[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: Sony »

chciałem poszukać adaptacji do centralnego zamka kluczyka ale tez nie potrafie :)
Kanał nr 46 -> adaptacja -> kanał nr 00 -> naciskasz test, SAVE coby zresetować ustawienia -> kanał nr 01 -> wpisujesz ilość pilotów jakie chcesz zaprogramować -> naciskasz test, save i masz kilkanaście sekund na otworzenie/zamknięcie auta z pilota.

Piszę z pamięci i po %, więc coś mogłem pokręcić :D

chcialem tez zobaczyc kont wtrskiwaczy ale też poległem i nie wiem gdzie tego szukać :P
Kont :DDD Gdzie zobaczyć "kont" to nie wiem, ale wartości wtryskiwaczy masz w grupie silnika, czyli kanał 01, następnie blok nr 13.
krzysiek51xe

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: krzysiek51xe »

Witam wszystkich forumowiczów :-) Mam zamiar kupić sobie interfejs do mojego tolka tylko nie wiem jaki wybrać.Auto które chce sobie diagnozować to Seat Toledo II 1.9TDi 110KM 2000r.Mam parę propozycji http://allegro.pl/show_item.php?item=4095582466 http://allegro.pl/show_item.php?item=4113877740 http://allegro.pl/show_item.php?item=4117928674 proszę o jakieś opinie który z podanych był by najlepszy lub o podanie swoich propozycji :mrgreen:
Awatar użytkownika
leeon
Forumowicz
Posty: 421
Rejestracja: 29 lip 2010, 20:41
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Rzeszów

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: leeon »

krzysiek51xe, tylko http://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-ka ... -piny.html
Sprawdzony przez nie jednego uzytkownika forum ;) Zadnych problemów, solidny kabel.

btw. Krzątka koło Nowej Dęby? :D
krzysiek51xe

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: krzysiek51xe »

Dzięki za info o kabelku też o nim myślałem,ale teraz już wiem na 100%.

Tak tak, koło Nowej Dęby, a masz tam kogoś znajomego?
Awatar użytkownika
leeon
Forumowicz
Posty: 421
Rejestracja: 29 lip 2010, 20:41
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Rzeszów

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: leeon »

krzysiek51xe pisze:Tak tak, koło Nowej Dęby, a masz tam kogoś znajomego?

W zasadzie nie, ale sam pochodzę ze Stanów ;) I jestem mile zaskoczony widząc tu kogoś z tak bliska ;)
ale koniec OffTopa ;)

W podpisie mojego postu jest link do programu który dobrze gra z tym kablem ;)
krzysiek51xe

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: krzysiek51xe »

Pobrałem tego Vag-com tylko mam problem bo ma Win7 64x a tam są cracki tylko 32x i teraz niewiem co zrobić?
Awatar użytkownika
leeon
Forumowicz
Posty: 421
Rejestracja: 29 lip 2010, 20:41
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Rzeszów

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: leeon »

krzysiek51xe pisze:Pobrałem tego Vag-com tylko mam problem bo ma Win7 64x a tam są cracki tylko 32x i teraz niewiem co zrobić?



Czy Vag-Com odpala Ci się na w7 64 bit?

[ Dodano: 2014-04-16, 12:03 ]
Zainstaluj wirtualną maszyną w postaci Virtual Box, zainstaluj tam system XP 32bit, wtedy w xp wrzuć vag'a. Ja tak mam od roku, bo też mam w7 64bit na lapku ;)
Awatar użytkownika
Art
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 24 lis 2012, 09:12

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: Art »

leeon pisze:
krzysiek51xe pisze:

Czy Vag-Com odpala Ci się na w7 64 bit?

[ Dodano: 2014-04-16, 12:03 ]
Zainstaluj wirtualną maszyną w postaci Virtual Box, zainstaluj tam system XP 32bit, wtedy w xp wrzuć vag'a. Ja tak mam od roku, bo też mam w7 64bit na lapku ;)


Można , tylko po co?;) jest dostępny vag-com 311 z witaminka, który działa bez problemu na win7 x64. Google.pl ->vagcom 311 i drugi link :) sprawdzone - działa.
Nie pomoże koni kupa, gdy kierowca dupa.
lenio
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 24 maja 2009, 14:34
Auto: 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Kętrzyn

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: lenio »

Witam kolegów. Ma ktoś może jakieś namiary bo szukam kabla VCDS ze stabilną wersją do diagnozy Octavii 2 2005-2010 ? Może ktoś z forum się tym bawi ?
Toledo II TDI AHF + Powered by TUNE-UP
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

[ALL] Interfejs diagnostyczny VAG

Post autor: vwir »

lenio pisze:Witam kolegów. Ma ktoś może jakieś namiary bo szukam kabla VCDS ze stabilną wersją do diagnozy Octavii 2 2005-2010 ? Może ktoś z forum się tym bawi ?


Mam taki, kupiłem u chińczyków na aliexpress. Działa idealnie z alteą 2006, więc i octavia 2 będzie działać. Kosztował 17,99$ (z wysyłką).
ODPOWIEDZ