Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Online
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3172
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: DzieX »

Czasem warto spojrzeć na auto z innej strony a nie tylko że jedna szparka się nie zgadza...


Ja po prostu zaznaczam, że sprzedający kłamie w tym przypadku.
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
ElComendante88

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: ElComendante88 »

Rozumiem, zadzwonię do niego i pogadam, zobaczymy co mi ciekawego powie. Jeśli nie odniosę wrażenia, że coś kreci i znajdę czas to pojadę go zobaczyć. Rozmawiałem ze znajomym mechanikiem i jeśli będzie mógł to pojedzie ze mną. Ktoś pisał wcześniej, żeby zwrócić uwagę czy nie jest wspawany przystanek, możecie powiedzieć mi o co chodzi?
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: kornat »

Ktoś pisał wcześniej, żeby zwrócić uwagę czy nie jest wspawany przystanek, możecie powiedzieć mi o co chodzi?

Chodzi o to czy nie był mocno uderzony, że musiał mieć wspawaną podłużnicę albo podłogę czy cały dach.
Bo takie szczeliny mówią o jakiejś naprawie blacharskiej.
ElComendante88

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: ElComendante88 »

Rozumiem, nie znałem tego określenia więc zapytałem. Widać, że prawdopodobnie coś było robione ale jeśli były to tylko niewielkie uszkodzenia i zostały dobrze naprawione to myślę, że nie ma to aż takiego znaczenia, tym bardziej, że auto ma już swoje lata.
Vasyl
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2014, 17:35

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Vasyl »

Poszukuję Toledo 2 110 KM. Miałem kiedyś golfa 3 z silnikiem AFN i byłem bardzo zadowolony, więc taki najbardziej mi odpowiada. Auto musi mieć klimę i tempomat poza tym żadnych większych wymagań. Oczywiście musi być w bardzo dobrej kondycji technicznie, do rys itp się nie czepiam, nie chcę też przepłacić wiadomo ;-) Auto będzie mi służyło do dojazdów do pracy za granicą, w domu mam inne. Proszę Was użytkowników forum o jakieś namiary lub podpowiedzi bo jako posiadacze tych aut na pierwszy rzut oka potraficie wychwycić dobre oferty... Z góry dzięki

[ Dodano: 2014-03-23, 22:59 ]
Znalazłem takie dwie sztuki blisko domu, co myślicie? Następny tydzień mam wolny więc mogę pojeździć pooglądać. Jakieś podpowiedzi?
http://otomoto.pl/seat-toledo-1-9-tdi-1 ... 80992.html
i trochę droższy ale młodszy i jaki ładny... wg mnie na zdjęciach:
http://otomoto.pl/seat-toledo-1-9tdi-11 ... 32936.html
Awatar użytkownika
wojtekm
Forumowicz
Posty: 937
Rejestracja: 14 cze 2011, 21:54

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: wojtekm »

I oba oczywiscie poniżej 200k km... ;)
Vasyl
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2014, 17:35

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Vasyl »

Na przebieg akurat przymykam oko, liczy się stan techniczny. Wiadomo, że tak stare auta i w dodatku z silnikiem diesla mają na 99% więcej nakulane :-) W zeszłym miesiącu kupiłem Passata B6 2005 i ma 307k więc nie boję się przebiegów. Sam przez ostatnie 3 i pół roku nakręciłem Scirocco od zera do 102k w benzynce ;-) Chodzi o to, że nie wiem na co musiałbym zwrócić szczególną uwagę przy zakupie Toledo. Kupując np Passka ucieszyły mnie faktury na wymianę dwumasy, DPFa, pompy oleju kompletnej i jeszcze paru pierdół a to się w nich sypie. Poza tym miałem do czynienia z poważnym panem sprzedającym, komis mnie trochę przeraża :-P

[ Dodano: 2014-04-09, 07:10 ]
Dzięki wszystkim za "porady". Kupiłem drugiego Passata, choć Toledo podoba mi się bardziej ale tak wyszło, trafił się. Pozdrawiam
sowa93
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2014, 14:15

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: sowa93 »

Witam. Planuje kupić swoje pierwsze auto. Wybór padł na toledo II 1.9tdi 110KM. Myślicie że to dobry wybór? Na auto mam przeznaczone 13tys. Znajde coś zadbanego w tej kwocie powyżej 2000r? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
macsta12
Forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 25 kwie 2012, 14:15
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV+
Skąd?: Dęblin

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: macsta12 »

sowa93, Myślę, że za takie pieniądze znajdziesz już coś sensownego. "Będzie pan zadowolony" ;-)
ODPOWIEDZ