Spam #1

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Spam #1

Post autor: bartekmk »

DzieX dobrze prawi. W katowicach na kościuszki od famura w strone brynowa jest to samo, na prawym pasie gulik na guliku z domieszką dziur;] i do tego 50kmh pod mostem 3,7 gdzie zestaw przejezdza na pełnej :D
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

Spam #1

Post autor: regii.kr »

a ja wyprzedzam prawym bo są tacy co jadą lewym te 60/70 bo skręcają w lewo za 2 km to są tacy co prawo jazdy dostali za kasę i nie umieją zmieniać pasa , ja też jadę lewym ale też patrze w lusterka czy ktoś chcę zapie.....ać szybciej niech nie łamie przpisu o wyprzedzanie prawym pasem przez moją wolniejszą furę i mój biedny portfel że nie mam na nowe zawieszenie co 10000 km no ale chce jechać szybciej niech jedzie :-P
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Spam #1

Post autor: bartekmk »

regii.kr, troche wiecej przecinków stawiaj;] bo trza kilka razy przeczytac zeby zalapac;P
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4506
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Spam #1

Post autor: Roxon40 »

DzieX pisze:A mnie wali wasz prawy pas :) Dziurawy jest bardzo często. I jeśli jest to jadę lewym i mam to w dupie - nie będę robił zawieszenia z mojej kieszeni bo komus w CX-9 sie spieszy.


I właśnie dlatego, że tak jak ty, myśli większość polskich kierowców, dlatego u nas jazda wygląda jak wygląda. No ale cóż u nas kultura na drodze już nigdy nie zapanuje i daleko nam do zachodu pod tym względem.
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Awatar użytkownika
Bartek26
Forumowicz
Posty: 733
Rejestracja: 22 gru 2013, 21:27
Auto: Mazda
Model: 5 cr19
Skąd?: Żary

Spam #1

Post autor: Bartek26 »

Roxon40 pisze:
DzieX pisze:A mnie wali wasz prawy pas :) Dziurawy jest bardzo często. I jeśli jest to jadę lewym i mam to w d**** - nie będę robił zawieszenia z mojej kieszeni bo komus w CX-9 sie spieszy.


I właśnie dlatego, że tak jak ty, myśli większość polskich kierowców, dlatego u nas jazda wygląda jak wygląda. No ale cóż u nas kultura na drodze już nigdy nie zapanuje i daleko nam do zachodu pod tym względem.


trzeba zauwazyc ze pod wzgledem jakosci dróg tez nam daleko do zachodu :mrgreen:

moja rodzina i znajomi czesto zwracają mi uwagę że jeżdze całą drogą jak pijak -zygzakiem...
Wychodze z takiego samego założenia jak Dziex , wole żeby z tyłu ktoś jechał wolniej niż gdybym ja miał wymieniać zawias co sezon ...

Z drugiej strony jak ktoś przede mną jedzie jeszcze niższym autem i zamula zdrowo to staram sie być tolerancyjny i nie świruje pawiana ,nie ma siedzenia na zderzaku czy innych objawów flustracji. Trzeba zluzować poślady i cieszyć sie np. muzyką w aucie :idea:
Skill.... You can't buy it ....
lolek
Forumowicz
Posty: 337
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:05
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Warszawa

Spam #1

Post autor: lolek »

Bez przesady. Czesto lewy niczym sie nie rozni od prawego. Pamietam moje pierwsze wycieczki do rzeszy. Tam wszyscy karnie prawnym pasem a lewym sie tylko wyprzedza. To mnie troche zaskoczylo. Chociaz tam jak ktos kogos wyprzedza to na calego. 180 na budziku i jazda. U nas niestety kazdy kombinuje jak kon pod gore i mamy korki na trasie gdzie nie ma zadnych swiatel.
Awatar użytkownika
xEuroSx
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 11 paź 2012, 15:34

Spam #1

Post autor: xEuroSx »

Ja staram się cisnąć prawym, ale np w Gdyni na ul.Morskiej prawy pas to same studzienki, a w drugą stronę zjazdy na parkingi to wybaczcie gaz hamulec itd. Wszystko zależy od warunków na drodze, jak i jej nawierzchni, trzeba sie dostosować i być tolerancyjnym dla innych:) a napewno nikt nie będzie płakał.
Bestia w zamknięciu ;)
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

Spam #1

Post autor: regii.kr »

bartekmk pisze:regii.kr, troche wiecej przecinków stawiaj;] bo trza kilka razy przeczytac zeby zalapac;P

mam papier na to :-P
Awatar użytkownika
dominik
Forumowicz
Posty: 1167
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:35
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

Spam #1

Post autor: dominik »

Awatar użytkownika
Koszi
Forumowicz
Posty: 540
Rejestracja: 25 sie 2012, 21:30

Spam #1

Post autor: Koszi »

Dziex pisze:Tak - wiem, prawym nie wolno

Już któraś z osób pisze że nie wolno wyprzedzać prawym pasem radzę trochę się pouczyć i poczytać bo wolno ;)
ODPOWIEDZ