Magnetyzer i inne ustrojstwa

Tematy ogólno-techniczne
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Magnetyzer i inne ustrojstwa

Post autor: Sony »

Natknąłem się przypadkowo na tą aukcję - ALLEGRO

Czy macie jakieś doświadczenia z tym ustrojstwem ?
Z jednej strony to w to podnoszenie mocy etc. to mi się wierzyć nie chce, ale z drugiej strony może i coś w tym być. Postanowiłem się Was poradzić czy warto takowy magnetyzer nabyć i czy to faktycznie coś daje...
Proszę o wypowiedzi i sugestie :)
Ostatnio zmieniony 13 mar 2014, 00:39 przez Sony, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Magnetyzer i inne ustrojstwa

Post autor: tony »

weź przestań - podobno oglądanie "M jak miłość" też zmniejsza zużycie paliwa i podnosi moc :-)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
darkghoust

Magnetyzer i inne ustrojstwa

Post autor: darkghoust »

Jak jest takie super to czemu nie montują ich fabrycznie? Poszukaj w googlach jedni twierdzą że to działa drudzy że nie
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Magnetyzer i inne ustrojstwa

Post autor: Sony »

Tony ja tam nie wiem :DDD No, ale oki Twoje zdanie już znamy :DDD
PIC 1:0 PRAWDA ;)

darkghoust pisze:Jak jest takie super to czemu nie montują ich fabrycznie?


Dark oto odpowiedź zamieszczona na aukcji...

Kod: Zaznacz cały

Dlaczego magnetyzery są tak mało rozpowszechnione ?

   Szczegółowe badania przeprowadzone w USA w latach 90-tych wykazały, że urządzenie ograniczające zużycie paliwa tylko o 15 % spowodowałoby zmniejszenie rocznych przychodów do budżetu rządu federalnego o 45 mld USD (!!!). Nie natrafiliśmy na podobne badania prowadzone w ostatnich latach, a przecież zużycie różnego rodzaju paliw na świecie wzrasta z roku na rok.

A co stałoby się z producentami katalizatorów?  To pytanie pozostawimy bez odpowiedzi...
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Magnetyzer i inne ustrojstwa

Post autor: tony »

Ps wożenie w aucie obrazka z św. Krzysztofem zmniejsza ilość wypadków w Polsce :)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
darkghoust

Magnetyzer i inne ustrojstwa

Post autor: darkghoust »

Sony jak już chcesz się bawić w wynalazki to to będzie lepsze. http://ceramizer.pl Znam kilka osób które to zastosowały i negatywnych skótków nie odczyły.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Magnetyzer i inne ustrojstwa

Post autor: Sony »

Dark ja nie mam zamiaru się bawić, bo początkowo sceptyczne podejście do tego miałem... Po prostu chciałem się Was poradzić :)
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Magnetyzer i inne ustrojstwa

Post autor: tony »

chcesz jeździć to nie kombinuj :)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

Magnetyzer i inne ustrojstwa

Post autor: CYRULIK »

kolejny nieskuteczny gadzet, skoro robiono badania na hamowni i wyszło ze to dziadostwo nic nie daje to po co sie nad tym roztrząsać :-?

ale jak masz kase na wywalenie to instalnij i potestuj

a do kompletu polecam to :DDD
KLIK
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Magnetyzer i inne ustrojstwa

Post autor: Sony »

NIE MAM ZAMIARU TESTOWAĆ :)
Dziękuję za opinię :) Jednak faktycznie to ustrojstwo jest na wyciąganie kasy :P

Przytoczę wypowiedź z innego forum, idzie się uśmiać :D

Kod: Zaznacz cały

Cytat:
Napisał scv Zobacz post
Wy wszyscy się nie znacie! Po tym jak zamontowałem magnetyzer w swoim Audi mam większe przyrosty niż po chipie u Mastersa! +70 koni i +110Nm bez szkodliwych efektów i wpływu na trwałość silnika ! Normalnie teraz moje auto jest rakietą, dzięki magnetyzerowi....


To widzę mam tak samo jak kolega moje Audi B4 zyskało z kolei +150km z 115'sięciu koni (spokojnie się mogą ścigać z suprą albo porshe) i spalanie płynu do spryskiwaczy przez sikacz do szyb spadł o 95%, a do tego polecam założyć magnetyzer na mózg może olej do niego przyciągnie...

Patrzcie na kolesia wyżej wychwalającego te magnetyzery.
Ewidentnie kłamię, dowód?
1. Pierwszy jego post i już wypowiedź jak nie z tej bajki, wiedział kiedy się odezwać. (pierw zróbcie sami magnetyzer a potem kupcie je xD)
2. W jaki sposób wyliczył te 9% ? Jeździł z kalkulatorem i wkładał rękę do baku paliwowego żeby sprawdzić poziom co jeden km przejechany?
3. Kto wyjmie z twardego dysku magnes? Dobrze wiemy że nikt bo zepsutych tak na dobrą sprawę nie posiada prawie nikt

Czyli jedno wielkie shit nie polecam

ps.: nie żebym był przeciwnikiem tego picu na wodę, ale ktoś wcześniej napisał złotą myśl. Inżynierowie firm koncernów samochodowych już dawno by to zamontowali gdyby miało to jakikolwiek sens - nie oszukumy się konkuręcja i każdy chciałby mieć jeszcze bardziej oszczędne auta, a póki co to magnetyzery nie usuwają nagaru z silnika tylko pieniądze z portfeli naiwnych potencjalnych kupców :/


P.S. Temacik można zamknąć, w sumie mogłem na google poszukać, ale pierwsza myśl mnie do forum przywiodła :D
ODPOWIEDZ