[ALL] Oleje i filtry

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kristof
Zasłużony
Posty: 712
Rejestracja: 18 maja 2008, 13:35
Auto: BMW
Model: X5
Skąd?: Wolomin

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: kristof »

Wystarczy wykonac telefon do pierwszego z brzegu serwisu Seata Audi Skody bądź VW i dowiedziec sie ze to co napisał Maniek jest prawidłowe i tego sie trzymajmy jesli ktos robi to co 25 tysi to dobrze ze sie przyznaje przynajmniej wiadomo którego auta nie kupowac :shock:
Awatar użytkownika
gurszczak
Zasłużony
Posty: 644
Rejestracja: 20 maja 2008, 06:05
Auto: Hyundai
Model: ix35
Skąd?: Grudusk

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: gurszczak »

beniu1 pisze:ja wymieniam innym schematem


Własnym schematem.
Wystarczy wejsc na obojętnie jakie forum gdzie jest mowa o wymianach oleji i nie wiem czy znajdziesz gdzieś info o wymianie oleju co 20-25tys. Wszędzie piszą max 15tys.
Pozdrawiam Gurszczak

Obrazek

Gurszczak i jego Hultaj
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: tony »

to jakby co ja chętnie odsprzedam swój olej zlany na wymianie (castrol magnatec półsyntetyk wraz z filtrami po 12000 km) :-D :-D :-D
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
beniu1

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: beniu1 »

Własnie zauwarzylem ze tylko czytacie!!



edit by kristof : zacznij używać słownika :evil:
Ostatnio zmieniony 17 mar 2009, 15:27 przez beniu1, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: Sony »

Beniu z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale to co gadasz o wymianie co 20-25 tys. to moim zdaniem jest głupota. Skoro twierdzisz, że z silnikiem nic się nie dzieje to bardzo dobrze, jednak wg mnie wydatek 100-150zł w roku na olej to pryszcz w porównaniu z tym co ewentualnie może Cię czekać jak będziesz na oleju "oszczędzał". Jednak rób jak uważasz i czekaj końca (odpukać w niemalowane) :)
beniu1

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: beniu1 »

Naprawde nie oszczedzam na moim autku tylko to nie ma sensu i napewno z autkiem nic sie nie stanie jak wymienie olej po 20tys jak jezdze na oleju 0W40 na 100%
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: Sony »

Czytaj ze zrozumieniem ;) Ja nie stwierdziłem, że oszczędzasz na autku ;)
beniu1

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: beniu1 »

tony pisze:to jakby co ja chętnie odsprzedam swój olej zlany na wymianie (castrol magnatec półsyntetyk wraz z filtrami po 12000 km) :-D :-D :-D

pól syntetyk trzeba wymieniac okolo 15 do 16Max

Sony jak ty płacisz za wymiane oleju i filtry 100-150zl to nie chce wiedziec na jakim oleju jezdzisz naprawde
SAGAL

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: SAGAL »

Sam smigam na oleju Castrol Magnatec 10W-40 mimo ze samochód ma juz nie mało lat


Castrol Magnatec 10W-40 to olej pół-syntetyczny, który dzięki formule „Inteligentnych Molekuł” zapewnia ciągłą ochronę silnika już od chwili rozruchu.

olej po prostu bomba i bede go zmieniał po 17tys. do tej pory nic sie nie działo nie było wycieków i jeszcze napewno w tym sedzonie zostane przy nim bo szkoda mi na mineralny przechodzic ;]
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: koti »

Ja też jeżdżę na oleju półsyntetycznym Castrol Magnatec 10W40. Przejechałem na nim 7 tys. i jakoś nie narzekam.
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
ODPOWIEDZ