[ALL] Nowe nieseryjne radio

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: vwir »

A nie wiesz jak z automapą w clarionie? W chińczykach jest standardowy Win CE więc instaluję i ma być, a nie wiem, jak z clarionem.
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: regii.kr »

clarion działa na igo więc powinna chodzić jak chcesz być pewny to zadzwonię do serwisu w poniedziałek bo jestem w pracy i zapytam ;-) myślę że powinna śmigać bo igo działa to am powinna
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: vwir »

Chodzi mi głównie o to, że nie chcę się wpakować w coś, co wymaga tylko 'swoich' map. Takie mapy nie dość, że kosztują jak za zboże, to jeszcze za 2-3 lata przestaną być aktualizowane.

Jak z jakością dźwięku takiego clariona? Nie chciałbym schodzić poniżej jakości fabrycznej aury (z której jestem zadowolony).
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: regii.kr »

trochę ich sprzedałem i klienci sobie chwalą poszły do VW i do Forda w VW golfie gra fajnie na fabrycznym sprzęcie drzwi są takie same jak w tolku bo to golf IV


mamy dobrą cene na taki model http://www.mediamarkt.pl/krakow-m1/syst ... ,id-866110
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: vwir »

Chyba skończy się na chińczyku. Obejrzałem jednego GMS-a na żywo (dedykowany do vw albo skody, nie pamiętam) i muszę przyznać, że jakośc wykonania bardzo dobra. No i dlatego myślę o GMS 6501, coś w tym stylu: http://allegro.pl/nawigacja-gps-2din-dv ... 73809.html

Wiem, że to nie to samo co firmówki, ale zdecydowanie wolę gołego windowsa CE, na którego zainstaluję co chcę i nawet za kilka lat kupię na niego aktualną automapę. Do tego już siedzę i kombinuję, jak tu zrobić sterowanie z kierownicy ;) Plan już jest, tylko airbagi do seatowskich kierownic (od nowszych seatów) są w chorych cenach...
SebaR
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 16 sty 2010, 13:04
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Zielina

Doradzicie coś ?

Post autor: SebaR »

Chcę wymienić Aure na coś nieseryjnego do 500 zł. Bladego pojęcia nie wiem co wybrać.
Nawet nie wiem na jakie parametry patrzeć. Może ktoś mi podpowiedzieć ukierunkować czego szukać/ na co zwracać uwagę. Jedynie czego jestem pewien to to nie wymagam odtwarzacza CD-DVD. Raczej muza poleci z SD albo USB. No i nie wiem jak z kolorem wyświetlania. Szukać czerwonego czy np niebieski będzie się lepiej prezentował.
Proszę poradźcie coś.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: Sony »

SebaR, moim zdaniem lepiej by się prezentowało coś z czerwonym podświetleniem, bo niebieski kolor będzie się gryzł z resztą ;)
matix88
Forumowicz
Posty: 86
Rejestracja: 06 sty 2014, 08:30
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Lublin

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: matix88 »

hej mam pytanie bo mam separator antenowy ale w zasadzie nie czuje aby "działał" probowałem roznej konfiguracji podpięcia go pod kable nawet - tak wiem podpiac pod kabel gdzie jest zasilanie anteny ... patrze w kostce iso a ten kabel idzie do "pustego" gniazda prepiałem go do gniazda gdzie leci inny kabel ale tez nie pomogło probowałem wogole podlaczac ten separator do roznych gniazd z zasilaniem (np. do stałego plusa zasilania radia) ale nic nie dawało a nawet szumy były większe i stacji wcale wiecej nie znajdowało :/
tak wygląda moja kostka iso

https://lh5.googleusercontent.com/-GJ4F ... M04219.jpg

jak pod który kabel powinien byc podpiety separator?
1.9 TDI ASV 2002 r.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: Sony »

matix88, pod kabel niebieski o ile mnie pamięć nie myli.
gadzina37
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 05 lut 2014, 15:26
Auto: Toledo II
Model: 1.9 TDI AGR
Skąd?: Dorohusk

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: gadzina37 »

ja tydzień temu montowałem nowe radyjko i separator należny podpiąć pod niebieski kabel, pozdrawiam
ODPOWIEDZ