[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

ODPOWIEDZ
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: szymekgd »

Michal
Awatar użytkownika
Art
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 24 lis 2012, 09:12

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: Art »

Ja się bawiłem, co chciałbyś wiedzieć?
Nie pomoże koni kupa, gdy kierowca dupa.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: szymekgd »

Art, podobno nie ma mozliwosci logowania blokow danych,baza bledow jest wystarczajaca,jak wyglada obslugaaut starszych niz 1998-w trybie demo nie widzialem mozliwosci,w nowszych laczy sie ze wszystkimi sterownikami? Interfejs jest wart zakupu?
Michal
Awatar użytkownika
Art
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 24 lis 2012, 09:12

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: Art »

szymekgd pisze:Art, podobno nie ma mozliwosci logowania blokow danych,baza bledow jest wystarczajaca,jak wyglada obslugaaut starszych niz 1998-w trybie demo nie widzialem mozliwosci,w nowszych laczy sie ze wszystkimi sterownikami? Interfejs jest wart zakupu?


Bardzo okrojony jest. Testowalem tylko w Toledo II i Octavia II, komunikuje się tylko z silnikiem. Logów nie zrobisz, parametrów nie zmienisz . probowalem sobie 0-100 zmierzyć to nie mam pojęcia jak to zrobić, niby klikam wszystko start itp a nie mierzy. Dodatkowo porażka dla mnie jest ze pokazuje Ci tylko 3 parametry z danego bloku, przykładowo jak chcesz sprawdzić dawki na cylindrach to pokazuje Ci tylko 3 ;/
Nie pomoże koni kupa, gdy kierowca dupa.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: szymekgd »

Art, dzięki za "recenzję" ;)


vwir pisze:Mam taki, kupiłem u chińczyków na aliexpress. Działa idealnie z alteą 2006, więc i octavia 2 będzie działać. Kosztował 17,99$ (z wysyłką)


Opiszesz jak kupowałeś? :)
Michal
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: vwir »

A co tu wiele opisywać ;) Kliknąłem, zapłaciłem, za 2 tygodnie był u mnie. Wersja oczywiście taka, że podczas używania internet w laptopie musi być wyłączony i data przestawiona.
Do płacenia na ali używam karty prepaid, bo aż tak nie ufam chińczykom, żeby im podać dane mojej zwykłej karty płatniczej. WBK ma takie karty - masz osobne subkonto, ile sobie doładujesz tyle możesz używać.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: szymekgd »

vwir, paypalem da się zapłacić, szło bezpośrednio z H-K, paczka/list, jak z cłem?
Michal
Awatar użytkownika
Art
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 24 lis 2012, 09:12

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: Art »

szymekgd pisze:vwir, paypalem da się zapłacić, szło bezpośrednio z H-K, paczka/list, jak z cłem?


Na aliexpress paypalem niestety nie zaplacisz. Ja używam konta walutowego.
Nie pomoże koni kupa, gdy kierowca dupa.
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: vwir »

Cło i VAT jest doliczane do towarów wartości powyżej 45 EUR. Jak na razie zdarzyło mi się tylko przy dwóch telefonach i ramie rowerowej.
Generalnie jest jeszcze zapis, że ten limit dotyczy tylko sytuacji, gdy wysyła ci osoba prywatna. Więc jeśli jest to wysyłka od firmy, z fakturą itp to mogą doliczyć nawet do towarów niższej wartości. Ale tego trzymają się głównie kurierzy. Więc lepiej jest wysyłać zwykłą pocztą (china post air albo singapore post).
Awatar użytkownika
timig
Forumowicz
Posty: 196
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:27

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: timig »

niegłupie to WBK http://prepaid.bzwbk.pl/karty-walutowe/ ... zania.html szukałem jakiegoś rozwiązania do zakupów na Alie, studiuje cennik i nic nie rozumiem powiesz coś więcej, czy WBK poddaje gdzieś przelicznik przewalutowania?
no i po "wakacjach"...
ODPOWIEDZ