Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

Kolizja- wymiana drzwi przednich lewych

Luźne gadki o wszystkim
lipto0n
Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:08

Kolizja- wymiana drzwi przednich lewych

Post autor: lipto0n »

witam Panowie,

dopiero co podniosłem się po próbie kradzieży auta i znów los sprawił mi niefart...
otóż podczas zmiany pasa nie zauważyłem samochodu i doszło do małej kolizji... ogólnie samochód strasznie nie ucierpiał, ponieważ zdążyłem szybko odbić kierownicę i skończyło się na przednich lewych drzwiach i nadkolu przednim również lewym

akcja wygląda tak, ze drzwi nie ma chyba co klepać bo są zdarte do blachy i wgniecione do wzmocnień

decyduje się na kupno używanych drzwi w kolorze

i takie pytanko- czy drzwi będą bez problemu pasowały od angola? czy będą pasowały od leona to raczej nie mam wątpliwości ale byłoby fajnie jakby ktoś to potwierdził. Jak sprawa będzie wyglądała z zamkiem w drzwiach itp?

Kolejna sprawa to mega prośba do Was panowie... czy byłby ktoś w stanie pomóc mi z wymianą tych drzwi na terenie Warszawy lub okolic? Boje się iść do jakiegoś warsztatu, bo pewnie cena mnie przerazi, a dodatkowo nie przelewa się u mnie ze złotówkami. Odwdzięczę się jak tylko będę mógł.

Trochę mi głupio tak prosić o pomoc ale zrezygnowałem z pracy na rzecz studiów i ciężko mi pogodzić jeszcze kolejny nieoczekiwany wydatek po kradzieży.

Pozdrawiam Panowie, dobrej nocy.
ODPOWIEDZ