli prosto do handlarza, bo przeciez nie do Niemca.

Radom+Handlarz.... niezbyt dobre połączenie. Tak samo jak Płock..... ja bym omijał.
suhhar

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: suhhar »

pojechac oglądnąc zawsze można bo od uczciwego własciciela ciezko kupic auto w tych czasach bo handlarze wszystko zdominowali, a jezdzic czyms trzeba.
Awatar użytkownika
Dawid1992P
Forumowicz
Posty: 383
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:28

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: Dawid1992P »

To,ze fotele sa zmienione to moim zdaniem nic nie znaczy, a zmienione sa na 100% wczesniej były brzydkie szare w koloze boczkow tez takie mam :P I zmienilem boczki na czarne i fotele tez bede zmieniac;p Takze wymiana foteli to nic zlego :p jedna brzydka rzecz mniej :d
A co do klapy to tez byłem przekonany ze mój był pocałowany w tyłek, bo klapa była lekko podniesiona z lewej strony:D kilka osob w tym doświadczeni lakiernicy szukali ale nie mogli znalezc miejsca pocalunku a okazalo sie ze śrubki od klapy sie odkrecily i jak cos ktos klapa przytrzasł to sie przestawiła, po ustawieniu klapy wszystko ideał hehe :d
danieldeni20
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 06 maja 2012, 21:41

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: danieldeni20 »

Specem nie jestem więc nawet oględziny mi nic nie dadzą bo widzę, że można sporo ukryć.. fajnie mieć miernik lakieru ;/ Co do foteli to nawet jak kupie ze zwykłymi szarakami to zmieniam na takie lub niebieskie kubły bo lubię ;) Ta deska też taka jakaś mało spotykana bo już Tolków z tysiąc widziałem a ta jakaś taka elegancko ładna ;P Zdjęcia kiepskiej jakości,wszystko wy plakowane i nawet silnika nie pokazał ;/

A ten coś długo stoi i dość tanio jak na 2002 ...

http://otomoto.pl/seat-toledo-C25824779.html

Masakra jednak będzie kupić dobrą sztukę ;S
Medzus
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 05 sty 2014, 10:11

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: Medzus »

Witam . Panowie rozglądam się za zakupem autka , myślę nad jakąś benzyną . Mój tato użytkuje toledo 1.9 TDI 110 km . I tak się zastanawiam czy toledo/leon z silnikiem 1.6 + lpg to w miarę sensowny wybór ? . Biorę pod uwagę to iż auto utrzymuję sam i wsztkie oc , naprawy i tankowania musze robic za własną kasę . Zależy mi troche na tym aby było oszczędny i nie kosztował sporo w eksploatacji . Mozecie coś powiedzieć na temat silnika 1.6 ? Dobry będzie to wybór czy moze lepiej skupić sie nad 1.8 ?
grzesiek92xx
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2014, 13:29
Auto: 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Dębica

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: grzesiek92xx »

kolego Medzus, jesli masz jakiekolwiek dochody to dasz rade utrzymać auto
według mnie lepiej szukać 1.8 bo spali praktycznie to samo co 1.6 a zapas mocy jest wiekszy, jednak od razu mowie że nie łatwo bedzie znaleść egzemplarz z tym silnikiem, bo sam nie dawno szukalem taki sam wóz, i koniecznie miała to być benzyna minimum 1.8, a wkońcu kupilem 1.9 110 i jestem zadowolony jak narazie :-) spali naprawde nie dużo, zreszta pewnie wiesz jak tata ma ten silnik :-)
jednak szukając diesla musisz sie liczyc że te samochody maja już troche lat za sobą co za tym idziem przejechanych km, musisz dokładnie przejrzeć dany egzemplarz
powodzenia w zakupie :-)
Awatar użytkownika
Easterling
Forumowicz
Posty: 75
Rejestracja: 16 lip 2014, 16:51
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 16V
Skąd?: Rzeszów

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: Easterling »

Medzus, sam nie dawno kupiłem Toledo i szukając auta rozglądam się głównie za 1.8 ale nie było nic ciekawego, a że trafiło sie 1.6 LPG w super stanie to sie nie zastanawiałem ze troszke słabszy niż 1.8. Powiem szczerze że daje rade :) wiec zależy co ci się trafi, oba silniki są godne uwagi :)
Medzus
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 05 sty 2014, 10:11

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: Medzus »

A jak ze spalaniem w tym 1.6 wychodzi ? Ogólnie dochody to mam tylko z tym utrzymaniem to tak wiecie nie chciał bym przeginać ze spalaniem i opłatami . No i najlepiej jak by był mało awaryjny :D
ODPOWIEDZ