[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Tematy o CB-radiach, antenach i pochodnych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz TDI
Forumowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 gru 2008, 20:37

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: Łukasz TDI »

w moim TOLEDO jest tu:
Załączniki
DSCN1297.JPG
DSCN1298.JPG
DSCN1300.JPG
SAGAL

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: SAGAL »

koilega ma paptrze ze tez prezydenta radyjko tak samo jak ja ;] a antenka jaka ja jak sie nie myle mam około 1 m tez prezydnta
Awatar użytkownika
Łukasz TDI
Forumowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 gru 2008, 20:37

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: Łukasz TDI »

SAGAL pisze:koilega ma paptrze ze tez prezydenta radyjko tak samo jak ja ;] a antenka jaka ja jak sie nie myle mam około 1 m tez prezydnta


antenek to już miałem wiele na magnez i bazowe obecnie mam presidenta 1.60 modelu nie pamiętam musiał bym sprawdzić na uchwycie na klapie z tyłu i jestem zadowolony :-)
Awatar użytkownika
kalafek
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 18 lut 2009, 22:04
Kontakt:

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: kalafek »

Łukasz TDI pisze:w moim TOLEDO jest tu:


Tez wlasnie myslalem ze najlepszym miejscem wlasnie bedzie ta poleczka... tylko mam 2 pytania w zwiazku z tym :mrgreen:

1. Jak ze slyszalnoscia z glosniczka?? Bo rozumiem ze korzystasz tylko z tego wbudowanego w radyjko...

2. Czy przewod od gruszki nie przeszkadza w jezdzie??
Seat Toledo 1M 1.6 16V BCB Signo :)
Ratownik Drogowy PZM :)
Awatar użytkownika
Łukasz TDI
Forumowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 gru 2008, 20:37

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: Łukasz TDI »

Tez wlasnie myslalem ze najlepszym miejscem wlasnie bedzie ta poleczka... tylko mam 2 pytania w zwiazku z tym

1. Jak ze slyszalnoscia z glosniczka?? Bo rozumiem ze korzystasz tylko z tego wbudowanego w radyjko...

2. Czy przewod od gruszki nie przeszkadza w jezdzie??
_________________

nie wiem kolego jakie masz radyjko ? ja mam presidenta tam głosnik jest dobry i słychac dobrze kiedyś miałem tam w tej pólce koło drążka zmiany biegów i pod schowkiem wszędzie dobrze słychać było a w tej półce szczególnie .
Co do 2 pyt. mnie nie przeszkadza ani przy wsiadaniu anie w jeżdzie przymierz sam się przekonasz ;-) nic nie wierciłem ani kleiłem po zamontowaniu radyjka z 2 stron są włozonegumowe uszczelki żeby radio nie latało :-)
Awatar użytkownika
Robo
Zasłużony
Posty: 416
Rejestracja: 12 sie 2008, 13:49

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: Robo »

A ja mam pytanko jak radyjko nie mieści się na tej półce to gdzie je zamontować :?:
Moderacja jest wtedy, kiedy ja cenzuruję, a cenzura wtedy, kiedy mnie moderują.
Awatar użytkownika
Łukasz TDI
Forumowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 gru 2008, 20:37

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: Łukasz TDI »

Robo pisze:A ja mam pytanko jak radyjko nie mieści się na tej półce to gdzie je zamontować


mozna tez pod ta półka zamontować zoztaje jeszcze to miejsce pod ta półka pod schowkiem( miałem tak ale tam ciezko radyjko obsługiwać) i widziałem jeszcze jak pod podłokietnik mocuja no chyba ze między fotel a konsole wciśniesz ale jak tam do tej półki radio nie chce wejśc to między fotel tymbardziej ale spróbowadz nie zaszkodzi ;-)
SAGAL

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: SAGAL »

a ja mam radyjko taku siebie ;[ zamontowane ;]
Załączniki
090304_112255.jpg
090304_112309.jpg
090304_112338.jpg
Awatar użytkownika
jeleń
Forumowicz
Posty: 182
Rejestracja: 29 paź 2008, 09:39
Kontakt:

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: jeleń »

ja mam tak samo jak sagal ale nie do góry nogami :-D i mikrofon wisi po prawej stronie na wysokości pokręteł od ogrzewania ;-)
jeleń
Awatar użytkownika
Łukasz TDI
Forumowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 gru 2008, 20:37

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: Łukasz TDI »

ja też tak miałem w 1M ale tam ta półka jest mniejsza :-/ i radyjko leżało prawie na mieszku od biegów ale u was jest git i pasuje :-D
ODPOWIEDZ