[ALL] Nowe nieseryjne radio

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
haszczu
Moderator
Posty: 3380
Rejestracja: 01 mar 2013, 18:50
Auto: Seat
Model: Leon 1.8T AUQ
Skąd?: Pilzno

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: haszczu »

matix88, Dokladnie taki jest potrzebny. Czasami można znaleźć w komplecie z zaslepkami/danią na radio
Było 1.8 20v AGN 125KM
Było 1.8 20VT AUQ 180KM
Było 1.9 TDI ASV 110KM
Jest Leon 1.8T AUQ 180KM
sebastian
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2014, 18:50
Auto: Seat Toledo
Model: 1.4 16V
Skąd?: Gdańsk

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: sebastian »

Witam Koledzy, przepraszam że się tu podpinam, mam problem z radiem Kenwood, musiałem pozbyć się Brisy bo języczki wyłamały się wszystkie spod przycisków, poza tym chciałem mieć USB, CD, a więc mam radio, wszystkie kabelki podpięte radio działa, gra, ale nie mogę go wsadzić, dostałem kieszeń wraz z radiem Kenwood, ale nijak nie mogę jej wepchnąć w wnękę po Brisie, macie pomysł jak mam zainstalować Kenwooda? Proszę o pomoc. Dziękuję za wszelkie pomysły, sugestie.
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: regii.kr »

sebastian, skąd jesteś :?:
Tuppen
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2014, 23:09

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: Tuppen »

Witam, niedawno kupilem toledo 1.6 i mam w nim radio na kasety. chcialbym wymienic na radio cd/mp3 usb i moje pytanie co dokladnie potrzebuje do wymiany.. Przeczytalem juz wiele wypowiedzi i wiem ze obowiazkowo ramka, do anteny ( separator bodajze). Wiem rowniez ze wyswietlacz nie bedzie dzialal bo to tylko z oryginalnymi radiami ale moj problem glownie dotyczy tego ze mam 8 glosnikow 4 duze na dole kazdych drzwi i 4 male nad klamkami) i czy potrzebuje do nich jakas przejsciowke do tej kostki iso nowego radia czy normalnie podlaczam 2 te gniazdka i 1 zostawiam od wyswietlacza wolne..
Ostatnio zmieniony 28 sty 2014, 09:15 przez Tuppen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: Sony »

Kupujesz:
1. Nowe radio
2. Ramkę
3. Separator

Montujesz i cieszysz się z nowego nabytku. Nic innego robić nie musisz. W tym temacie było opisywane już niejednokrotnie, wystarczyło poczytać.
Tuppen
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2014, 23:09

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: Tuppen »

Dziękuje za szybką odpowiedź...
No właśnie, wyczytałem o tym wszystkim co wymieniłeś do kupna tylko nie wiedziałem co z tymi głośnikami, ale skoro jest okej to dziękuje za odpowiedź jeszcze raz.
sebastian
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2014, 18:50
Auto: Seat Toledo
Model: 1.4 16V
Skąd?: Gdańsk

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: sebastian »

Dziękuję za pomoc, juz sam sobie pomogłem, radio gra jak ta lala...
regii.kr, dziękuję za odzew, wprawdzie nie w sprawie, ale zawsze coś, jestem z Gdańska.
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: regii.kr »

sebastian pisze:regii.kr, dziękuję za odzew, wprawdzie nie w sprawie, ale zawsze coś, jestem z Gdańska.

spoko bo masz że Polska , jak byś był z Krk to bym ci założył do auta bo opisać jak zamontować i pytać o wszystko to ten temat miałby trochę stron ;-)
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: vwir »

Miał ktoś z Was styczność ze stacjami 2DIN z nawigacją? Mam kilka na oku, na przykład:
http://www.krugermatz.com/caraudio-radi ... we/km2001/
http://gms.pl/pl/_sp/115/

A może lepiej coś bardziej znanego, na przykład
http://www.clarion.com/xe/en/products/2 ... 18122.html

Jakieś opinie?
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: regii.kr »

no co do tych stacji to ja brałbym tego clariona powinien lepiej grać od pozostałych no ale cena robi swoje , KM i GMS mają więcej funkcji ale co do jakości tych urządzeń może być różnie . ;-)
Clarion nie posiada napędu dvd i możesz mięć problem z odtwarzaniem plików video bo z usb zawsze musisz mieć zgodny format video z danym odczytywanym a jak do tamtych zapodasz pliki to pewnie przemielą wszystko :-) no bo tak to jest z tymi podróbkami :-P
co do awaryjności to miałem kiedyś chińczyka i co 3 miechy lądował na serwisie bo panel dotykowy ch.....o działał raczej odradzam ;-)
ODPOWIEDZ