Co mnie w..rwia??

Luźne gadki o wszystkim
weneryniarz
Forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:59

Co mnie w..rwia??

Post autor: weneryniarz »

Jadę sobie w nocy do Katowic, odcinek Łódź - Częstochowa, jakieś 130 na liczniku i nagle JEB.
Myślałem, że kamieniem jakimś oberwałem w lewy słupek. Szukam miejsca żeby zjechać gdzieś bezpiecznie i zobaczyć co i jak, ale patrzę w lewo a tu mi za oknem jakaś plastikowa listwa sterczy...

Jak zjechałem to się okazało, że wyje... wywiało listwę z uszczelką co idzie od maski na granicy dachu i drzwi, w zasadzie złamało ją w pół :-|

W sumie to nie wiem czy się w***iać czy śmiać bo wyglądało to komicznie :-D
Muszę iść w miasto po jakiś patex albo inny klajster bo się ledwo trzyma teraz :mrgreen:
Awatar użytkownika
Adre
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 09 lis 2011, 11:06
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Siedliska

Co mnie w..rwia??

Post autor: Adre »

W..rwiaja mnie wszyscy mechanicy w okolicy. Wszyscy to poproki. Robilem jakiś czas temu kolo zawieszenia i miałem miec ustawiona zbieżność. Nawet przez myśl mi nie przeszło aby zobaczyć na opony. Dzis bylem na przeglądzie i co opony trochę ścięte z wewnątrz... nosz kurw.! Ale juz mam ustawione wszystko tak jak ma byc.

Następne w..rwienie to kierowca nowej (na oko salonowej) Skody Octavi który jechał 50 na godzinę przez teren zabudowany później na pozazabudowanym dalej 50. Ja do delikatnie wyprzedzam a ten gaz w podłodze. Cala prosta go wyprzedzałem od 50 do 140... Jeszcze na CB mi gada ze co tak wolno jadę.

Kilka sekund później dogoniliśmy gościa skręcającego w lewo i ruszyliśmy z 1biegu. 2bieg - 4.3tys, 3bieg tez cos ponad 4tys i na 4 biegu widziałem tylko prędkość 160 i gościa ktory delikatnie sie oddalił w lusterku może na 5-7metrow. Najprawdopodobniej wersja 1.4 140KM. Pozniej juz przystopowalismy i jechalismy normalnie :lol: Chyba gość nie mógł wytrzymać ze on wydal 70tys na auto i taki Seat z wartością rynkowa 10tys może go wyprzedzić.
Awatar użytkownika
remiq
Zasłużony
Posty: 2973
Rejestracja: 04 kwie 2009, 21:55
Auto: Passat B5/Octavia 1U
Model: 1,9TDI AJM/1,9TDI AGR
Skąd?: Świętochłowice

Co mnie w..rwia??

Post autor: remiq »

Adre pisze:Wszyscy to poproki.

U mnie jest nieco lepiej, ale Ci porządni się cenią odpowiednio wysoko.

Adre pisze:Chyba gość nie mógł wytrzymać ze on wydal 70tys na auto i taki Seat z wartością rynkowa 10tys może go wyprzedzić.

Ciekawe co by powiedział, jakby go Centek15, albo Scyzor objechałli swoim 1L :D

Mnie ostatnio wk@#$% brak czasu i kasy (na zmianę, albo oba łącznie). Nic się nie da na czas zrobić.
Możemy wróżyć z fusów, ale najpierw musimy je POMACAĆ

Były: Seat Toledo 1/,6i=>1,9D '94 |Audi 80 B4 2,0E '91 | Citroen Saxo 1,5D '99
Jest: Volkswagen Passat B5 1,9TDI '00 | Skoda Octavia 1U 1,9TDI '99
weneryniarz
Forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:59

Co mnie w..rwia??

Post autor: weneryniarz »

Jestem wkurwiony na ZUS :573: i całe to złodziejskie państwo. Takie mi naliczyli 'zaległe składki' z odsetkami, że najbliższe dwa miesiące będę pracował w sumie tylko na to.

NO JA PIE*DO*Ę :570:

Czas na CEIDG - 1, i niech mnie w zadek cmokną
Awatar użytkownika
remiq
Zasłużony
Posty: 2973
Rejestracja: 04 kwie 2009, 21:55
Auto: Passat B5/Octavia 1U
Model: 1,9TDI AJM/1,9TDI AGR
Skąd?: Świętochłowice

Co mnie w..rwia??

Post autor: remiq »

weneryniarz, rejestrujesz firmę? To dopiero zobaczysz, co potrafi ZUS, skarbówka i ochrona środowiska...
Możemy wróżyć z fusów, ale najpierw musimy je POMACAĆ

Były: Seat Toledo 1/,6i=>1,9D '94 |Audi 80 B4 2,0E '91 | Citroen Saxo 1,5D '99
Jest: Volkswagen Passat B5 1,9TDI '00 | Skoda Octavia 1U 1,9TDI '99
weneryniarz
Forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:59

Co mnie w..rwia??

Post autor: weneryniarz »

Spoko, mam rozeznanie jak to wygląda w mojej branży i to jedyne sensowne rozwiązanie. Potrzebne mi to tylko po to żeby samemu sobie opłacać zus. (~430zł miesięcznie przez pierwsze dwa lata, co w porównaniu z tym co mi naliczyli jest niczym...)
Awatar użytkownika
irocket
Forumowicz
Posty: 1132
Rejestracja: 03 sie 2013, 12:46
Auto: Seat Toledo 1L
Model: 1.9TDi 1Z
Skąd?: Rzeszów / Krosno

Co mnie w..rwia??

Post autor: irocket »

Ostatnio mnie bardzo mocno irytuje praca w polu w pełnym słońcu oraz ta boląca opalenizna, która jest jej wynikiem
Obrazek
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Co mnie w..rwia??

Post autor: szymekgd »

irocket, ja slonca od tygodnia nie widze ;)
Michal
Awatar użytkownika
irocket
Forumowicz
Posty: 1132
Rejestracja: 03 sie 2013, 12:46
Auto: Seat Toledo 1L
Model: 1.9TDi 1Z
Skąd?: Rzeszów / Krosno

Co mnie w..rwia??

Post autor: irocket »

No a ja od tygodnia zapie*dalam w słońcu, najpierw przy sianie, teraz przy ziemniakach
Obrazek
mcsurf
Forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: 23 kwie 2010, 01:07

Co mnie w..rwia??

Post autor: mcsurf »

znów kolizja ;/ samochód zaparkowany na parkingu galerii, kobieta wyjeżdżała i zaczepiła o lewy przód. Uszkodzony błotnik, zderzak i być może mocowania lampy..

Jedyny plus to iż pomimo nie było mnie w samochodzie to poczekała aż przyjdę, a nie odjechała.. Więc bywają i uczciwi ludzie :-)
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM, 2000r
ODPOWIEDZ