Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Toledo II generacji
patryk195
Forumowicz
Posty: 86
Rejestracja: 03 lut 2014, 18:09
Auto: A4 B7
Model: BFB
Skąd?: Wąbrzeźno

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: patryk195 »

No niestety w tych czasach ciężko kupić auto i jeszcze ciężej sprzedać, obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy" , szukasz tylko 1.8 zwykły czy również z turbo?

grzesiek92xx, gratki, dobrze zrobiłeś , wiadomo że stan jest najważniejszy, jak się udało trafić " rodzyna " to trzeba brać :-)
stah
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 21 maja 2014, 21:31

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: stah »

Jak będzie z turbo to narzekać nie będę :) Ale na allegro są dwie sztuki i zupełnie nie przekonują...

Nie no, zasada kto pierwszy ten lepszy... rozumiem. Choć proponowałem nawet, żeby zakończył aukcje i jeśli nie wezmę w ciągu tych paru dni (dosłownie 3) to oddaje za wystawienie... A... nawet szkoda gadać.

I tak oto szukając parę miesięcy toledo, zaczynam się rozglądać za volvo v40 t4, brzydal i bardziej dziadkowóz, a ja dopiero 22 lata mam i jeszcze nie takie coś mi się marzy. No ale co sensownego kupię w tej cenie... jak nie tolka to właściwie s40/v40 ma sens. Rzucam okiem jeszcze na a4 i corolle e12... ale i tak najbardziej mnie do Toledo ciągnie. Jeździłem leonem i zdecydowanie od razu odnalazłem się we wnętrzu, za kierownicą i w ogóle. A przecież wnętrze to samo.
patryk195
Forumowicz
Posty: 86
Rejestracja: 03 lut 2014, 18:09
Auto: A4 B7
Model: BFB
Skąd?: Wąbrzeźno

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: patryk195 »

Volvo jest ok, miałem v40 z 2004 roku 1.8 - straszny muł ale auto wygodne, s40 z ostatnich lat produkcji to nie jest zły pomysł , tym bardziej z t4 :)
stah
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 21 maja 2014, 21:31

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: stah »

Jak wypada v40 w porównaniu do toledo?
O silnik szczególnie mi chodzi, jakby tak patrzeć na 1.8.

wygoda w każdym będzie większa niż obecnie :E
patryk195
Forumowicz
Posty: 86
Rejestracja: 03 lut 2014, 18:09
Auto: A4 B7
Model: BFB
Skąd?: Wąbrzeźno

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: patryk195 »

Według mnie silnik grupy vag jest bardziej udany, w przypadku volvo unikaj 1.8 GDI (ten sam silnik co w mitsubishi). Ja miałem silnik o oznaczeniu B4184S2 ten silnik jest ok, jego jedyną wadą jest koło zmiennych faz rozrządu, pada przy przebiegu około 200-220 tys - koszt około 800zł.
grzesiek92xx
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2014, 13:29
Auto: 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Dębica

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: grzesiek92xx »

stah, rozgladajac sie za autem brałem pod uwage honde accord VI generacji, miałem juz na oku od jednego z klubowiczów z accordklubpolska, jednak on sprzedaż auta planuje dopiero w październiku i jak by nie to że tak późno pewnie teraz jeździlbym accordem, choć toledo od zawsze mi sie podobało i też go brałem pod uwage, jak nie spieszy Ci sie z autem to polecam wlaśnie tego accorda bo naprawde dopieszczona furka i to na pełnym wypasie, nawet navi ma z polska mapa :-)
stah
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 21 maja 2014, 21:31

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: stah »

tamto forum przeglądam co trochę ;)
W sumie to auta głównie szukam na forach.
Ale, że tolka nikt sprzedać nie chce, a mi się podoba... to muszę przeglądać te parszywe oferty :P
Awatar użytkownika
Kaiser
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2014, 11:38
Auto: 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Okolice Brzeska/ NS

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Kaiser »

Ja również szukam Toledo II w 1.8 ale na południu Polski ze świecą szukać Tolka w tej wersji silnikowej (same diesle albo 1.6). Już byłem na kupnie wozu w Holandii, jednak sprzedający w ostatniej chwili się rozmyślił (niepoważny człowiek który najpierw obniżył cenę o 200 eu, by potem stwierdzić ze nie sprzeda auta za mniejszą kwotę niż cena wyjściowa (3k eu)). Na wóz mogę przeznaczyć 15k lub troszkę więcej. Im dłużej przeglądam oferty tym coraz częściej myślę nad inną marką, ale jak patrze na Tolka, to... stwierdzam że bedę szukał dalej :)
grzesiek92xx
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2014, 13:29
Auto: 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Dębica

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: grzesiek92xx »

Kaiser, szukaj aż znajdziesz. wiem że trudno mi też różne myli do głowy przychodziły żeby szukać w innej marce ale wkońcu znalazłem tylko w diesla a też szukałem 1.8. niestety nie.ma w czym wybierać a też jestem z południa
stah
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 21 maja 2014, 21:31

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: stah »

Kaiser, nie, nie szukaj... daj sobie spokój.
Nie rób konkurencji :P

http://otomoto.pl/seat-toledo-godny-uwa ... 73401.html
miałem kontaktować się z gościem, w sobotę odłożyłem ogłoszenie... a w niedziele było już nieaktywne i numeru telefonu brak :/


http://otomoto.pl/seat-toledo-salon-pol ... 26000.html
ten po wnętrzu wygląda, jakby ten przebieg wcale mocno kręcony nie był
widzicie tutaj jakieś ale poza rozlanym kawałkiem wyświetlacza klimy?
ODPOWIEDZ