[1M] Zamek drzwi

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
leeon
Forumowicz
Posty: 421
Rejestracja: 29 lip 2010, 20:41
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Rzeszów

[1M] Zamek drzwi

Post autor: leeon »

Tak ten, jednak nie dam Ci 100% gwarancji ze jest p&p . Tak tylko czytalem :) dol zostaje stary, gore podmieniasz, bo to "bolczyk" sie wyciera. Bo to wlasnie do dolu jest dolaczony element pozycjonujacy :)
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

[1M] Zamek drzwi

Post autor: jakub_bb »

jakby kto chciał to cały czas mam do sprzedania zamek do drzwi kierowcy nowy nie używany zamiennik, dałem za niego po zniżkach 80zł wersja z fabrycznym alarmem
Awatar użytkownika
pawel870
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 07 gru 2011, 15:40
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Mikołów

[1M] Zamek drzwi

Post autor: pawel870 »

Witam, w moim toledo przyszedł czas na zmianę zamka w drzwiach od kierowcy (nie działa centralny z powodu błędnego sygnału na zamku) i w związku z tym mam pytanie.... Kupić zamiennik (jeśli tak to jakiej firmy zamienniki polecacie) czy kupić jakąś używke? Jeszcze ewentualnie wchodzi regeneracja (zimne luty, wymiana mikrostyku itd ale nie wiem czy jest sens sie w to bawić jak zamienniki kosztują od 70zł w góre...)

Za wszelkie sugestie, propozycje z góry dzieki
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3172
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

[1M] Zamek drzwi

Post autor: DzieX »

A czytałeś dyskusję wyżej?
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
Awatar użytkownika
pawel870
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 07 gru 2011, 15:40
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Mikołów

[1M] Zamek drzwi

Post autor: pawel870 »

DzieX pisze:A czytałeś dyskusję wyżej?


czytałem... ale skoro jednym działają zamienniki i nie mają z nimi kłopotów to może jednak zamiennik... Bym nie czytał wszystkich wypowiedzi to bym nie pytał...
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3172
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

[1M] Zamek drzwi

Post autor: DzieX »

No ja bym właśnie po przeczytaniu nie pytał, bo jak widać ile ludzi tyle opinii... Nikt Ci nie napisze, co masz zrobić. Możesz co najwyżej wywołać dyskusję od nowa.
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
eko_zgonuś
Forumowicz
Posty: 122
Rejestracja: 10 cze 2012, 22:01

[1M] Zamek drzwi

Post autor: eko_zgonuś »

od 3 miesięcy mam QP:
http://www.allegromat.pl/aukcja149874

działa fajnie bez problemów jak do tej pory - ale morozy jeszcze przed nim...
Awatar użytkownika
wojtekm
Forumowicz
Posty: 937
Rejestracja: 14 cze 2011, 21:54

[1M] Zamek drzwi

Post autor: wojtekm »

Panowie czy zamienniki da sie normalnie rozkręcić i naprawić zimne luty jak w oryginale? bo nie mam możliwości kupna teraz w pl zamka nowego...
Stopek
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 17 maja 2013, 07:26

[1M] Zamek drzwi

Post autor: Stopek »

Panowie czy znacie jakiegoś elektryka z Wawy lub okolic, który by mógł naprawić oryginalny zamek drzwi? Nie chcę wkładać zamiennika bo z tego co czytam różnie z nimi bywa, wolał bym przywrócić do życia oryginał...
WsZyStKo. Co Na PrAwDę LuBiĘ JeSt AlBo NiEmOrAlNe AlBo NiElEgAlNe AlBo TuCzĄcE :))
Obrazek
http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=8233
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

[1M] Zamek drzwi

Post autor: Szymek08 »

przelutowałem płytkę w zamku kierowcy.... lampka w drzwiach i centralna się świeci, otwieranie szyb z kluczyka też, niestety domykanie szyb nie dział i z kluczyka zamyka tylko drzwi kierowcy (nie załącza centralnego, natomiast gdy otwieram z kluczyka to otwiera cały samochód) Co to jeszcze może być nie tak???
ODPOWIEDZ