Spam #1

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
Dawid1992P
Forumowicz
Posty: 383
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:28

Spam #1

Post autor: Dawid1992P »

Ja jeżdże w Holandii i tu nie ma czegos takiego, rzadko kto blokuje lewy pas zwykle jest wolny i mozna dac w pi** bez trudu. Tylko w polsce ciagle jakis ktos jedzie lewym pasem.
Awatar użytkownika
Golfer
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 08 kwie 2012, 00:07
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 2.3 v5
Skąd?: Puławy

Spam #1

Post autor: Golfer »

ograniczenie do 50 km/h a jechał em i tak 70 , wiec nie blokowałem jadąc ta minimalna
Awatar użytkownika
Dawid1992P
Forumowicz
Posty: 383
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:28

Spam #1

Post autor: Dawid1992P »

Rzecz nie w prędkości ale w tym,ze wskakujesz na lewy wyprzedzasz i wracasz na prawy, bylo na ten temat w tvn turbo ,ze polacy nie potrafia jezdzic 2 pasmowkami i wiecej,
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

Spam #1

Post autor: regii.kr »

No bo u nas tak uczą jazdy strach w oczach żeby pasy zmieniać bo może kogoś nie zauważymy
;-)

[ Dodano: 2014-03-21, 17:45 ]
oniek123 pisze:Te kolego sympatyczny a widziales w miescie wieksze ograniczenie niz 70? a po 2 ja zawsze jezdze lewym pasem bo szkoda mi auta jak chce ktos szybciej jechac to moze mnie ominac skoro taki z niego dobry kierowca :)

W krk jest kilka po 80 kmh ale lewy pas króluje niestety
Awatar użytkownika
Golfer
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 08 kwie 2012, 00:07
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 2.3 v5
Skąd?: Puławy

Spam #1

Post autor: Golfer »

Dawid1992P pisze:Rzecz nie w prędkości ale w tym,ze wskakujesz na lewy wyprzedzasz i wracasz na prawy, bylo na ten temat w tvn turbo ,ze polacy nie potrafia jezdzic 2 pasmowkami i wiecej,


rzecz w tym że były to godziny szczytu , ruch dosyć mocno natężony , więc dlaczego mam co chwile wracać na prawy skoro za chwilę i tak wrócę na lewy wyprzedzając auta jadące 50 km/h?
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Spam #1

Post autor: bartekmk »

regii.kr, jezdziesz lewym wyprzedzając tak dlugo az sie znajdzie taka luka na prawym zeby zjechac bez koniecznosci nadmiernego zwalniania.

Golfer, +.
lolek
Forumowicz
Posty: 337
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:05
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Warszawa

Spam #1

Post autor: lolek »

Jade sobie dzis z pracy. Trasa Torunska w strone Marek. Kto jezdzi to wie jak to wyglada. Jade skrajnym 3 lewym pasem. Grubo ponad 120km/h. Wyprzedzam 2 jadace samochody 80-90 km/h. Wiec musi uplynac kilka sekund. Za mna jedzie jakis gosc, ktoremu ewidentnie sie spieszy i siedzi mi doslownie na haku. W lusterku wstecznym widzialem tylko jego przednia szybe. Nawet maski nie bylo widac. Wyprzedzilem, zjechalem na srodkowy i gosc pognal jak szalony. Wystarczyloby tylko zdjac noge z gazu i pewnie mialbym go na zderzaku. On tez moze powiedziec, ze jakis debil zajechal mu droge, nie chcial go przepuscic i ogolnie wlokl sie jak stary kapec. Dodam, ze normalnie jezdze srodkowym.
Online
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3171
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Spam #1

Post autor: DzieX »

A mnie wali wasz prawy pas :) Dziurawy jest bardzo często. I jeśli jest to jadę lewym i mam to w dupie - nie będę robił zawieszenia z mojej kieszeni bo komus w CX-9 sie spieszy. A jak mu się spieszy to niech sobie tymi dziurami wyprzedza... Tak - wiem, prawym nie wolno. Ale powyżej 70km/h też nie wolno... No umówmy się, ze egzamin egzaminem, a życie życiem. Poza tym w miastach jest teraz taki ruch, ze jakby wszyscy prawym jechali to korki byłyby x2.
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

Spam #1

Post autor: Kitaj »

DzieX pisze:No umówmy się, ze egzamin egzaminem, a życie życiem


x2 :-) Jak są dziury to też zjeżdżam na lewo. Nawet na zwykłej drodze miedzy wiochami tak robię i nie jestem jedyny bo czasami jedziemy gęsiego lewym jak w Anglii :-)
Było:
Toledo 1M 1.9 AGR+ [*] :(
Audi A6C5 Quattro 2.8 [*]
------------------------------
Jest:
:579: :585: BMW E46 XD M57D30 "Karwan" :585: :579: Obrazek
:579: BMW E39 M54B25 "Na Leniu" :579:
------------------------------
Awatar użytkownika
Golfer
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 08 kwie 2012, 00:07
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 2.3 v5
Skąd?: Puławy

Spam #1

Post autor: Golfer »

DzieX,

może kojarzysz Lubleską u Nas i te wspaniałe studzienki na prawym :)
ODPOWIEDZ