Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Toledo II generacji
Awatar użytkownika
marek_igor
Forumowicz
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2011, 06:32
Auto: Alfa 166
Model: 2.4 jtd
Skąd?: Niepołomice

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: marek_igor »

kolego kens, nie napalaj się na pierwsze lepsze, jedno z tańszych, bo ma mocny silnik

Jak widać tutaj:
http://www.autoscout24.pl/ListGN.aspx?v ... 010&flzh=1

W Niemczech nie ma ani jednej sztuki z tym silnikiem w cenie do 4 tys euro, a Polak sprzedaje za 3tys euro, w czym masz już koszt sprowadzenia i zarobek...

A ile musiał dać ? 2 -2,5 tys e ? Jakby tam po tyle były to bym nic nie robił tylko je zwoził i handlował :)
kens
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2014, 15:27

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: kens »

Tak to jest racja.... Czyli pewnie trup(choć ładnie wygląda:D) Ciężko cokolwiek znaleźć oczywiscie za niebyt wygórowane pieniądze... No nic bede szukał dalej a jak cos znajdę to bede wrzucał i się radził.... pzdr
Awatar użytkownika
Bajan
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 wrz 2013, 20:37
Auto: Leon 1M
Model: 1.6 16V BCB
Skąd?: Rzepiennik

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: Bajan »

Witam! Chciałbym zakupić toledo najlepiej w wersji ARL.... Znalazłem np takiego: http://otomoto.pl/seat-to...-C31403294.html
Doradźcie fachowym okiem bo w temacie seata jestem nowy:) pzdr


Ten Toledo ewidentnie jest picowany do sprzedaży, cena taka a nie inna ponieważ koles dobrze wie o usterkach tego auta i niepowie Ci o nich dopóki sam ich nie wykryjesz, ksiazka na bank kancona chyba ze ma orginalna wlepke salonu na pierwszej stronie i w bagazniku z kodem kreskowym którego handlarz nie podrobi :) Cięzko jest znaleść toledo ARl a jeszcze trudniej w sensownym stanie do jazdy :)
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: bartekmk »

kazdy handlarz za ujawniony wałek powinien dostać strzał w tył głowy. żal mi tylko ludzi, którzy sie nie znają i z takich "okazji" korzystają;/
Awatar użytkownika
Bajan
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 wrz 2013, 20:37
Auto: Leon 1M
Model: 1.6 16V BCB
Skąd?: Rzepiennik

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: Bajan »

Jak by w Polsce było karane wszystko to co robia handlarze to sami by ludzie musieli po auta za granice jeździć bo wiekszosc handlarzy siedziała by w ***lu :D Oczywiście zdarzaja się i wyjątki którego sam jestem przykładem bo sam jak kupowałem swoje pierwsze auto jakies pare miesiecy temu to nastawiony byłem na Leona 1M koniecznie Top Sporta, jednak po obejrzeniu 8 sztuk, przejechaniu setek kilometrów zeby ogladnac poskładanego rozbitka postanowiłem poszerzyć swoje poszukiwania i obojetne mi juz było jaki to bedzie silnik, byle było auto nie malowane i nie kombinowane. Znalazłem Toledo 1M Sport z ARlem którym obecnie jeżdzę, koles u którego kupiłem sprowadza auta z zagranicy, głównie z holandii i belgii, auto obejrzałem, przejechałem sie, 2 razy obleciałem czujnikiem lakieru no i powiem wam ze byłem zdziwiony ze takie auto znalazłem heh, cały w orginale Tolek :) Jeżdziła nim 43 letnia kobieta w holandii która oddała go do salonu seata w rozliczeniu i wzieła sobie inne auto, w tym salonie stał 2 lata, znalazł go własnie ten handlarz, kupił, sprowadzil i sprzedał go mnie :) Na wszystko mam faktury, dokumenty, ksiazka serwisowa była prowadzona w ASO do 2010r. Koleś spuścił symboliczną stówkę poniewż zapierał sie ze jest tego auta pewny i nic nie opuści heh. No i tak stałem się szczęśliwym posiadaczem Toledo II :) Podsumowując na auto trzeba trafić, bo zdarzają się wyjątki :)
PS. Jazda ARl-em to komfort, satysfakcja i przyjemność nie do opisania :D
GangstaMarc

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: GangstaMarc »

Bajan pisze:PS. Jazda ARl-em to komfort, satysfakcja i przyjemność nie do opisania :D

Z tym się nie zgodzę :D Ciekawe czym jeszcze jeździłeś w swojej karierze :P
Awatar użytkownika
damian1231795
Forumowicz
Posty: 459
Rejestracja: 17 maja 2011, 22:46
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Kielce

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: damian1231795 »

GangstaMarc a Ty masz jeszcze leona czy sprzedałeś?
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec???

Nic na siłę , lewy pas , gaz i płynę ......:)
Awatar użytkownika
Bajan
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 wrz 2013, 20:37
Auto: Leon 1M
Model: 1.6 16V BCB
Skąd?: Rzepiennik

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: Bajan »

GangstaMarc pisze:Z tym się nie zgodzę Ciekawe czym jeszcze jeździłeś w swojej karierze


Prawko posiadam dokładnie 2 lata i 2 miesiące :P To niewiele ale to nie znaczy ze jezdzilem tylko jednym autem :P W blegii jak robiłem to w ciągu 5 miesięcy na bieżąco jeździłem autami szefa a były nimi: Opel Vivaro 1.9CDTi 2011rok, VW Transporter T4 2.5 TDI, VW Sharan 2.0 TDI 2009 rok, Ford transit z 2006 roku ale niepamietam jaki silnik, VW Passat B5 1.9 TDI 115km PD no i jeszcze był jakiś Mercedes Klasy E 90-2000r. chyba z wolnossakiem. W Polsce no to Leonem 2005 rok TDI 101 koni PD, Opel Vectra B 1,8 benzyna+gaz, Audi A4 B5 1.9 TDI 115 seria podciagnieta na 150 (zapierdziela nawet), , Lexusem IS200 2.0 benzyna 155 kucy (najlepiej własnie tym autem mi sie jeździło), a jak zdałem prawko to uczyłem sie jeździć autem ojca Mazda 323/protege 94rok 1.8 benzyna+gaz no i Kumpel dał mi kiedyś smyknąć się Top Sportem i własnie od tamtej pory zawsze chciałem mieć auto z ARL-em :P Uwielbiam jeździć wszystkim co ma silnik i koła :D Zapewnie wielu z was też tak ma :P
GangstaMarc

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: GangstaMarc »

Bajan, spoko :) Też kiedyś lubiłem jeździć dieselem... a Ty kiedyś zmienisz zdanie.. o ile faktycznie lubisz "jeździć", a nie się toczyć :D

damian1231795 pisze:GangstaMarc a Ty masz jeszcze leona czy sprzedałeś?


Mam, ale nie tego, którego pokazywałem na forum (sprzedany). Mam kolejnego, lepszego... właśnie chciałbym go sprzedać, ale tyle w niego kasy włożyłem, że głowa mała i żal sprzedawać.

Problem w tym, że Leon ARL++ wcale nie jedzie, a na większe modyfikacje mechaniczne mi szkoda kasy bo chcę zamienić auto na takie na prawdziwe paliwo :)
Krzychu
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2015, 22:30

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: Krzychu »

Troszeczkę odgrzejemy "kotleta" ;-)
Kojarzy może ktoś tego Tolka :arrow: http://olx.pl/oferta/seat-toledo-ii-spo ... 7dedb9d237
Co możecie o nim powiedzieć na podstawie zdjęć?
ODPOWIEDZ