Dolnośląskie Spoty

Spoty dolnośląskie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz TDI
Forumowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 gru 2008, 20:37

Dolnośląskie Spoty

Post autor: Łukasz TDI »

MaLeŃkA_1000 pisze:

No dobra rozgryźliście mnie ale jak to ALLka powiedziała ze kazdy możne miedz to chce na profilu a to toledo nie znalazłam to tej stronie która podał WOOJTAAS88 tylko w googlach mam nadzieje ze mi wybaczybie ta wpadkę
_



nieładnie nieładnie kłamać <zygi> <zygi> <zygi>
MaLeŃkA_1000
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 07 mar 2009, 11:13

Dolnośląskie Spoty

Post autor: MaLeŃkA_1000 »

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
:))
woojtaas88
Forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 19 lis 2008, 00:33

Dolnośląskie Spoty

Post autor: woojtaas88 »

heheh a widziałem :P:P tak dla jasnosci tylko pytalem czy to twoje maleńka_1000 :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
dany_2
Forumowicz
Posty: 825
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:11

Dolnośląskie Spoty

Post autor: dany_2 »

I dwuosobowy spocik Bolesławiecki zakończony pomyślnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A oto kilka fotek:
Załączniki
DSC00085.JPG
DSC00082.JPG
DSC00078.JPG
DSC00080.JPG
DSC00077.JPG
DSC00081.JPG
DSC00086.JPG
Awatar użytkownika
Dyzio
Forumowicz
Posty: 195
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:10
Kontakt:

Dolnośląskie Spoty

Post autor: Dyzio »

fajnie , że chociaż wam sie udało :D
Bóg dał nam nogi, abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na glebie :]
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Dolnośląskie Spoty

Post autor: tony »

no no pewno smile jeszcze wpadnie na lotnisko <zygi>
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Dolnośląskie Spoty

Post autor: tony »

MaLeŃkA_1000 pisze:No dobra rozgryźliście mnie :oops: :oops: :oops: ale jak to ALLka powiedziała ze kazdy możne miedz to chce na profilu :PP a to toledo nie znalazłam to tej stronie która podał WOOJTAAS88 tylko w googlach :) mam nadzieje ze mi wybaczybie ta wpadkę

a twój mężczyzna nie gra czasem w siatkówkę ?? bo znam jedną panią z taką ksywką :?:
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
MaLeŃkA_1000
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 07 mar 2009, 11:13

Dolnośląskie Spoty

Post autor: MaLeŃkA_1000 »

nie
:))
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Dolnośląskie Spoty

Post autor: tony »

wracamy do meritum sprawy :-D

Pablo_0043 pisze:Razem z Dyziem wyszliśmy z pomysłem żeby spot dolnośląski TCP połączyć ze zlotem w Wiechlicach..
Zlot ten odbędzie się 15.03.2009. o godzinie 15.00

W Wiechlicach jest lotnisko, będzie dużo autków, będzie można sprawdzić się na kresce, pogadać z nowymi ludźmi...itp.

Co wy na to?? ;-)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
Kuman
Forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 30 sty 2009, 18:04

Dolnośląskie Spoty

Post autor: Kuman »

tony pisze:wracamy do meritum sprawy


My w Głogowie się zbieramy o 13.00, wyjazd pewnie 13.30 to będziemy trochę szybciej. Na spocie/zlocie będzie na pewno dużo aut (jak zawsze na wiechlickim lotnisku).

Na pewno będzie dużo 1/4 mili, ale jak kogoś to nie kręci może rozpalić grilla i pogadać :)

Tak to mniej więcej wyglądało w poprzednich latach:

http://www.youtube.com/watch?v=Rjsq4j_bUPY
http://www.youtube.com/watch?v=ED2xuiDHwMQ

Nawet auto Grześka się załapało - jeszcze ze starym właścicielem:

http://www.youtube.com/watch?v=7ACTKH8c3e4

Wielka prośba: Panowie i Panie na zlocie obowiązują wszelkie zasady uczestnictwa w ruchu drogowym. Jeździmy na światłach, używamy kierunkowskazów i przdewszystkim obserwujemy bacznie lusterka pojazdu. Piratów nie brakuje a przecież ten wypad ma być miło wspominany :)
ODPOWIEDZ